Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
akadir
mahmut1976
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

DAVETTürkiye Şehitlerine Yürüyor


Bakırköy belediyesinin ev sahipliğinde
düzenlediğimiz, Sarıkamış Harekâtının 93. yılında “ Türkiye Şehitlerine yürüyor”
anma programında katılmanız bizleri onurlandıracaktır
PROGRAM
devamda...

Altun ÇAKMAKÇI vefat Etti
Vefat HaberleriKöprülü beldesinden Merhum Binali ÇAKMAKÇI'nun eşi Altun ÇAKMAKÇI (85) vefat etti. Köprülü beldesindeki evinde vefat eden Çakmakçı aynı gün Köprülü Beldesi Merkez Mezarlığında toprağa verildi. Merhumeye rahmet ailesi ve tüm ÇAKMAKÇILARA sabır ve başsağlığı dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
‘Çekimi Diyarbakır'da yaptığımız için yayınlanmadı’
Güneydoğuda çekimlerine başlanan “KARA GÜNEŞ” dizisinin yayına girmeden anlaşmasının feshedildiğini belirten Gani Rüzgar ŞAVATA kanal yöneticilerini eleştirdi.
DHA Diyarbakır muhabiri Canan ALTINTAŞ’IN haberine göre “Yönetmen ve oyuncu Gani Rüzgar Şavata, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde yaptığı basın toplantısında, ATV'de geçen ekim ayında ekranlara gelmesini planladıkları ‘Kara Güneş’ dizisiyle ilgili bilgi verdi. Başrolünü manken Şenay Akın'ın oynadığı ve 5 bölümünü çektikleri dizinin tanıtımın yapılmadığı gibi şimdiye kadar yayınlanmadığını kaydeden Şavata, 70 kişilik ekip ile Diyarbakır'da çektikleri diziyle ilgili televizyon kanalının anlaşmayı feshettiğini söyledi.
Dizinin Diyarbakır'da çekildiği için yayınlanmasından vazgeçildiğini ileri süren Gani Rüzgar Şavata, “Dizide bir Türk komutanın yaşam hikayesi bulunuyor. Dizinin konusu Türk- Kürt kardeşliğini kapsıyor. Dizide İslam dinini en güzel şekliyle ele aldık. Hiç bir gerekçe gösterilmeden dizinin yayına sokulmaması nedeniyle ben ve oyuncular mağdur edildik” dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Diyarbakır milletvekillerinin bu konuyla ilgilenmesini de isteyen Şavata, konuya yargıya taşıyacaklarını söyledi. Şavata, dizinin yayınlanmamasının da Diyarbakır'a hakaret olduğunu iddia ederek, Diyarbakırlıların kendilerine sahip çıkmasını istedi
Daha öncede Göle’de de film çeviren Gani Rüzgar ŞAVATA, Doğu ve Güneydoğudaki yaşamı dizi ve filmlerinde en iyi işleyen bir yönetmen ve oyuncularımızdandır.
Erkangole/ www.kopruluden.com
Günorta Yasta
Vefat HaberleriGünorta Köyünden doğup büyüyen ve ekmeği için gurbetin gurbeti Hollandaya giden Cemil KORKMAZ vefat ett.

Aniden kalp krizi geçiren Cemil KORKMAZ Perşembe günü Hollandada vefat etti. Cenazesi uçakla İstanbula getirilen cenaze daha sonra Yalova'ya götürüldü. Günorta ve çevre Köylüleri yasa boğan KORKMAZ Yalova'da sevenlerin omuzunda toprağa verildi.
www.kopruluden.com
Haber: Zeki KARAKUŞ & Erkangole
Cenaze Köprülü'ye Hareket ettiPerşembe günü Dudullu'daki evinde vefat eden hemşerimiz Halit SARAÇ'ın cenazesi Dudullu'daki evinin önünden Koç Ardahan Firmasına ait otobus ile Göle Köprülü'ye hareket etti. karabalık bir cemaat ile uğurlanan SARAÇ'ın cenazesi Cumartesi Günü Köprülü Merkez Mezarlığında toprağa verilecek.
Haber: Erkangole
resimler: Alican GÖKBULUT


Diğer resimler DEVAM dadır
ARDAHAN’A ÜNİVERSİTE İÇİN BİR TUĞLA DA SEN KOY

"ARDAHAN’A ÜNİVERSİTE İÇİN BİR TUĞLA DA SEN KOY”

Kıymetli Ardahan Dostu, Ardahan’a üniversite, İlçelerine fakülte kurulmasıyla alakalı Ardahan halkını bilgilendirmek, toplumsal kamuoyu oluşturmak amacıyla ilkinin 25 Kasım 2007 tarihinde Ankara'da Ardahan’ı Sevenler Derneğinin düzenlediği panelin ikincisi İstanbul Ardahan Dernekleri tarafından düzenlenmektedir.
Kalbi Ardahan için çarpan ve doğduğu topraklara vefa borcu olan tüm Ardahan camiasının, sizin ve çevrenizdeki Ardahanlı dostların katılımını bekler saygılar sunarız.
Organizasyon: İstanbul Ardahan Dernekleri

Yer : Mecidiyeköy Kültür Merkezi
Tarih : 27 Ocak 2008 PAZAR Saat: : 13:00
İrtibat : Güven DOĞRUYOL 05325231252, Alaattin KILIÇ 05326716038, Barış YILDIRIM 05368581236, Salih KÜÇÜK 05365480470, Nihat TOYCİ 05357833043, Güner ÖZMEN 05333416987, Cansever KORKMAZ 05336489674, Hayrettin HEVEŞ 05327444022, Dinçer YILMAZ 05325928808, Eraslan POLAT 05322049588 ve Köy Dernek Başkanları
Resim:Doğan Yücel

Halit SARAÇ Vefat Etti
Vefat HaberleriKöprülü Beldesi sakinlerinden Halit SARAÇ İstanbul Dudullu'daki evinde vefat etti. Saraç'ın cenazesi yarın (18-01-2008) Karacaahmet Mezarlığından otobus ile hareket ederek Köprülü Beldesine götürülecek.
Haber:Erkan ÖZÇELİK
Ardahan -29 derece


DOĞU Anadolu Bölgesi'nde etkili olan Sibirya soğukları nedeniyle Ardahan’da ısı sıfırın altında 29 dereceye kadar düştü. Meteoroloji Erzurum Bölge Müdürlüğü, Sibirya üzerinden gelen ve yüksek basıncın etkisi altına giren Doğu Anadolu'da önümüzdeki bir hafta boyunca kar yağışı beklenmediğini açıkladı. Kar kalınlıkları, Sarıkamış'ta 150, Palandöken'de 80 santimetreyi, kent merkezlerinden Ağrı'da 30, Kars'ta 20, Ardahan'da 18, Muş'ta 15, Erzurum'da 6, Erzincan'da 5, IIğdır'da 2 santimetre olarak ölçüldü. Gecenin en düşük sıcaklığı, sıfırın altında olmak üzere Ardahan’da 29, Erzurum’da 28, Kars, Ağrı’da 25, Iğdır’da 24, Erzincan’da 18, Muş’ta 16 dereceyi buldu. Günün en yüksek sıcaklıkları ise yine sıfırın altında Ardahan ve Erzurum’da 15, Kars’ta 14, Ağrı’da 13, Muş’ta 9, Erzincan ve Iğdır’da 8 derece Oldu. ERZURUM, (DHA)

Canibeg Şenlikleri Neden Yapılamıyor

CANİBEG YAYLA ŞENLİKLERİ NEDEN YAPILMIYOR ?ImageKÖPRÜLÜ
BELEDİYE BAŞKANI VE KÖPRÜLÜ DERNEĞİ NE İŞ YAPAR?


Göle'nin Köprülü Beldesi ilk defa 2000 yılında kutlamaya başladı "Canibeg Yayla Şenliklerini". Sonra bir tane daha yaptılar. Bir tane daha... Ve vazgeçtiler artık şenliklerden... Mehmet Özçelik başkanlığında başlatılan ilk şenlikten sonra Şerafettin Karadoğan başkanlığında 2 şenlik düzenlendi. İstanbul Köprülüler derneği büyük destek vermişti Canibeg yayla şenliklerine. Şimdi Şenlik paydos edilmiş,Canibeg yaylaları suskun. Bu suskunluğunu bozmalısın Köprülü. Canibeg yayla şenliklerini yeniden yapmalısın... Bu görev en başta Köprülülerin derneğine düşüyor.Belediye Başkanı Kemal Muhittinoğlu'na düşüyor.
Canibeg Yayla Şenlikleri kaldığı yerden devam etmeli...


Haber:www.goleden.gen.tr

Tüncer DAĞ ve Türkan DELİ'ye Yeni Yıl Süprizi
2008 yılını evinde karşılamaya hazırlanan Tuncer DAĞ ve Türkan DELİ, aynı saatlerde işyerine giren hırsızları işyerinin kapısını açarak bilgisayarlareını çalmaya hazırlanıyorlardı.
Yılbaşı akşamı saat 20:00 civarında Esenyurt'da bulunan Serinçayır Muhasebe ve Mali muşavirlik Burosuna giren hırsızlar 4 adet bilgisayar kasasını ve LCD monuturlarını alıp kaçmaya hazırlanırken tesadüfen alt katta bulunan Yeşil Göle Mobilyanın sahibi Tuncer DAĞ'ın kardeşi Acar DAĞ işyerine gelmesi ile hırsızları fark edip arabası ile peşlerine düşerek hırsızlar aldıkları bilgisayarları alt sokakta bir kısmını diğerlerini ise boş bir arazide bırakarak kaçtılar. Olay yerine gelen Jandarma ekipleri işyerinde ve çalmaya çalıştıkları bilgisayarlar üzerinde parmak izlerini alarak faillerin peşine düştüler.

Haber : Erkan ÖZÇELİK
YENİ YIL 2008 Mesajları

2007 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2008 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar...
www.kopruluden.com


Yeni Yıl Mesajlarınızı Yorum Olarak Ekliyebilirsiniz
Sayfa 86 - 89 << < 83 84 85 86 87 88 89 >
Etkinlik takvimi
Temmuz 2018  Ağustos 2018  Eylül2018
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA