DERNEKDEN TEŞEKKÜR METNİ
Gönderen admin - December 14 2016 09:18:55
Sevgili Köprülüler değerli sivil toplum kuruluşları kıymetli misafirler 10 Aralık Cumartesi akşamı coşkuyla gerçekleştirdiğimiz geleneksel dernek yemeğimize katılım ve katkılarında dolayı yöetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Değerli kardeşlerim, sevgili gençler derneğimize karşı ilginizin her geçen gün artması bizleri çok memnun ediyor. Sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Gecemizde dikkatimi çeken bizler için önemli olan her soy isminden katılımcının olmasıydı.(DERNEKCİLİĞİN TEMEL İLKESİDİR)
Bu duygu ve düşüncelerle gecemize katılarak bizleri onrlandıran,
Eski belediye başkanımız Şeref Karadoğan ve Yıldırım Sarıkaya (eski der bşk) Esenyurt Belediyesi Meclis üyeleri Akan DELİ, Adem SAÇIN, Gürbüz SÜLEYMANOĞLU, Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM, , Göle Dernekler Federasyon Başkanı Ertekin BAYSAN, Göle Dernek Başkanı Bülent SARITAÇ, Kuzupınar Dernek kurucu Başkanı Tunay ARAS, Kuzupınar Dernek Başkanı Aslan ARAS, Serinçayır Dernek Başkanı Ömer DAĞ, Durançam Dernek Başkanı Turgay SÖĞÜT, Durançam Ankara Dernek Başkanı Suat MORKOÇ, Köprülü Eski Dernek Başkanları İlyas POLAT, Kurbani KARADOĞAN, Yucel AKKOÇ, Müftü ÇAM, Ardahan 3. Bölge dernek Başkanı Özgür POLAT, Anadolu Şübe Başkanı Bülent KAVAK ve yönetimi, Eski Şübe Başkanı İlhan AKKOÇ, Karatay Yayın Gurubunda Gazeteci Gürbüz KÜPELİ, İşadamları Alihan AKKOÇ, Bülent SAMANCI, Zafer ARAS, Kubilay ARAS, Karaca Türizm Esenyurt Bölge Sorumlusu Erhan KARAKURT
Dernek yemeğimize uzaktan yakından iştirak eden, mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan, bizleri destekleyen tüm hemşerilerimize şahsım, Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımın adına teşekkür ediyorum
Bülent başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum.
Yönetim kurulu olarak: Erkan Özçelik sunuculuğu,slayt gösterisi ve şiirleriyle geceyi renk kattı emekleri için yönetim olarak teşekkür ediyor başarıların devamını diliyoruz.
Mücahit Kavak arkadaşımızınbir çıktı pir çıktı anında canlı yayın yaparak halkımızı bilgiledirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz.
Anadolu yakası araç organizasyonunu yapan Hayrettin Gökbulut a teşekkür ediyoruz.
Göle Kaymakamı Zafer OKTAY , Köprülü Eski Belediye Başkanı Mehmet ÖZÇELİK ve Köprülü Akp belde Başkanı Dursun Çakmakçı telgraf çekerek güzel dileklerini bildirdililer. Dernek yönetimi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.
Yönetim Kurulu Adına
Başkan:Gürbüz GÖKBULUT.
Haber Metni