Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Fevzi ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Köprülü Beldesi Sakinlerinden Fevzi ÇAKMAKÇI (Öğretmen Kemal ÇAKMAKÇI'nın Abisi) Vefat etti.

Bir haftadan beri Ardahan Devlet Hastahanesinde yatan ÇAKMAKÇI, Cuma Gecesi saat 04:00 civarında vefat etti. Yakınları Köprülüye varmaları halinde Köprülü Mezarlığında defin edilecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dilkeriz.

Erkan ÖZÇELİK
Hastalarımızdan Son Haberler
Hasta Haberleri*** Hükümdar ÖZKURT Süreyyepaşa Hastahanesine yatırıldı. Solunumyollarındaki şikayetler için gittiği Hastahaneye 15 günden beri tedavi olduğu öğrenildi.

*** Fevzi ÇAKMAKÇI (Öğretmen Kemal ÇAKMAKÇI'nın abisi) Ardahan Devlet Hastahanesine kaldırıldı.

*** Sureyyepaşa Hastahanesinde yatmakta olan Patone ÇAKMAKÇI'nın yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.
Mehmet ÖZYIDIRIM Vefat Etti
Vefat HaberleriAlmanyada ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Mehmet ÖZYILDIRIM (Kemal Hocanın Kardeşi), izinli geldiği İstanbul Samandıra'daki evinde vefat etti. Cumartesi gecesi vefat eden ÖZYILDIRIM'ın cenazesi hastahaneye kaldırıldı. Taziye için Samandırada toplanan yakınları Almanyadaki akrabalarının gelmesi durumunda Köprülüye götürme saati belirlenecektir. Merhuma Allahtan rahmet ailesine sabırlar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
KUZUPINARI YAS'TA
OLGUN ARAS'I KAYBETTİK
İzmir Kemalpaşa'da ikamet eden Olgun Aras'ı kaybettik,uzun süredir mücadele ettiği beyin kanserine bu gün (18/10/2014)sabaha doğu yenik düştü.

Genç yaşta yakalandığı beyin kanseri Olgun Aras'ı 45 yaşında aramızdan aldı,merhum Olgun Aras'a Allah tan rahmet,yakınlarına ve Aras ailesine başsağlığı dileriz.
Konuyla ilgili bilgi almak için abisi Özay Aras la irtibata geçebilirsiniz.
Özay Aras 05353600608

www.kuzupinari.net
.
Patone ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum Kazim ÇAKMAKÇI'nın eşi Patone ÇAKMAKÇI (Reşat, Yunuz, Yaşar, Ezo, Mikail ve Deniz ÇAKMAKÇI'nın annesi, İlyaz, Zeki, İdris POLAT'ın ablası) Sureyya Paşa Hastahanesinde vefat etti. Cenazesi Çarşamba saat 12'de İçerenköy Huzur Hoca Caddesi Söğüt Dalı Sokak no 3 deki evinden Köprülüye hareket edecek

erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Türkan GÜLER Vefat Etti
Vefat HaberleriGöle Kızılkilise köyü'nden Tahsin Güler'in eşi Türkan Güler vefat etti,Kuzupınarı köyünden Tunay Aras'ın kayınvalidesi olan merhume Türkan Güler,iki yılı aşkın süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu.Esenyurt' ta evinde 10/10/2014 Cuma günü öğleden sonra hakkın rahmetine kavuşan merhume Türkan Gülerin cenazesi 11/10/2014 Cumartesi günü Talatpaşa camminde öğle namazının ardından Esenyurt'ta defnedilecektir.Merhume Türkan Güler'e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

www.koprulurehberi.com
HAYIRLI BAYRAMLAR
Yeni Kanunlar İle Bilmeniz Gerekenler
Değerli Okurlarım;
Gerek Şireketimizle ilgili yapmış olduğumuz yapılandırmamız ve gerekse mesleğimizin vermiş olduğu yoğunluk nedeniyle yazılarımıza bir süre ara vermek zorunda kalmıştık.Bu yazılarda asıl amacımız sadece yazmak değil okurlarımıza faydalı bilgiler aktarmak olduğundan çıkan kanunlarının tümünü değil size faydalı olacağına inandığımız belli bir kısmını alarak ve bunu yorumlayarak aktarmaya çalışmaktayız.Özellikle bu yazımda 6552 sayılı torba kanun olarak bilinen ve bir çok alanda hepimizi ilgilendiren konulara kısaca değinmek istiyorum. 6552 sayılı kanuna dayanarak aşağıda belirtmiş olduğum konuları özetlersek

Gelir testi yapmayanlara fırsat!

Özetlersek:Hiçbir sağlık güvencesi olmayan(Sgk,Bağkur,Emekli sandığı)kişileri sgk sağlık güvencesi kapsamına almakta ve borçlandırmaktaydı.Bu durumdan hiç haberi olmayan kişilerin sayısı oldukça fazladır.Peki ne yapmalıyım diye aklınızda bir soru oluştuysa açıklayayım;Hiç gelir testi yapmamış iseniz başvurunuz alınacak ve geçmiş dönem borçlarınızdan kurtulacaksınız.Eğer gelir testi yaptırıp borcunuz oluştuysa bunuda fazilerini sildirerek ödeme yada taksitlendirme yapabilirsiniz.
Vergi,Sgk,Bağkur,Motorlu Taşıtlar Vergisi,Emlak vergisi
Özetlersek:Vergi borcu,sigorta borcu,Motorlu taşıtlar vergisi ve Emlak vergi borcu olanların İlgili kuruma başvurmaları halinde bu borçların faizinden kurtulacak ve taksitlendirme imkanından faydalanacaktır. Yİ-ÜFE aylık değişim oranları esas alınarak hesaplanacak olan bu borçlar 6-12-18-36 taksitler halinde ödeyebilecekler.
Değerli okurlarım;
Yukarda bahsetmiş olduğum konuları özetlemeye çalıştım.Çünkü detaylı açıklamaya girip sizlerinde kafasını karıştırmak istemedim.Sorularınız olursa ofisimize ulaşbilirsiniz.Özellikle bu kanunun çok önemli bir maddesinin üzerinde durmamızda fayda görüyorum
Devamı İçin DEVAMI Tıkla >>>>>>
Köprülü Derneği Basın Açıklaması

Değerli Köprülü Beldesi Halkı ;

Köprülü Beldesi .yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu yıl mecburiyetten dolayı yapılmayan etkinliklerimizin her birinin sebebini belirtip etkinliklerin neden iptal edildiği konusunda bütün halkımızı gerek sosyal medya, gerekse mesajlaşma sistemi aracılığı ile bilgilendirdik.Ancak bu gerekçeli iptallere rağmen ısrarla tepki gösteren hemşerilerimize aşşağıda hatırlatmak isteriz ;Taşdelen Piknik İptal Sebebi : Soma’da gerçekleşen 301 yurttaşımızın yaşamını yitirmesi.
Canibeg Yayla Şenliği İptal Sebebi : Ramazan Ayının Geleneksel Yayla Şenliği tarihi ile çakışması.
Sms Sisteminin İptal Sebebi : Telefon numaralarının güncellenmesi.


Sms sisteminin Erkan Özçelik’e verilmesi söz konusu olamaz.Olmamasının nedeni ise Erkan Özçelik Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminde değildir.Köprülü Derneği Başkanı, yönetim ile hareket zorundadır.Bu kural benim içinde, bundan sonra gelecek dernek başkanı içinde geçerlidir.

Bugün tarafıma resmi olarak sunulmayan ve sosyal medyadan bilgisini aldığım değerli yönetici arkadaşımız Özkan Özçelik’in istifasını saygıyla karşılıyorum ve en kısa sürede resmi istifasının sunulması halinde kabul edeceğimizi bildirmek isteriz.

Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Başkan
Müftü Çam
KURBANLARIMIZ GELMEYE BAŞLADI 


Zeki ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Göle TEDAŞ Emekçilerinden Zeki ÖZAKDAĞ Erzurumda vefat etti.

Kanser teşhisi ile yatırıldığı Erzurum Araştırma Hastahanesinde üç ameliyat olduktan sonra kurtarılamadı. Cumartesi akşamı vefat eden ÖZAKDAĞ'ın yakınları gece Köprülü Beldesine gitmek için Fındıklı Mahallesinde toplanıyorlar. Zeki ÖZAKDAĞ'ın cenazesi Pazar günü Köprülüye götürülerek Köprülüde defin edilecek.
Zeki ÖZAKDAĞ'a allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Sayfa 9 - 78 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Ocak 2016  Şubat 2016  Mart2016
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29       
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH.tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA