Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Dernek Yönetimi ÇAKMAKÇI'nın Misafirleri
Köprülü Dernek Yönetimi Hemşeri ziyaretlerine devam ediyor. 30Mart yerel seçimlerinde Arnavutköy Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Hemşehrimiz Özcan ÇAKMAKÇI'ya hem ziyaret hemde geçtiğimiz hafta vefat eden yengesi Nurya ÇAKMAKÇI için taziye dileklerinden bulunmak için makamında ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Müftü ÇAM ve Dernek yöneticilerini makamında ağırlayan ÇAKMAKÇI dernek yönetimi ile baraber Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran’ı makamında ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Dernek yönetiminin ziyaretlerinde memnun olduğunu belirten Özcan ÇAKMAKÇI "Hemşehrilerininn birlik ve beraberlikleri için elinde gelen tüm gayretleri göstereceğini" belirtti.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Köprülü Dernek Yönetimi Esenler Belediyesinde
Köprülü Beldesi Kültür ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Esenler Belediyesinde meclis üyesi Çimen SARIKAYA'yı ziyaret ett.

30 Mart yerel seçimlerde Esenler Belediyesine meclis üyesi olarak seçilen Köprülülü hemşerimiz Çimen SARIKAYA'yı Köprülü Dernek Başkanı Müftü ÇAM ve beraberindeki yönetimi Esenler Belediyesindeki makamında ziyaret ettiler. Hemşehrilerinin ziyaretinden oldukça memnun olan SARIKAYA ile dernek yönetimi Belediye Başkanı M.Tevfik GÖKSU'yuda ziyaret edip ayrıldılar. Dernek Başkanı yaptığı açıklanmada "siyasetin neresinde olurlarsa olsunlar hemşehrilerimizi destekleyip makamlarına kadar gidip ziyaretlerimiz devam edeceké dedi.
Ersoy ARAS Köprülüde Aday Adayı
KöprülüBeldesinin Belde statüsünü kazanması ardında Aday adayları birer birer açıklanmaya başlandı. Sitemizi arayan Ersoy ARAS Köprülü Beldesinde belediye seçimlerinde AKP'den aday adayı olduğunu açıkladı. Kuzupınar Köyünün mahalle olması sürecinde çok katkı sunduğunu belirten ARAS Köprülüye ve tüm köylere hizmet için çalışacağını belirtti. Ersoy ARAS 1972 Göle Kuzupınar doğumlu, 3 çocuk babası lise mezunu, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Kütüphane doküman pansiyon daire başkanlığında 17 yıllık memur.
Almanyada Düğünümüz Vardı
Almanyada ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Cemil & Sinezar BOZKURT çifti oğlu Kaan BOZKURT'u Fatma BOZKURT ile dillere destan bir düğün ile evlendirdiler.

Türkiyeden ve Almanyadaki çok sayıdaki davetlilerin katıldığı muhteşem düğün ile Kaan&Fatma BOZKURT çifti dünya evine girdiler. Köprülürehberi olarak genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

www.koprulurehberi.com
Saffet KAYA Köprülüdeydi
Kapatılan Köprülü Belediyesinin tekrar kazanılmasının haberinin Köprülü Beldesine ulaşmasının ardında bir bayram havası yaşayan Köprülüleri Ardahan Eski Milletvekili Saffet KAYA ziyaret edip hayırlı olsun dilekleri diledi. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Saffet KAYA ziyeret saatini erkene alıp Şevket ÖZYILDIRIM'ın cenaze törenine katıldı. Coşkulu bir kalabalık tarafında karşılanan KAYA Köprülüde ayrılıp Ardahan'a döndü.

KAYA'nın konuşmasının önemli satırbaşları Haberin DEVAMINDA

www.koprulurehberi.com
Şevket ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden kaptan oglu Sevket Ozyildirim Koprulu beldesndeki evinde vefat etti cenazesi bugun oglen kaldirilacak.

Erkan OZCELIK
Altun KILIÇ Vefat Etti
Vefat HaberleriBakirköyde Yenimahallede ikamet eden Günorta Köyü Eski Muhtarı Dursun KILIÇ'ın eşi Altun Kilic evinde Vefaat ettti. Almanyadaki yakınlarının gelmesi ardında Cenazesi salı günü Esenyurt'da defin edilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet ailesime başsağlığı dileriz.

erkan özçelik
Aday Adaylar Köprülü Yolundalar
ATALAY KARAKILIÇKöprülü Belediyesinin tekrar kazanılması ardından aday adaylarda harekete geçtiler. Daha önceden AKP'den Köprülü Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Atalay KARAKILIÇ Köprülü Beldesine gideceğini açıkladı. Kararın açıklanmasından sonra bizi arayarak mutluluğunu dile getiren KARAKILIÇ, bu sancılı dönemde emek sarf eden ve bizzat ilgilenen tüm hemşehrililere teşekkür ettiğini belirtti. Önümüzdeki günlerde Köprülü Beldesine gideceğini açıklayan Atalay KARAKILIÇ, AKP Köprülü Belediye Başkanlı adaylığını yenileyeceğini bu konudada Tüm hemşerilerden desteklerini beklediğini söyledi.
Atalay KARAKILIÇ Göle Köprülü Doğumlu Evli 3 çocuk babası olan KARAKILIÇ İSKİ'de emekli
www.koprulurehberi.com
BELEDİYEMİZ KAPANMAYACAK
Nufuzu ikibinin altına düştüğü için kapanması gündemde olan Köprülü Belediyesi kapanmayacağı müjdesini Ardahan Eski milletvekili Sayın Saffet KAYA tarafından verildi. Saffet KAYA'nın mutluluğu sesinden bile hissediliyordu.

Sayın Saffet KAYA ile yaptığım telefon görüşmesinde " Köprülülerin bu süreçte hep yanlarında oldum Aylardır Ankarada kurumlar arasında mekik dokudum, mutlu haberi Köprülülere vermek için canla başla mucadele ettim ve sonucunuda Köprülülere müjdeliyorum Belediyeniz kapanmadı hayırlı olsun" dedi.

Müjdeli haberi SMS ile üyelerimize bildirdikten sonra gelen telefonlar Köprülerin verdikleri mesaj bundan sonra birlik olmanın zamanın geldiğinin belirtilerini yansımaktaydı.

Köprülülerin "Bir musibet bin nasihatten iyidir" atasözünü şimdi daha çok irdelemeleri gerektiğini anımsamak gerekiyor. Bundan sonra Köprülüye aday olacakların sorumluluk bilinçleri daha çok artacağı, merkez mahalleleri ve civar köyler ile güçbirliği yapacak, Köprülü Beldesinin ilçe olması için ciddi adımlar atacak ve bunu hayata geçirecek, Lisemizi tekrar getirecek, Yüksekokul yaptıracak, TEDAŞ, PTT gibi halkın hizmetine sunulan kurumları tekrar Köprülüye kazandıracak yürekli ki,şilerin Köprülüye aday olmaları gerektiğinin altını çizmek gerekmekteyiz.

Bu süre zarfında emeklerini esirgemeyen, bizzat Ankara'ya gidip konuya takipçi olan, sanal medyada destek sunan tüm hemşirelerimize teşekkür ederiz.
Nurya ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Lütfü ÇAKMAKÇI'nın eşi Nurya ÇAKMAKÇI Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti.

Uzun bir süredir kanser teşhisi ile tedavi olan Nurya ÇAKMAKÇI tedavisi için İstanbul'a getirilmiş ve geçen ay tekrar Köprülüye gitmişti. Köprülüdeki evinde bu sabah amansız hastalığa yenik düşen ÇAKMAKÇI'nın cenazesi Köprülü Camii Morguna kaldırılıp İstanbul'da bulunan yakınlarının Köprülüye gitmesi ardında defin edilecek.. Nurya ÇAKMAKÇ'nın yakınları Çarşamba günü akşam saatlerinde Esenyurt'dan otobus ile Köprülüye hareket edecekler.

Merhumeye allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
1970/2 DEVERELER BULUŞUYOR

Resimler için Bu resmi tıklayınız
her yıl gelenek haline getirilen 1970/2 Devrelerin 2014 buluşması 24 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19;00=24:00 arasında gerçekleşiyor.

Gündüz Taşdelen pikniğine katıldıktan sonra akşam saatlerinde Esenyurtda bulunan Köprülü Derneği Merkezinde bir araya gelecek olan 1970/2 Devreler amaçları hem bir araya gelip hasret gidermek hemde geleneksel haliğne getirdikleri gecelerini aksatmadan devam ettirmek olduğunu belirttiler. Buluşmalarına 1970/2 devreler ve davetliler haricinde kimse alınmayacaktır.

İRTİBAT:
Özkan KAVAK: 0537 406 54 99
Menser ÖZAKDAĞ: 0532 476 18 38
Coşkun ARAS: 0537 650 39 18
Sayfa 9 - 75 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Temmuz 2015  Ağustos 2015  Eylül2015
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA