KÖPRÜLÜLER GECEDE BULUŞTU
Gönderen admin - December 07 2016 10:23:43


Ardahan ili Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği Esenyurt Salon Locada yaptığı gecede hemşehrileri ile bir araya geldiler.
Saat 19:00 da başlayan gecede Köprülüler ve Hemşehriler salonu doldurdu. Yemekli gecede Çoban Ali ve Ömer Amed davetlileri coşturdu. Gecenin ilerleyen dakikalarında Erkan ÖZÇELİK tarafında hazırlanan KAYBETTİKLERİM Adlı slayt-video gözterimi salonda duygusal anlar yaşattı.

Gecenin sunumunu yapan Erkan ÖZÇELİK'in açılış konuşması ardında Dernek ve Şube Yönetimleri davetlilere tanıtıldı. Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT bir konuşma yaparak geceye katılımdan dolayı davetlilere teşekkür etti. GÖKBULUT konuşmasında "Köprülülerin kenetlenip birbirlerine destek olmalı ve Köprülü Beldesinin nufus sorunu ve yapılacak Baraj sorunları için Köprülüler ve hemşehrileri ile devamlı istişare içerisinde olduklarını belirtti." Ayrıca Esenyurt Belediye Meclis üyesi Gürbüz SÜLEYMANOĞLU ve Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM birer konuşma yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT'ın 2011 yılında yaptığı Canibeg Yayla Şenliklerinde katkılarından dolayı Fikri AYAZ'a ve Köprülüler Futbol Turnuvasında 4 yıldır organizasyon komitesinde genel koordinatörlüğünü üstlanan Serkan KARAKILIÇ'a birer teşekkür belgesi taktim etti.

Geceye çok sayıda davetliler yanısıra Esenyurt Belediyesi Meclis üyeleri Akan DELİ, Adem SAÇIN, Gürbüz SÜLEYMANOĞLU, Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM, Eski Belediye Başkanları Şerafettin KARADOĞAN, Yıldırım SARIKAYA, Göle Dernekler Federasyon Başkanı Ertekin BAYSAN, Göle Dernek Başkanı Bülent SARITAÇ, Kuzupınar Dernek kurucu Başkanı Tunay ARAS, Kuzupınar Dernek Başkanı Aslan ARAS, Serinçayır Dernek Başkanı Ömer DAĞ, Durançam Dernek Başkanı Turgay SÖĞÜT, Durançam Ankara Dernek Başkanı Suat MORKOÇ, Köprülü Eski Dernek Başkanları İlyas POLAT, Kurbani KARADOĞAN, Yucel AKKOÇ, Müftü ÇAM, Ardahan 3. Bölge dernek Başkanı Özgür POLAT, Anadolu Şübe Başkanı Bülent KAVAK ve yönetimi, Eski Şübe Başkanı İlhan AKKOÇ, Karatay Yayın Gurubunda Gazeteci Gürbüz KÜPELİ, İşadamları Alihan AKKOÇ, Bülent SAMANCI, Zafer ARAS, Kubilay ARAS, Karaca Türizm Esenyurt Bölge Sorumlusu Erhan KARAKURT çok sayıda davetli katıldılar.

Göle Kaymakamı Zafer OKTAY ve Köprülü Eski Belediye Başkanı Mehmet ÖZÇELİK telgraf çekerek geceye katılanları ve yönetimi kutladılar.

Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT, Şübe Başkanı Bülent KAVAK yönetim kurulu üyeleri Özcan POLAT, Coşkun ARAS, Ensar KURŞUN, Hakan SARIKAYA, Menser ÖZAKDAĞ, Gürbüz SARIKAYA, Namık Kemal KARAKILIÇ, Özkan KAVAK, Sadrettin ÇAKMAKÇI, Taner ÖZUĞURLU, Engin KARADOĞAN, Yalçın ÖZÇELİK, Caner TOPALOĞLU, Yalçın DEĞİRMENCİ, Mahmut DEĞİRMENCİ, Menser DEĞİRMENCİ Hayrettin GÖKBULUT, Yıldırım ÇAKMAKÇI, İlhan ÖZUĞURLU, Hakan SARIKAYA, Mucahit KAVAK, Gökhan IRMAK, Muhammet POLAT tüm davetlileri teker teker karşılayıp ilgilendiler...


Haber Metni