Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
gurbuzgokbulut
ykurt
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Yıldız KAVAK Yoğun Bakımda
Hasta HaberleriBeldemiz sakinlerinden Merhum Şerif KAVAK'ın eşi, (Ziyattin, Aslan, Bayram, Öztürk KAVAK, Pakize KARAKILIÇ, Songül POLAT'ın Anneleri) Yıldız KAVAK Esenyurt Esencan Hastahanesine kaldırıldı. Uzun bir süredir hastalıkla mucadele eden KAVAK geçtiğimiz hafta doktorlar tarafından Esenyurt'daki evine gönderilmişti. Tekrar fenalaşan Yıldız KAVAK Esencan Hastahanesinnin yoğun bakım ünitesinde muşahade altına alındı. Yıldız KAVAK'a Alklahtan acil şifalar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
Muzaffer ÖZKURT Samatyada Amekiyata Alındı
Beldemiz Sakinlerinden Muzaffer ÖZKURT Samatya hastahanesinde Ameliyata alındı. Safra Kesesindeki rahatsızlığından dolayı yatmakta olduğu hastahanede bu sabah ameliyata alınan ÖZKURT'a Allahtan acil şifalar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
ARDAHANIN ŞAMPİYONU KÖPRÜLÜİstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED)’in, Ardahanlılar ‘İstanbul’da Top Koşturuyor’ sloganı ile ilk kez başlatmış olduğu ARDA/FED 23 Şubat Futbol Turnuvası, Sulakyurt (Sarzep) Spor ile Köprülü Beldesi (Goreveng) Spor arasında oynan final maçında Köprülüspor şampiyon oldu.
27 Mart 2016 Pazar günü saat 14.00 de, İstanbul Kağıthane İlçesi Seyrantepe'de bulunan 700. Yıl parkındaki halı sahada yapılan final maçlarında Köprülü Beldesi (Goreveng) kupayı aldı. ARDA-FED Futbol Turnuvasında 2. Sulakyurt Spor 3. Arpeşen Spor 4. Değirmenli Spor oldu.
Göle Arpeşen Spor ile Değirmenli Spor’un 3 üncü ve 4 üncü olduğu Ardahan Dernekler Federasyonu Futbol Turnuvası’nın kupalarını ARDA/FED Genel Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz, İstanbul Ardahan Güngören Dernek Başkanı ve ARDA/FED Genel Başkan Yardımcısı Yener Bayrakçı, ARDA FED Başkan Yardımcısı Özkan Mavzer, Değirmenli Köyü Dernek Başkanı Sebahat Kaya, Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz Gökbulut verdiler.

Zafer ARAS başkanlığında, Özkan KAVAK ve Beycan ERGİNCİ'nın yardımcılıkları ile ilk kez yapılan ARDA-FED turnuvasının final maçı sonrası teknik heyet ve oyuncular aldıkları kupa ile, takım arkadaşları Muammer POLAT'ın Bağcılar Devlet Hastahanesinde Yatan Babası ve yıllardır Köprülülerin hiçbir maçını kaçırmayan Şevket POLAT'ı ziyaret edip aldıkları Kupayıda Şevket POLAT'ın başucunda bırakarak hastahanede ayrıldılar.

Esenyurta gelen takım sorumluları ve futbolcuları Zafer Hocaları Kanatçı Ağada ziyafet ile günün yorgunluğunu attılar.

Köprülü Beldesi Zafer ARAS Yönetiminde Göle Turnuvasında 2 Şampiyon ve 1 İkincilik, İlk defa yapılan Ardahan Turnuvasında Şampiyonluk, Engin KARADOĞAN yönetiminde bir Göle Şampiyonluğu bulunmaktadır.


Köprülü Rehberi olarak tüm teknik heyete, Futbolculara ve bu tür etkinliklerde Köprülülü gençleri yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür ediyoruz...
NOT: Resimler İçin üstteki resmi tıkla

Erkan ÖZÇELİK
1970/2 Devreler Geleneği BozmadıKöprülü Beldesinde 1970/2 devre olarak bildiğimiz ekip geleneği bozmadı ve 2016 Yılı buluşmasını Tekirdağ Büyük Yoncalıda Bulunan Alkan ÖZKAN'a ait Köprülü Çiftliğinde gerçekleştirdi.

Cumartesi günü Çiftlikte buluşan Devreler Büyükşehir Stresinden uzak bol bol eğlenip stres attılar. Alkan ÖZKAN'ın misafirperverliği, Devrelerin samimi duyguları Köprülülerin Birlik ve bütünlüğünün ne kadar güçlü olduğunun göstergesini bir kez daha gözler önüne serdiklerine şahit olduk. Bizleride her yıl bu etkinliklerinden ayırmadan davet eden Tüm üst devre arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Devrelerin Eski-Yeni Tüm Resimleri için Üstdeki resmi Tıklayınız

Erkan ÖZÇELİK
Şevket POLAT Yoğun Bakımda
Beldemiz Sakinlerinden Şevket POLAT ikamet ettiği Esenlerdeki evinde fenalaşınca Bağcılar Devlet Hastahanesine Kaldırıldı. Beyin Kanaması teşhisi konulan POLAT muşahade altında tutuluyor. Son yaptığımız görüşmede halen yoğun bakımda olan POLAT'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Şevket POLAT'a Allahtan Acil Şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
KöprülüRehberi.com
Köprülü Dernek Kongresi Yapıldı
Merkezi İstanbul Esenyurt'da bulunan Ardahan İli Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kongresini Pazar Günü Esenyurt Dernek Merkezinde gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Müftü Çam ve ekibi iki yıllık görevleri ardında geçen hafta Esenyurtda Eski Dernek Başkanları, Şübe Başkanı ve Yönetimi ile Dernek Yönetimi kahvaltıda bir araya gelerek Süresi Mart ayında dolacak olan dernek yönetimini devretmeden önce Eski Başkanların ve yöneticilerin desteklerinden dolayı bir teşekkür amaçlı kahvaltı verdiklerini açıkladılar. ÇAM ve ekibi, Geçtiğimiz hafta içerisindede Dernek Merkezinde kongre öncesi bir halk toplantı yaptıkları ve kongrenin birlik beraberlik içerisinde gerçekleşmesi için çaba sarf ettiklerini açıkladılar.

Divan Başkanlığını Dernek kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM yardımcıları Tahsin POLAT ve Mevlut ÖZKURT tarafında oluşturulan divandan sonra dernek Kongre gündemine geçildi. Konuşmalar, dilek ve temennilerden sonra listeler açıklandı. ilk önce Engin SARIKAYA'nın aday olduğu ve ardından eski dernek başkanlarından Gürbüz GÖKBULUT'un aday olduğunu açıklaması ardından Engin SARIKAYA listesini çektiği ve "Köprülünın birlik ve beraberliğinden yana olduğunu ve kendi listesini çektiğini açıkladı. Divan Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM'ın hazırolda bulunan üyelere Gürbüz GÖKBULUT'un listesini okuduktan sonra oylamaya sundu ve kabul edildi. Gürbüz GÖKBULUT Anadolu Şübe Kurucu Başkanlığı ve Köprülü Derneğinin daha öncede başkanlığını yapmış deneyimli bir yapıya sahiptir. GÖKBULUT evli ve iki çocuk babası ve ticaretle uğraşmaktadır...

Köprülü Rehberi olarak Görevi Devir eden Müftü ÇAM ve ekibine teşekkür eder, Gürbüz GÖKBULUT ve ekibinede başarılar diler...

Erkan ÖZÇELİK
www,koprulurehberi.com
Şevket KARAKUŞ Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Şevket KARAKUŞ Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti. Yakınları Zeytinburnunda toplanıp Saat 09:30 da Köprülü Beldesine hareket edecekler. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
KöprülüRehberi.com
Duyarlı Hemşerilerimizden Acil Yardım Bekliyoruz
Daha öncede haberini verdiğimiz Karaciğer Nakli bekliyen fakat halen Karaciğer bulunamayan, Nakil Bankasından sıra bekliyen hemşerimiz Nuran MORKOÇ için duyarlı hemşerilerimizden bir adet akülü tekerlekli sandalyeye için yardımlarınızı bekliyoruz.

Göleli hayırsever işadamlarımızın bu çağrıya kayıtsız kalmıyacağını umut ediyor şimdiden teşekkür ediyoruz.

İrtibat için şahsıma yada aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz...

Hülya KARAKUŞ: 0534 789 12 09
Sevim KORKMAZ: 0538 818 18 36

Haber: Erkan ÖZÇELİK
Erdal ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Selahattin Özyıldırım ın Oğlu Erdal ÖZYILDIRIM Sultanbeylideki evinde vefat etti cenazesi Cuma günü öğleden sonra Sultanbeylide kaldırılacak. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ADRES
Turgut Reis Mah Çamlık Cad. Kümbet Sok. No 10 Sultanbeyli
Ağrılılar derneği
Cuma namazına müteakip defnedilecek.
Erkan ÖZÇELIK
KONGREYA DAVET
Köprülü Beldesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kongreye gidiyor.
Köprülü Dernek Başkanı Müftü ÇAM yaptığı açıklamada derneğin 13 Mart Pazar Günü saat 12:00'de Esenyurt Dernek Merkezindeki Kongreye tüm üyeleri ve hemşerilerini davet ettiğini belirtti. 13 Martda yapılacak kongrede yeni seçilecek yönetime testek olmak gerektiğini belirtti. Ayrıca ÇAM, yönetimde beraber iki yıl hizmet eden arkadaşlarına, Canibeg Şenliğinde, Pikniklerde ve turnuvalarda kendilerini yalnız bırakmayan tüm hemşerilerinede teşekkür ettiğini belirtti.

Haber:Erkan ÖZÇELİK
Mihrinaz KAVAK Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden merhum Kemal KAVAK'ın eşi Mihrinaz KAVAK vefat Etti.
Yatmakta olduğu Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastahanesinde 29 Şubat günü akşamı vefat eden Mihrinaz KAVAK'ın cenazesi salı günü Avcılar'daki evinden Otobus ile Köprülü Beldesine götürüldü. Merhumeye ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Sayfa 9 - 87 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Aralık 2017  Ocak 2018  Şubat2018
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA