Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
altan karademir
ellasleator
hakan karademir
sHackLe
ZAFER POLAT
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Almanyada Düğünümüz Vardı
Almanyada ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Cemil & Sinezar BOZKURT çifti oğlu Kaan BOZKURT'u Fatma BOZKURT ile dillere destan bir düğün ile evlendirdiler.

Türkiyeden ve Almanyadaki çok sayıdaki davetlilerin katıldığı muhteşem düğün ile Kaan&Fatma BOZKURT çifti dünya evine girdiler. Köprülürehberi olarak genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

www.koprulurehberi.com
Saffet KAYA Köprülüdeydi
Kapatılan Köprülü Belediyesinin tekrar kazanılmasının haberinin Köprülü Beldesine ulaşmasının ardında bir bayram havası yaşayan Köprülüleri Ardahan Eski Milletvekili Saffet KAYA ziyaret edip hayırlı olsun dilekleri diledi. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Saffet KAYA ziyeret saatini erkene alıp Şevket ÖZYILDIRIM'ın cenaze törenine katıldı. Coşkulu bir kalabalık tarafında karşılanan KAYA Köprülüde ayrılıp Ardahan'a döndü.

KAYA'nın konuşmasının önemli satırbaşları Haberin DEVAMINDA

www.koprulurehberi.com
Şevket ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden kaptan oglu Sevket Ozyildirim Koprulu beldesndeki evinde vefat etti cenazesi bugun oglen kaldirilacak.

Erkan OZCELIK
Altun KILIÇ Vefat Etti
Vefat HaberleriBakirköyde Yenimahallede ikamet eden Günorta Köyü Eski Muhtarı Dursun KILIÇ'ın eşi Altun Kilic evinde Vefaat ettti. Almanyadaki yakınlarının gelmesi ardında Cenazesi salı günü Esenyurt'da defin edilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet ailesime başsağlığı dileriz.

erkan özçelik
Aday Adaylar Köprülü Yolundalar
ATALAY KARAKILIÇKöprülü Belediyesinin tekrar kazanılması ardından aday adaylarda harekete geçtiler. Daha önceden AKP'den Köprülü Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Atalay KARAKILIÇ Köprülü Beldesine gideceğini açıkladı. Kararın açıklanmasından sonra bizi arayarak mutluluğunu dile getiren KARAKILIÇ, bu sancılı dönemde emek sarf eden ve bizzat ilgilenen tüm hemşehrililere teşekkür ettiğini belirtti. Önümüzdeki günlerde Köprülü Beldesine gideceğini açıklayan Atalay KARAKILIÇ, AKP Köprülü Belediye Başkanlı adaylığını yenileyeceğini bu konudada Tüm hemşerilerden desteklerini beklediğini söyledi.
Atalay KARAKILIÇ Göle Köprülü Doğumlu Evli 3 çocuk babası olan KARAKILIÇ İSKİ'de emekli
www.koprulurehberi.com
BELEDİYEMİZ KAPANMAYACAK
Nufuzu ikibinin altına düştüğü için kapanması gündemde olan Köprülü Belediyesi kapanmayacağı müjdesini Ardahan Eski milletvekili Sayın Saffet KAYA tarafından verildi. Saffet KAYA'nın mutluluğu sesinden bile hissediliyordu.

Sayın Saffet KAYA ile yaptığım telefon görüşmesinde " Köprülülerin bu süreçte hep yanlarında oldum Aylardır Ankarada kurumlar arasında mekik dokudum, mutlu haberi Köprülülere vermek için canla başla mucadele ettim ve sonucunuda Köprülülere müjdeliyorum Belediyeniz kapanmadı hayırlı olsun" dedi.

Müjdeli haberi SMS ile üyelerimize bildirdikten sonra gelen telefonlar Köprülerin verdikleri mesaj bundan sonra birlik olmanın zamanın geldiğinin belirtilerini yansımaktaydı.

Köprülülerin "Bir musibet bin nasihatten iyidir" atasözünü şimdi daha çok irdelemeleri gerektiğini anımsamak gerekiyor. Bundan sonra Köprülüye aday olacakların sorumluluk bilinçleri daha çok artacağı, merkez mahalleleri ve civar köyler ile güçbirliği yapacak, Köprülü Beldesinin ilçe olması için ciddi adımlar atacak ve bunu hayata geçirecek, Lisemizi tekrar getirecek, Yüksekokul yaptıracak, TEDAŞ, PTT gibi halkın hizmetine sunulan kurumları tekrar Köprülüye kazandıracak yürekli ki,şilerin Köprülüye aday olmaları gerektiğinin altını çizmek gerekmekteyiz.

Bu süre zarfında emeklerini esirgemeyen, bizzat Ankara'ya gidip konuya takipçi olan, sanal medyada destek sunan tüm hemşirelerimize teşekkür ederiz.
Nurya ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Lütfü ÇAKMAKÇI'nın eşi Nurya ÇAKMAKÇI Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti.

Uzun bir süredir kanser teşhisi ile tedavi olan Nurya ÇAKMAKÇI tedavisi için İstanbul'a getirilmiş ve geçen ay tekrar Köprülüye gitmişti. Köprülüdeki evinde bu sabah amansız hastalığa yenik düşen ÇAKMAKÇI'nın cenazesi Köprülü Camii Morguna kaldırılıp İstanbul'da bulunan yakınlarının Köprülüye gitmesi ardında defin edilecek.. Nurya ÇAKMAKÇ'nın yakınları Çarşamba günü akşam saatlerinde Esenyurt'dan otobus ile Köprülüye hareket edecekler.

Merhumeye allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
1970/2 DEVERELER BULUŞUYOR

Resimler için Bu resmi tıklayınız
her yıl gelenek haline getirilen 1970/2 Devrelerin 2014 buluşması 24 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19;00=24:00 arasında gerçekleşiyor.

Gündüz Taşdelen pikniğine katıldıktan sonra akşam saatlerinde Esenyurtda bulunan Köprülü Derneği Merkezinde bir araya gelecek olan 1970/2 Devreler amaçları hem bir araya gelip hasret gidermek hemde geleneksel haliğne getirdikleri gecelerini aksatmadan devam ettirmek olduğunu belirttiler. Buluşmalarına 1970/2 devreler ve davetliler haricinde kimse alınmayacaktır.

İRTİBAT:
Özkan KAVAK: 0537 406 54 99
Menser ÖZAKDAĞ: 0532 476 18 38
Coşkun ARAS: 0537 650 39 18
GELENEKSEL TAŞDELEN PİKNİĞİ
Köprülü Derneği ve Anadolu Şübesi heryıl ortaklaşa düzenledikleri Taşdelen Pikniği 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü Taşdelen Mesire Alanı 6. Bölgede yapılacaktır. Pazar günleri yoğun olarak Köprülülerin düğünleri olduğu gerekçesi ile Cumartesi gününe karar alınan piknik şölenine Tüm Köprülüler Davetlidirler.

Köprülü Dernek Başkanı
Müftü Çam: 0532 350 71 49

Anadolu Şübe Başkanı
Bülent KAVAK: 0539 668 47 12

www.koprulurehberi.com
Müftü ÇAM KÖprülü Dernek Başkanı

Köprülü Beldesi Derneği kongresi pazar günü yapılan ikinci kongresi ardında Müftü ÇAM'ı dernek başkanı seçildi.

Mart ayında yapılan ilk kongre çoğunluk sağlanılmadığı için 13 Nisana ertelenen ikinci kongrenin ardında katılımcılar oy çokluğu ile Müftü ÇAM'ı Köprülü Dernek başkanlığına seçtiler. Yeni Yönetim Listesi şu şekilde oluştu

Müftü ÇAM Dernek Başkanı

YÖNETİM KURULU

Erol ÖZKURT, İsrafil ÖZYILDIRIM, Namık Kemal KARAKILIÇ, Vahit POLAT, Hakan ÖZDAĞ, Ecevit KURŞUN, Özkan ÖZÇELİK, Öztürk KAVAK, Orhan KARADOĞAN, Hakan ARAS, Tarık ÖZUĞURLU, Yalçın DAĞİRMENCİ, Yaşar ÇAKMAKÇI, Alpay ÖZAKDAĞ, Orduhan AKKOÇ, Taner TOPALOĞLU, Aydın ÖZKURT, Hakan ÖZYILDIRIM, Menser ÖZAKDAĞ

Yeni dernek Yönetimi önümüzdeki günlerde Yönetim görev dağılımını gerçekleştirip çalışmalarına başlauyacaklarını belirttiler. Kongrenin ardında söz alan yeni dernek başkanı Müftü ÇAM konuşmasında "tüm katılımcılara teşekkür ettiğini, beni elbirliği ile bu göreve layık gören tüm köylülerime minnettar olduğunu belirtti. Ayrıca ÇAM konuşmasında ben hiç bir familyanın, hiçbir takımın adayı değilim ben Köprülülerin dernek başkanıyım demesi büyük alkış topladı".

Köprülü Rehberi olarak yeni yönetime çalışmalarından başarılar diler Köprülülere hayırlı olmasını dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Orduhan AKKOÇ'dan Teşekkür Mesajı
Maltepe Fındıklı Mahallesinde girdiği muhtarlık yarışında başarılı bir performans sergileyerek 13.000'e yakın bir oy toplayıp az bir fark ile seçimi kaybeden Orduhan AKKOÇ kendisini destekleyen tüm hemşerilerine teşekkür mesajı yayınladı. AKKOÇ açıklamasında "zorlu bir seçim sürecinde gecesini gündüzüne katıp benimle bu mucadelede çalışan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi. Mevcut muhtar Yaşar KAYGISIZ ile başa baş bir performans sergileyen AKKOÇ 310 oy fark ile ikinci oldu. Alınan toplam oy sonucunuda bildiren Orduhan AKKOÇ'un az bir fark ile seçimi kaybetmesi destekçilerini üzdü.

1. Olan Mevcut muhtar Yaşar KAYGUSUZ 13.098 OY, Orduhan AKKOÇ 12.788 oy, Yakup YILMAZ 5.721 OY, Fatih ERAT 1.376 oy, Cevat ZURNACI 394 oy ladı.

www.koprulurehberi.com
Sayfa 9 - 74 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Haziran 2015  Temmuz 2015  Ağustos2015
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA