Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

KÖPRÜLÜLERDEN MUHTEŞEM GECE

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

Merkezi İstanbul Esenyurt’da bulunan Ardahan Göle Köprülü Beldesi Kültür yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gecesinde siyasiler, Sivil Toplum örgütleri ve davetlilerin muhteşem buluşması ile beklide son yılların en görkemli gecesi oldu…
Zengin bir protokol ile geceye Erkan ÖZÇELİK’in açılış şiiri ve konuşması eşliğinde Köprülüden saatlerce süren görüntüler eşliğinde başladı. Ardında Dernek Yönetimi Tanıtıldıktan sonra Dernek başkanı Müftü ÇAM’ın konuşmasında özellikle Köprülü Belediyesinin tekrardan kazanılması sürecindeki çabalardan dolayı Hukukçulara, siyasilere ve Köprülülere teşekkür etti.Ardından Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail ÇİFÇİ, Ardahan Belediye Başkanı Faruk KÖKSOY, Ardahan Milletvekilleri Ensar ÖĞÜT ve Prof.Dr. Orhan ATALAY konuşmalar yaparak Köprülülerin Mutlaka ve Mutlaka nakillerini Köprülüye aktarmalarını belirttiler. Ardından şu anda vekaleten Köprülü Belediye Başkanlığına vekalet eden Göle Kaymakamı Zafer OKTAY bir konuşma yaparak Köprülüler ile olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Gecenin son konuşmacısı Ardahan Valisi Ahmet DENİZ Köprülülerin bu birlik ve beraberliklerinden duyduğu mutluluğu dile getirerek yaz aylarında çocuklarınızı mutlaka Ardahana getirmeleri kendi yörelerinin güzelliklerini onlara göstermenin bilincinde olmanızın gerektiğini belirtti. Geceye halk Ozanlarımız Kemal YILDIZ ve Mustafa AYDIN’ın türküleri ardında sahneye Gökhan BAĞIR çıkarak davetlilere güzel halaylar ile saatlerce eğlendirdiler. Akabinde Naim ÇELİK gecenin son saatine kadar güzel türküleri ile davetlilere unutulmayacak bir gece yaşattılar.

DEVAMI TIKLA, RESİMLER İÇİN ÜSTTEKİ RESMİ TIKLA
BELEDİYE KURULDU
Son DakikaKapatılan Köprülü Belediyesi tekrar açıldı. Şu anda seçilecek Belediye Başkanının belirlenmesine kadar Köprülü Belediyesine Göle Kaymakamı bakacak. Davanın sonuçlanmasının ardında Yüksek Seçim Kurulunun yakında belirleyeceği tarihinde kısa zamanda açıklanacağı öğrenildi.

Köprülü Belediyesi Hayırlı Olsun
GÖLE KÖYLERİ FUTBOL TURNUVASI BAŞLADIRESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ


İstanbul Göle Derneğinin düzenlemiş olduğu Göle Köyleri Futbol Turnuvasına Köprülü galibiyetle başladı.

Pazar günü saat 16:00 da başlayan Köprülü-Filizli Maçı Köprülü Beldesi gençlerinin 5-1 lik bir skorla turnuvaya galibiyetle başladılar...

Köprülü Derneği bünyesinde Engin KARADOĞAN ve Namık Kemal KARAKLILIÇ'ın yönetimindeki takıma bu yıl sponsor olarak maddi desteklerini ÖZCAN İNŞAAT sağladı. Arnavutköy Belediyesi Meclis Üyesi hemşerimiz Milli Sporcu Özcan ÇAKMAKÇI'nın sahibi olduğu ÖZCAN İNŞAAT ve turnuvaya katkı sunan, emeklerini esirgemiyen gençlerimise ve Köprülülere başarılar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Erzurum İdare Mahlkemesinin KararıKöprülü Belediyesinin Kapanması sürecinde açılan davanın son dönemeci olan Erzurum 1.İdare Mahkemesinin kararını aynen yayınlıyoruz.

Bazı yerel kaynaklarda Afyonda bir davayı emsal teşkil edildiğini açıklasalarda bu sürecin bir emek ve çabanın sonucunda hak yerini bulduğu görülmektedir. Erzurum 1.İdare Mahkemesinde açılan davayı bizzat açan Dönemin Avukatı Av.Abdullah KARAKILIÇ tarafında titizlikle hazırlanan dava dosyası ve akibinde Hakim olan KARAKILIÇ'ın süreci Av.Murat TOPRAK'a devredip aynı titizlikle takip edilen davanın bölge siyasilerinde ciddi bir şekilde önemsedikleri Köprülü Belediyesinin kapanmaması gerekliliğini irdelemeleri, Milletvekillerimiz Sayın Orhan ATALAY, Sayın Ensar ÖĞÜT ve eski Milletvekilimiz sayın Saffet KAYANIN Ardahanın Tek beldesi Köprülünün hakkının aranmasında gösterdikleri çabanın sonucunda, Köprülülerin bu sürece sıkı sıkı sarılıp adım adım takip etmeleri sonucunda Adalet yerini bulduğu kanati oluşmuştur.

Geçtiğimiz günlerde Av. Murat TOPRAK ile görüşmemizde kararı bizzat elden YSK'ya ilettiğini belirtmişlerdi. Önümüzdeki günlerde seçim tarihinin verilmesi gerekirken Köprülünün halen bir nufus eksikliği sıkıntısınında olduğu gözlenmektedir. Bu sürecin dahada güçlenmesi için Köprülülü Emeklilerin nakillerini aldırmayanlarında mutlaka almaları gerekmektedir.
Köprülü Rehberi Olarak bu süreci adım adım takip ettik. Başta Hukukçularımıza, siyasetçilerimize, burokratlarımıza ve emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz...

Seçim süreci ile ilgili gelecek bilgi belgeleride yayınlamaya devam edeceğiz. Alttaki DEVAM Linkini tıklayıp karar metnini okuyabilirsiniz.
İlyaz POLAT Hastahaneye Yatırıldı


Köprülü Beldesi Derneği Eski Başkanlarından İlyaz POLAT Bakırköy Sadi Konuk Hastahanesine yatırıldı. Uroloji servisinden yatan POLAT ameliyat olacağı öğrenildi. POLAT'a acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK


Karaca Türizim

TEŞEKKÜR
Bizimde TV'miz Olacak
1 Nisan'da canlı yayına başlayacak, 4 Nisan'da Firuzköy Bulvarı No: 36 (Borusan'ın karşısı) Avcılar/İstanbul adresinde resmi açılışı yapılacak. "SINIR TV, Kars Ardahan Iğdır ve serhat" illerinin tanıtımına başlayacak.

Yıllardır, tanıtım noktasında bir ulusal kanalı olmayan, Kars, Ardahan, Iğdır ve Serhat illerini tanıtmak için kurulan, "SINIR TV". Kimsesizlerin kimsesi, sesini duyuramayan yoksulun, çaresizin, sesi olacak.
Sınır TV Kültürlerin elçisi Bölgeni umudu olacak
Medya gücüyle, halk kültürünü kullanarak, uluslararası alanlarda, Kars, Ardahan, Iğdır ve Serhat illerinin tanıtılması için, 1 Nisan'da canlı yayına başlayacak. "SINIR TV", Zengin halk kültürünün ön plana çıkararak, bölgede turizmin gelişmesine önder olacak.
Göle Turnuvası Start Alıyor
İstanbul Göle Derneğinin düzenlediği Göle Köyleri Futbol Turnuvası 22 Mart Pazar günü Başlıyor. Dört gurupta 23 Köy takımının mucadele eceği turnuvanın gurup takımları için kuralarda çekildi.
1.Gurup; Yağmuroğlu, Tellioğlu, Dedeşen, Arpaşen, Okçu ve Sinot.
2.Gurup; Sürügüden, Çardaklı, Tahtakıran, Samzelek, Çakırüzüm, Altunbulak,
3.Gurup; Dengeli, Durançam, Urut, Üçkiklise, Keşer ve Mollahasan,
4.Gurup; Köprülü, Filizli, Varginis, Serinçayır ve Çobanköy.

22 Mart 2015 Pazar günü ilk düdükle başlayacak turnuvanın sabak 09'da Ardahan Kültür Evi tüm takım sorumlularına, futbolculara ve gelecek setircilere kahvaltın vereceğini açıklayıp tüm Gölelileri davet ettiklerini duyurdular. Dört yıl boyunca Göle Turnuvasına başarılı bir ekip hazırlayan Zafer ARAS bu yıl bayrağı Engin KARADOĞAN VE Namık Kemal KARAKILIÇ'a devretti. Turnuvada tüm gençlerimize başarılar dileriz...

www.koprulurehberi.com
Erkangole
Mayde KARAKILIÇ Vefat Etti
Maide KARAKILIÇMerhum Tomo KARAKILIÇ'ın kızı Atabay, Erdal VE Nezahat KARAKILIÇ'IN anneleri Maide KARAKILIÇ Ankara'da vefat etti. Merhumenin cenazesi Perşembe günü Ankara'da defin edilecek. KARAKILIÇ'a Allahtan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
KARAKILIÇ ADAYLIK SÜRECİNİ HIZLANDIRDI
ATALAY KARAKILIÇKöprülü Belediyesinin tekrar kazanılması ardından aday adaylarda harekete geçtiler. Daha önceden AKP'den Köprülü Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Atalay KARAKILIÇ Köprülü Beldesinin Seçim Kurulunda gelecek tarihi beklediğini ve adaylık sürecinin devam ettiğini bildirdi. Kararın açıklanmasından sonra bizi arayarak mutluluğunu dile getiren KARAKILIÇ, bu sancılı dönemde emek sarf eden ve bizzat ilgilenen tüm hemşehrililere teşekkür ettiğini belirtti. Halen Köprülüde olduğunu açıklayan Atalay KARAKILIÇ, AKP Köprülü Belediye Başkanlı adaylığının süreci devam ettiğini belirtti..
Atalay KARAKILIÇ Göle Köprülü Doğumlu Evli 3 çocuk babası olan KARAKILIÇ İSKİ'de emekli
www.koprulurehberi.com
TURNUVA BAŞLIYOR
İstanbul Göle Derneğinin organize ettiği Göle Köyleri Futbol Turnuvası başlıyor. Turnuvaya Köprülülü adına katılan takımı bu yıl Engin KARADOĞAN ve Namık Kemal KARAKILIÇ hazırlıyorlar. Turnuvada
KALECİLER
1.ERÇİN ÖZYILDIRIM
2.EMRE ÖZYILDIRIM
DEFANS
3.KAAN ÖZKURT
4.MÜSLÜM KARAKILIÇ
5.MUAMMER POLAT
6.AYDIN ÖZYILDIRIM
7.ÖNDER ARAS
ORTASAHA
8.ÖNER ARAS
9.UĞUR SARIKAYA
10.ÖZGÜR POLAT(Orhan Oğlu)
11.SEMİH KARADOĞAN
FORVET
12.SELÇUK KAVAK
13.ÖZGÜR KARAKILIÇ
14.FIRAT ÖZAKDAĞ

Bu gençlerimiz Engin KARADOĞAN VE Namık Kemal KARAKILIÇ ile irtibata geçip organize hakkında detaylı bilgileri paylaşabilirler...

Engin Karadoğan (0554 593 53 47)
N.Kemal Karakılıç (0533 517 40 59)

Sayfa 9 - 81 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Haziran 2016  Temmuz 2016  Ağustos2016
PSÇPCCP
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

nanxiangwe
07/26/2016 09:11
[url=http://www.handbag-r
eplica.co/]Replica Hermes Handbag[/url] [url=http://www.copyluxur
y.net]Replica Prada Handbags[/url] [url=http://www.watches-r
eplica.us/]Replica Omega[/url]


fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH.tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA