Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
baba sultan
ORKUN ARAS
ozcan
selcuk kursun
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Gürkan ÖZKAN Fatihten Aday
Ardahan Göle Köprülü Beldesinden İstanbul'a yerleşip yıllardır Eminönü ve Fatihte Türizimcilik yapan Hemşerimiz Gürkan ÖZKAN, Mart seçimlerinde siyasete Fatih İlçesinde başladı. Fatih Belediyesinden Encümenn adayı olan ÖZKAN, geçtiğimiz günlerde Kumkapı Doğa resturantda Fatih Belediye Başkan Adayı Sabri Özkan ERBAKAN, Esenyurt Belediye Başkan Adayı Dr.Gürbüz ÇAPAN, bölgenin türizimci, işadamı ve çok sayıda hemşerilerimizin katıldığı bir yemekli toplantısında açıkladı.

14 Şubat 2014 Cuma günü Silivrikapı Silivrikapı Caddesi no 66 Fatih'te Fatih Belediye Başkan Adayı Sabri Özkan ERBAKAN, Esenyurt Belediye Başkan Adayı Dr.Gürbüz ÇAPAN'ın katılacağı bir törenle seçim irtibat bürosunu açacak olan Gürkan ÖZKAN'a bu çalışmalarında tüm hemşerilerinide davet etmektedir. Sayın ÖZKAN'a başarılar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Fındıklı Mahallesine AKKOÇ Yakışır
Doğu illerinin yoğun olarak yaşadığı Maltepe İlçesi Fındıklı Mahallesine Köprülülü Orduhan AKKOÇ Muhtar olmak için kolları sıvadı.

1972 Yılında köprülüde doğan Orduhan AKKOÇ, ilk ve Orta okulu Köprülüde, Liseyi ise İstanbulda İdealtepe Lisesini bitirdi. 20 yıldır Fındıklı Mahallesinde ikamet etmektedir. Fındıklı Mahallesinde Emlakçılık yapan AKKOÇ muhtar adayı olması için çevresinde çok baskı yapıldığını, yöremizin insanları ençok burada ikamet ettiklerini ve bu sebeble bizi temsil etmek içinde bizden birilerinin seçilmesi gerektiğini bu yüzden hemşerilerimizin yoğun desteği ile böyle bir karar aldığını belirtti. Evli ve iki çocuk babası olan Orduhan AKKOÇ'un Köprülüler tarafından sevilen ve Köprülü Derneğine çok emeği olduğu bilinmektedir. Köprülü Rehberi olarak AKKOÇ'a başarılar diler ve her zaman destekçisi vede takipçisi olacağımızıda belirtmek isteriz.

İRTİBAT
0536-557 95 43
Haber: Erkan ÖZÇELİK
Anadolu Sube Gecesinde Köprülüler Buluştu

Resimler İçin Tıkla

Köprülü Beldesi Derneği Anadolu Şübesi Kayışdağı Koç Düğün Salonunda cuma akşamı yaptığı dayanışma gecesinde Köprülülerin yoğun ilgisi ve Ataşehir Bölgesinin Siyasileri Köprülüleri yalnız bırakmadılar.

Sunuculuğunu Orhan KURŞUN ve Yener BİNGÖL'ün yaptıkları gece saygı duruşu istklal marşı ve Köprülü Emekli İmamı Fikri AKDAĞ'ın vefat edenlerin anısına duası, ardında Dernek Şübe başkanı Bülent KAVAK'ın açılış konuşması ile başladı. Geceye katılan Ataşehir bölgesinin tüm siyasi parti temsilcileri ve Köprülü Dernek Başkanı Orhan ÖZYILDIRIM birer kısa konuşma yaptıktan sonra bol bol halaylar çekildi. Gecenin anısına Köprülü Beldesine yaptığı çalışmalar için Erkan ÖZÇELİK'e Şübe yönetimi adına başkan Bülent KAVAK bir plaket taktim etti.

Geceye, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İLGEZDİ, bölgenin siyasetçileri, Eski Belediye Başkanımız Mehmet ÖZÇELİK, Eski Dernek Başkanları Zeki ÖZDAĞ,Mustafa KURŞUN, Gürsel KAVAK, Atanur IRMAK, İlyaz POLAT, Gürbüz GÖKBULUT, CHP Esenyurt Seçim Koordinasyon Başkanı Engin SARIKAYA, Kaşar Dernek Başkanı Cihan DEMİR, Fındıklı Mahallesi Muhtar Adayı Orduhan AKKOÇ, Köprülü Belediye Başkan Adayı Reşat ÇAKMAKÇI ve çok sayıda köprülüler renk kattılar.

www.koprulurehberi.com

Reimler için üstdeki resmi tıklayınız
Naci ÖZÇELİK Ameliyat Oluyor
Köprülü Beldesinin emektar minibüsçüsü Naci ÖZÇELİK ameliyat olması için Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastahanesime yatırıldı. Fıtık ameliyatı olmak için yatırılan ÖZÇELİK, Bugün (30-01-2014) ameliyat olacak. Naci ÖZÇELİK'E acil şifalar dileriz.

KöprülüRehberi.com
Dilber KAVAK Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden Kurbani ve Fermeni KAVAK'ın aneleri Dilber KAVAK Fındıklı Mahallesindeki evinde vefat etti. Perşembe gecesi vefat eden KAVAK'ın cenazesi 17 Ocak Cuma günü saat 13:00 de Fındıklı Mahallesinden otobus ile Köprülüye götürülecek. Merhumeye Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Gazi KARADOĞAN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Gazi KARADOĞAN Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti. KARADOĞAN'ın cenazesi 16 Ocak Perşembe günü öğle namazı takiben Köprülü Mezarlığında defin edilecek. Merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Kazım ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden -Kazim OZYILDIRIM (Kezo Seo) Guneslide vefat etti. Cenaze yarin saat 12 de Gunesliden Kopruluye hareket edecek.
Merhuma Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz

www.koprulurehberi.com
Erkan OZCELIK
1970-2 Tertiplerden Ortak Bildiri
Geçtiğimiz günlerde geleneksel hale getirdikleri 1970/2 Tertiplerin yemeğinde misafir olarak katılanların teklif ettikleri Mart 2014'de yapılacak olan Köprülü Derneği kongresinde, 1970/2 devrelerin ortaklaşa bir liste çıkarılması konusunda önerileri, ve bu konuda oluşturulan söylemlere bir açıklık getirilmesi konusunda bir gurup 1970/2 Tertipler pazar günü Bağdat Caddesinde bir restaurantda bir araya gelip basın açıklaması yapıp konu hakkında açıklık getirdiler. Menser ÖZAKDAĞ, Özkan KAVAK,N.Kemal KARAKILIÇ, Gürbüz GÖKBULUT, Coşkun KURŞUN, Yalçın ÖZÇELİK, Sabahattin POLAT, Özcan GÖKBULUT, Sedrettin ÇAKMAKÇIİ Cengiz SARIKAYA ve Yücel KAVAK yaptıkları ortak açıklada; "Arkadaşlar arasında yaptığımız görüşmelerde Köprülü Kamuoyunda oluşturulan söylemlerde 1970/2 devrelerin dernek yönetimi için bir liste çıkaracakları düşünceleri için bir araya gelip tüm devreler adına açık ve net ifade ederiz ki bizlerin böyle tıoplu halde bir çalışmamızın olmadığı bireysel olarak arkadaşlarımızın yönetime seçilmelerinde herhangi mir engelin olmadığı, seçilecek herhangi bir yönetimin Köprülü Beldesi çıkarlarını birlik ve beraberliklerini sağladıkları müddetçe elbirliği ile desteklerimizi esirgemiyeceğimizi belirtiriz" .

1970/2 Tertipler

Haber Erkan ÖZÇELİK
Anadolu Şübe'den Dayanışma Gecesi

Köprülü Derneği Anadolu Şübesi geleneksel Dayanışma Gecelerinin devamını gerçekleştirmek için 07 Şubat 2014 tarikinde Kayışdağı KOÇ DÜĞÜN SALONU'nda gece düzenliyor. Şübe adına bir açıklama yapan Şübe Başkanı Bülent KAVAK, "dayanışma gecesinde Anadolu-Avrupa ayırımı yapmadan tüm KÖprülülüleri bir arada görmek için tüm hemşerilerimiz davetlidir" dedi.

YER: Koç Düğün Salonu Kayışdağı Mah. Ataşehir / İSTANBUL
TARİH: 7 Şubat 2014 Cuma, SAAT: 19.00-24.00 Arası
SANATÇILAR: Koma Herdan, Eray Topçu


Hbaer:Erkan ÖZÇELİK
Alması OĞUZ Vefat Etti
Vefat Haberleri Beldemiz sakinlerinden Almas OGUZ Köprülü beldesinde ki evinde vefat etti. OĞUZ 'un cenazesi pazartesi günü kaldırılacak. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Erkan ÖZÇELİK
SELAHATTİN KARAKOYUN YOĞUN BAKIMDA
Dudullu yakınlanda motosiklet ile kaza yapan Selahattin Karakoyun Ümraniye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ameliyat sonrası yoğun bakımda tutulan Karakoyun'un durumu ciddiyetini koruyor. Acil şifalar diliyorum.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Sayfa 9 - 72 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Ocak 2015  Şubat 2015  Mart2015
PSÇPCCP
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
10/22/2014 13:58
Evlerinde ve hastahanelerde yatan hastalarımıza ALLAH.tan acil şıfalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

bilentkavak
09/02/2014 19:36
önceliklik köprülü beldesi halkına ve duyarlı bütün vatandaşlarımıza teşekkürler ediyorum ormanlarımız kesilmesin imza kampanyasına katılan ve katılmayan bütün köprülü beldesi halkına desteklerinden d

fikri hoca
07/26/2014 07:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 07:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 17:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

Kısa Mesajlar Arşivi