Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
EvRiM KURSUN 75
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

1970/2 DEVERELER BULUŞUYOR

Resimler için Bu resmi tıklayınız
her yıl gelenek haline getirilen 1970/2 Devrelerin 2014 buluşması 24 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19;00=24:00 arasında gerçekleşiyor.

Gündüz Taşdelen pikniğine katıldıktan sonra akşam saatlerinde Esenyurtda bulunan Köprülü Derneği Merkezinde bir araya gelecek olan 1970/2 Devreler amaçları hem bir araya gelip hasret gidermek hemde geleneksel haliğne getirdikleri gecelerini aksatmadan devam ettirmek olduğunu belirttiler. Buluşmalarına 1970/2 devreler ve davetliler haricinde kimse alınmayacaktır.

İRTİBAT:
Özkan KAVAK: 0537 406 54 99
Menser ÖZAKDAĞ: 0532 476 18 38
Coşkun ARAS: 0537 650 39 18
GELENEKSEL TAŞDELEN PİKNİĞİ
Köprülü Derneği ve Anadolu Şübesi heryıl ortaklaşa düzenledikleri Taşdelen Pikniği 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü Taşdelen Mesire Alanı 6. Bölgede yapılacaktır. Pazar günleri yoğun olarak Köprülülerin düğünleri olduğu gerekçesi ile Cumartesi gününe karar alınan piknik şölenine Tüm Köprülüler Davetlidirler.

Köprülü Dernek Başkanı
Müftü Çam: 0532 350 71 49

Anadolu Şübe Başkanı
Bülent KAVAK: 0539 668 47 12

www.koprulurehberi.com
Müftü ÇAM KÖprülü Dernek Başkanı

Köprülü Beldesi Derneği kongresi pazar günü yapılan ikinci kongresi ardında Müftü ÇAM'ı dernek başkanı seçildi.

Mart ayında yapılan ilk kongre çoğunluk sağlanılmadığı için 13 Nisana ertelenen ikinci kongrenin ardında katılımcılar oy çokluğu ile Müftü ÇAM'ı Köprülü Dernek başkanlığına seçtiler. Yeni Yönetim Listesi şu şekilde oluştu

Müftü ÇAM Dernek Başkanı

YÖNETİM KURULU

Erol ÖZKURT, İsrafil ÖZYILDIRIM, Namık Kemal KARAKILIÇ, Vahit POLAT, Hakan ÖZDAĞ, Ecevit KURŞUN, Özkan ÖZÇELİK, Öztürk KAVAK, Orhan KARADOĞAN, Hakan ARAS, Tarık ÖZUĞURLU, Yalçın DAĞİRMENCİ, Yaşar ÇAKMAKÇI, Alpay ÖZAKDAĞ, Orduhan AKKOÇ, Taner TOPALOĞLU, Aydın ÖZKURT, Hakan ÖZYILDIRIM, Menser ÖZAKDAĞ

Yeni dernek Yönetimi önümüzdeki günlerde Yönetim görev dağılımını gerçekleştirip çalışmalarına başlauyacaklarını belirttiler. Kongrenin ardında söz alan yeni dernek başkanı Müftü ÇAM konuşmasında "tüm katılımcılara teşekkür ettiğini, beni elbirliği ile bu göreve layık gören tüm köylülerime minnettar olduğunu belirtti. Ayrıca ÇAM konuşmasında ben hiç bir familyanın, hiçbir takımın adayı değilim ben Köprülülerin dernek başkanıyım demesi büyük alkış topladı".

Köprülü Rehberi olarak yeni yönetime çalışmalarından başarılar diler Köprülülere hayırlı olmasını dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Orduhan AKKOÇ'dan Teşekkür Mesajı
Maltepe Fındıklı Mahallesinde girdiği muhtarlık yarışında başarılı bir performans sergileyerek 13.000'e yakın bir oy toplayıp az bir fark ile seçimi kaybeden Orduhan AKKOÇ kendisini destekleyen tüm hemşerilerine teşekkür mesajı yayınladı. AKKOÇ açıklamasında "zorlu bir seçim sürecinde gecesini gündüzüne katıp benimle bu mucadelede çalışan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi. Mevcut muhtar Yaşar KAYGISIZ ile başa baş bir performans sergileyen AKKOÇ 310 oy fark ile ikinci oldu. Alınan toplam oy sonucunuda bildiren Orduhan AKKOÇ'un az bir fark ile seçimi kaybetmesi destekçilerini üzdü.

1. Olan Mevcut muhtar Yaşar KAYGUSUZ 13.098 OY, Orduhan AKKOÇ 12.788 oy, Yakup YILMAZ 5.721 OY, Fatih ERAT 1.376 oy, Cevat ZURNACI 394 oy ladı.

www.koprulurehberi.com
Yıldız ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Yildiz OZYILDIRIM (Dursun esi) Sarigazide vefat etti Cenazesi bugun 14:00 de Sarigaziden Kopruluye goturulecek. Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
Erkan OZCELIK
BAŞARILAR DİLERİZ
Türkiye genelinde yoğun geçen seçim sürecinde Köprülüleri sevindiren sonuçlar iki belediye meclisi bir il encümenliği oldu.

Belediyesi kapanan Köprülü muhtarlık bile seçemediği seçim yarışında Yaşaddin ÖZYILDIRIM Ardahan İl Encümeniliğini Göle AKP 2. Sıradan olmasına rağmen kazanmayı başardı. Arnavutköy Belediye Meclis üyeliğine Özcan ÇAKMAKÇI AKP'den, Esenler Belediyesi Meclis üyeliğinide Çimen SARIKAYA AKP'den aday olup başaı ipini göğüslediler.

Sayın ÖZYILDIRIM, Sayın ÇAKMAKÇI ve Sayın SARIKAYA'ya başarılar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Köprülü 'nın Muhtarı Dedeşenden
Son DakikaKöprülü beldesinde Muhtar seçimini Dedeşen köyünden aday olan Temel Güler kazandı.

Köprülü'den aday olan Zarif POLAT ve Turan ÖZDAĞ ile Dedeşen Mahallesinde aday olan Temel GÜLER kıyasıya bir yarışta gülen taraf GÜLER oldu.Turan ÖZDAĞ 274, Zarif POLAT 303 ve Temel GÜLER 344 oy aldı.

Köprülü Rehberi
Dernek Kongresi Ertelendi


Köprülü Beldesi Derneği pazar günü yapılan kongrede çoğunluk sağlanmadı gerekçesi ile 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 17:00'ye ertelendi.

Divan kurulu için önerilen Öztürk POLAT, Engin SARIKAYA ve Akif ÖZUĞURLU saat 13:00 oturumu açtılar. Dernek başkanı Orhan ÖZYILDIRIM'ın açılış konuşmasından sonra katılımcılar konuşmaya başladılar. Ysın KARAKILIÇ, Aydın ÖZKURT, Atanur IRMAK, İlyaz POLAT, Erkan ÖZÇELİK, Erol ÖZKURT, Orhan KARAKUŞ, Tahsin POLAT, Ensar KURŞUN, Şahmeran SARIKAYA, Mensert DEĞİRMENCİ, Anadolu Şb.Bşk. Bülent KAVAK ve Gürbüz GÖKBULUT sırası ile dilek, temeni ve önerilerini açıkladılar. konuşmalar bittikten sonra Divan Kurulu Kongreyi çoğunluk sağlanmadığı gerekçesi ile ertelediklerini duyurdular. Katılımcıların tamamının ertelenme taraftarı olmadığı için, Ertelenmesi icap edilen kongreler hiç oturum açılmadan ertelenmesi gerekirken Divanın bu kararı eleştirilere sebep oldu. kısa bir gerginlik yaşansada ortam sakinleştirilip 13 Nisandaki kongre için toplanmaya karar verildi.

www.koprulurehberi.com
Levent SARITAÇ CHP Meclis Üyesi Adayı
Göleli hemşerimiz Levent SARITAÇ CHP Esenyurt Meclis Üyesi adayı olarak seçim çalışmalarına başladı. Genç Göleli hemşerimiz 1979 Göle Tahtakıran Köyü doğumlu evli ve dört çocuk babası. Hemşerimize başarılar dileriz.
www.koprulurehberi.com
GÖLELİLER BULUŞUYOR
Son Dakika23 Mart 2014 Pazar günü BOY DAVET DÜĞÜN SALONUN'da gerçekleştirilmesi düşünülen kahvaltılı "GÖLELİLER BULUŞMASI" aynı güne denk gelen öğrenci SBS sınavı gerekçesi ile 21 MART 2014 Cuma akşamı aynı adreste akşam saat 18:00 de tüm Gölelilerin katılacağı yemekli bir buluşma gerçekleşecektir. Tüm Göleli Hemşerilerimiz davetlidirler

TERTİP KOMİTESİ
Esenler Belediyesine Çimen Polat SARIKAYA Yakışır
Çimen Polat SARIKAYA, 30 Mart yerel seçimlerine Esenler Belediyesi Meclis Üyesi adayları listesine 15. sırada yazılmayı başardı. AKP Esenler İlçe Teşkilatında Kadın Kollarından uzun suredir çalışmalar Yürüten Çimen Polat SARIKAYA, seçilmesi kesin olarak görülen 15. sıradan Esenler Belediyesi Meclis üyesi adayı olarak seçim çalışmalarına başladı. Esenler Bölgesinde yoğun olarak özellikle kadın seçmenlerin ilgi odağı olan SARIKAYA seçilmesi halinde özellikle kadınlarımızın sorunları ile ilgileneceği Esenlerdeki kadınlarımızın sesi olacağını belirtti. İstanbulda ciddi anlamda ilk kadın siyasetçimize başarılar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Sayfa 9 - 74 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Nisan 2015  Mayıs 2015  Haziran2015
PSÇPCCP
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bugünün etkinlilkleri
Deniz ÖZYILDIRIM & Kadir DEMİR Nişanlanıyorlar
Şakir ÖZYILDIRIM ın kızı Deniz ile Kadir DEMİR Nişanlanıyorlar. Tüm dostlarımız davetlimizdirler...< ...
Devamı

Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Henüz Mesaj Gönderilmemiş.