ŞAMPİYON FIRTINA SPOR
Gönderen admin - November 21 2016 12:46:01

Köprülü Beldesi 4.Futbol Turnuvası 2016 Şampiyonu FIRTINA SPOR Oldu

Köprülü derneği, Anadolu şübesi gençlik kollarının desteği ile Organizasyon Komitesinin koordine ettiği Köprülü Futbol Turnuvası Finalı pazar günü Esenyurt Gözde Spor Tesislerinde gerçekleşti

Final Adresine Adını Yazdıran geçen yılın şampiyonu Kartal Spor ve geçen yılın ikincisi Fırtına Spor karşı karşıya geldi. Yüzlerce genç yaşlı çocuk taraftarların futbol zevki aldığı karşılaşma beraber sonuçlanınca skoru penaltı atışları belirledi. Gülen Taraf FIRTINA oldu.

Program 14:^^= da her yıl olduğu gibi miniklerin maçı ile başladı. Daha sonra bu yıl ilk defa Veteran Gurubu maçları başladı. Gurupta puan eşitliği bulunan Xorte Mezın ve Güz Yağmurları maç sonrasında denge değişmedi ve averajla Qorte Mezın Gurup lideri olarak kupayı almaya hak kazandı, Güz Yağmurları ikinci oldu.
Çermik Spor da En Centilmen Takım Kupasını aldı.
Veteran Grubunda en iyi kaleci Erçin ÖZYILDIRIM seçilirken Gol kralıda Abdülkadir KARADOĞAN oldu.

Turnuvanın Gençler Kategorisin de ise 3.lük maçında rakibi Devgençleri 2-1 yenen Çametek kupayı kazanmayı başardı.
Gençler Turnuvasının gol krallığına Gürol ÖZKAN olurken, En iyi kalecilik ödülünede Emrah ÖZYILDIRIM layık görüldü. Centilmenlik kupası Durançam 1453 takımı layık görüldü.
Daha sonra Turnuvanın kupa ve madalya törenin de açılış konuşmalarını kuşkusuz en çok emek sarf eden Turnuvanın genel Koordinatörü Serkan KARAKILIÇ yaptı. KARAKILIÇ organizasyonun başarılı son bulmasının mutluluğunu yaşarken tüm katılımcılara teşekkür etti. Daha sonra Dernek Başkanımı Gürbüz GÖKBULUT Anadolu şube başkanı Bülent KAVAK, Gençlik kolları bakanı Okan KARADOĞAN birer konuşma yaparak tüm takımlara ve destek sunan katılmcılara teşekkür ettiler.
Asıl amacı rahmetle andığımız ve anılarını yaşatmak olduğu abilerimiz Atilla KARADOĞAN, Ercan ÇAKMAKÇI, Erkin ARAS, Sado BİNGÖL, Menderes SARIKAYA, Güven ÖZYILDIRIM, Hükümdar ÖZKURT ve Mürsel BİNGÖL'İN yakınlarına Organizasyon Komitesinde tarafından plaketleri verildi.

Turnuvaya Heyecan ve renk katan Kuzupınar, Durançam ve Köprülülerin birlikteliğinin sağlandığı organızasyon madalyaların ve plaketlerin ardında verilen kupalarla son buldu.

Köprülü Rehberi olarak bu organizasyona destek veren Köprülü Derneğine ve Yönetimine, Anadolu Şübesi ve Yönetimine, Gençlik Kollarına ayrıca bu oluşumda herkesten çok emek sarf eden ve dördüncüsünü başarı ile sonlandıran Genel koordinatör Serkan KARAKILIÇ'a ve Organizasyon Komitesinde yer alan Huseyın BİNGÖL, Okan KARADOĞAN, Erçin ÖZYILDIRIM, Ismail ARAS, Baykan KARAKILIÇ, Gökcan AVŞARLI Selcuk KAVAK ve Kaan ÖZKURT'u başarılrından dolayı kendilerini kutlarız.


Haber Metni