Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Dernek Kongresi Ertelendi


Köprülü Beldesi Derneği pazar günü yapılan kongrede çoğunluk sağlanmadı gerekçesi ile 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 17:00'ye ertelendi.

Divan kurulu için önerilen Öztürk POLAT, Engin SARIKAYA ve Akif ÖZUĞURLU saat 13:00 oturumu açtılar. Dernek başkanı Orhan ÖZYILDIRIM'ın açılış konuşmasından sonra katılımcılar konuşmaya başladılar. Ysın KARAKILIÇ, Aydın ÖZKURT, Atanur IRMAK, İlyaz POLAT, Erkan ÖZÇELİK, Erol ÖZKURT, Orhan KARAKUŞ, Tahsin POLAT, Ensar KURŞUN, Şahmeran SARIKAYA, Mensert DEĞİRMENCİ, Anadolu Şb.Bşk. Bülent KAVAK ve Gürbüz GÖKBULUT sırası ile dilek, temeni ve önerilerini açıkladılar. konuşmalar bittikten sonra Divan Kurulu Kongreyi çoğunluk sağlanmadığı gerekçesi ile ertelediklerini duyurdular. Katılımcıların tamamının ertelenme taraftarı olmadığı için, Ertelenmesi icap edilen kongreler hiç oturum açılmadan ertelenmesi gerekirken Divanın bu kararı eleştirilere sebep oldu. kısa bir gerginlik yaşansada ortam sakinleştirilip 13 Nisandaki kongre için toplanmaya karar verildi.

www.koprulurehberi.com
Levent SARITAÇ CHP Meclis Üyesi Adayı
Göleli hemşerimiz Levent SARITAÇ CHP Esenyurt Meclis Üyesi adayı olarak seçim çalışmalarına başladı. Genç Göleli hemşerimiz 1979 Göle Tahtakıran Köyü doğumlu evli ve dört çocuk babası. Hemşerimize başarılar dileriz.
www.koprulurehberi.com
GÖLELİLER BULUŞUYOR
Son Dakika23 Mart 2014 Pazar günü BOY DAVET DÜĞÜN SALONUN'da gerçekleştirilmesi düşünülen kahvaltılı "GÖLELİLER BULUŞMASI" aynı güne denk gelen öğrenci SBS sınavı gerekçesi ile 21 MART 2014 Cuma akşamı aynı adreste akşam saat 18:00 de tüm Gölelilerin katılacağı yemekli bir buluşma gerçekleşecektir. Tüm Göleli Hemşerilerimiz davetlidirler

TERTİP KOMİTESİ
Esenler Belediyesine Çimen Polat SARIKAYA Yakışır
Çimen Polat SARIKAYA, 30 Mart yerel seçimlerine Esenler Belediyesi Meclis Üyesi adayları listesine 15. sırada yazılmayı başardı. AKP Esenler İlçe Teşkilatında Kadın Kollarından uzun suredir çalışmalar Yürüten Çimen Polat SARIKAYA, seçilmesi kesin olarak görülen 15. sıradan Esenler Belediyesi Meclis üyesi adayı olarak seçim çalışmalarına başladı. Esenler Bölgesinde yoğun olarak özellikle kadın seçmenlerin ilgi odağı olan SARIKAYA seçilmesi halinde özellikle kadınlarımızın sorunları ile ilgileneceği Esenlerdeki kadınlarımızın sesi olacağını belirtti. İstanbulda ciddi anlamda ilk kadın siyasetçimize başarılar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
ŞUBE YÖNETİMİ ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
Köprülü Beldesi Anadolu Şubesi Dernek Yönetimi Ataşehir Belediye Başkanı Sn Battal İLGEZDİ'nın daveti üzerine makamında kendilerini ziyaret ettiler. Şübe Yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre:

Köprülü Beldesi Anadolu Şubesi Dernek Yönetimi Olarak
Ataşehir Belediye Başkanı Sn Battal İlgezdinin daveti üzerine makamında ziyaret ettik.
Katkılarından dolayı kendisine Beldemiz ve şube yönetimi olarak teşekkür ettik her zaman yanımızda olacağını ve katkıda bulunacağını belirtti .Şube yönetimine verdiği yerle ilgili çok kısa sürede bitme aşamasında olduğunu belirtti kısa sürede açılışla ilgili halkımıza bilgi verilecektir. Adaylık sürecinde seçim çalışmalarında kendisine yönetim olarak başarılar dileriz.

Şube Yönetimi
www.koprulurehberi.com
Emine KARAKUŞ Hastahaneye Yatırıldı
Köprülü Beldesinde ikamet eden beldemiz sakinlerinden Battal KARAKUŞ'un eşi Emine KARAKUŞ Haydarpaşa Numune Hastahanesine yatırıldı. Daha önceden kalp rahatsızlığı olan KARAKUŞ, bazı tedavi ve kontroller için yatırıldığı hastahanede, tedavisi devam ediyor. Acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Kazim ÖZYILDIRIM Hastahaneye Yatırıldı


Köprülü Beldesinde Esnaf Kazim ÖZYILDIRIM İstanbul Beylikdüzü Medicana Hastahanesine yatırıldı. Geçtiğimiz yıllarda annesinden alınan böbrek başarılı bir şekilde nakil edilen ÖZYILDIRIM, bazı sağlık sorunları ve kontoroller için geldiği İstanbul'da Beylikdüzü Medicana Hastahanesinde tadavi altına alındı. Sağlık durumununiyi olduğunu öğrendiğimiz ÖZYILDIRIM'a acil şifalar dileriz

Erkan ÖZÇELİK
Engin SARIKAYA'ya Köprülülerden Tam Destek
CHP Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Köprülülü hemşerimiz Engin SARIKAYA için Köprülü Derneği’nde yapılan toplantıya katılanlar SARIKAYA'ya tam destek mesajını verdiler.

23 Şubat Pazar günü saat 14.00 Esenyurt Köprülü Derneği’nde Engin SARIKAYA için yapılan toplantıya katılanlar dernek binasına sığmadılar. Toplantıya CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çetin ÇAPAN’ın abisi Cengiz ÇAPAN, Köprülü Eski dernek başkanları Atanur IRMAK; İlyaz POLAT, Keşar Dernek Başkanı Cihan DEMİRve çok sayıda hemşerilerimiz katıldı. Yapılan konuşmalarda Engin SARIKAYA ve Çetin ÇAPAN'a tam destek mesajları verildi.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Köprülü Derneği Kongreye Gidiyor
Ardahan İli Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 16 Mart 2014 Pazar Günü Kongresini yapacak. İki Yıllık görev süresinin dolduğu dernek yönetimi, tekrar bir yönetimin seçilmesi için tüm üyelerini 16 Mart Günü esenyurt Dernek Merkezinde yapılacak olan kongreye davet ediyor.

www.koprulurehberi.com
Serinçayır Köyü Yasta
Gölenin Serinçayır Köyü aynı günde üç cenaze ile adeta yasa büründü. Almanya'da vefat eden Dilaver ÇEKİCİ'nin cenazesini dün akşam saatlerinde İstanbul'a getiren Serinçayırlılar gece geç saatlerde Derviş DELİ'nin vefat ettiği haberi geldi. Bu sabahda Serinçayır Köyünde ikamet eden Reis DELİ'nın kızı Gül DELİ'nın vefat ettiği haberi geldi. Cuma günü Derviş DELİ ve Dilaver ÇEKİCİ İstanbul Esenyurt'da , Gül DELİ (13) ise Serinçayır Köyünde toprağa verilecek. Merhume ve Merhumlara rahmet ailelerine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Mulazim KAVAK Taburcu Oldu
Köprülü Beldesinde TEDAŞ İşletme Şefliğinde emekli, Eski Muhtar Mulazim KAVAK, Kars Kafkas Ünüversite Hastahanesinde Anjio olduktan sonra taburcu edildi. Köprülüdeki evinde ani kalp şikayeti için Karsa giden KAVAK'ın hemen hastahaneye yatırılıp Stent takıldığı sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Köprülüye dönen Eski Muhtar Mulazim KAVAK'a acil şifalar dileriz.

www.koprulurehberi.com
Sayfa 9 - 73 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Mart 2015  Nisan 2015  Mayıs2015
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Henüz Mesaj Gönderilmemiş.