2017 5.FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ
Gönderen admin - December 11 2017 12:40:01

Köprülü Derneği Anadolu Şübesi ve Organizasyon Komitesi Tarafında bu yıl 5.Si düzenlenen Köprülüler Futbol Turnuvası Pazar günü oynanan maçlarla sonuçlandı. Rekli gürüntülere ve maçlarta sahne olan Final Haftasına Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz Gökbulut ve Yeni Gençlik spor Yönetici ve futbolcuları cenazeleri sebebi ile katılamadıkları final hhhhhhasına minikler maçı, ve Final Maçı ile son buldu. musabakalarda 3.ilen edilen Devgençler hocası Gürhan Özyıldırım kupa töreninde rakiplerinin cenazesinden dolayı oynayamadıkları 3.'lük maçının galibi rakiplerimizdir deyip kupalarını Yençlik Spo Yöneticisi Ercan Sarıkaya ya teslim etti. Veteranlar Liginin Şampiyonu Canibeg olurken 2. Awaşor, 3. Bedirspor oldu.
Gençler liginin Şampiyonu Kartal Spor, 2. Birlik Spor üçüncüsü ise gönüllerde 2 takım olarak ilen edildi. Yeni Gençlik ve Dewgençler..
Köprülülü Eski Futbolcular yanısıra Köprülü Dernek Yönetimi, Anadolu Şübe Yönetimi ve Organizasyon Komitesi tarafında emekleri bulunan Takım Sorumlularına , anılarını yaşayytğımız eski Merhum Futbolcu ailelerine ve Turnuvada emekleri geçen hemşehrilerimize günün anısına Madalya ve plaketler taktim edildi. Turnuvabnın en Centilmen takımı Çermik Spor olurken Gençlerde Gol Kralı Fırat Özakdağ, Veteranlarda ise Gol kıralı Kayhan KARAKUŞ oldu... Yener Bingöl'ın sunuculuğu ile gerçekleşen törenin ardında gelecek yıl buluşmak dilekleri ile katılımcılar sahadan ayrıldılar.
KöprülüRehberi.com olarak Komite tarafında plake layık görüldüğümüz bu turnuvada emekleri geçen Köprülü Dernek başkanı Gürbüz Gökbulut ve Yönetimine, Anadolu Şübesi Başkanı Bülent Kavak ve Yönetimine Organizasyon Komitesinde Görev alan Engin Karadoğan, Zafer Aras,Yener Bingöl, Reşat Çakmakci, Hakan Sarıkaya, Zülküf Özyıldırım, Alkan Ozkan, Fevzi Özyıldırım, Beycan Erginci, Metin Polat, Menser Özakdağ, Hayrettin Gokbulut, Ensar Kurşun ve komitede olup isimlerini yazamadığımız ArkadaşlarınaTüm takım sorumlu ve Futbolcularına, her hafta turnuvaya güç veren taraftarlara, turnuvanın Birincisinden bu güne kadar enek veren tüm Emekçilerine, Durançam, Kuzupınarı ve Köprülülere şahsım adına teşekkür ederim. Bu organizasyonlarda mutlaka önerler, eleştiriler, küskünlükler, kırgınlıklar olur fakat tek kazananın KÖPRÜLÜ ve KÖPRÜLÜ BİRLİKTELİĞİ olduğunuda unutmamak gerekir. Her tartışmanın bu oluşumlara zarar vermeden sonlandırılması gerekir. Eleştiriler olmadan asla doğrular bulunmaz.
Haber Metni