Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
makale
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Hastalarımızdan Son Haberler
Hasta HaberleriSüreyya Paşa Hastahanesinde Açiğerinden ameliyat olan Turan KARAKILIÇ'ın eşi Çiğdem KARAKILIÇ (Cafer ÖZÇELİK'in kızı) Bugun taburcu edildi. Fındıklı Mahallesindeki evinde tedavisi devam ediyor. KARAKILIÇ'a acil şifalar dileriz.

Göztepe Hastahanesinde Beyin Ameliyatı olan Merhum Muhlis DEĞİRMENCİ'nın kızı Meral DEĞİRMENCİ taburcu edildi. Küçükyalı'daki evinde tedavi altına alınan DEĞİRMENCİ'ye acil şifalar dileriz.
Futbol Turnuvası İçin Start Verildi
Köprülü Derneği Gençlik Kolları 1. Futbol Turnuvası için Start verildi. Gençlik Kollarından yapılan açıklama;

KÖPRÜLÜ DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI 1. FUTBOL TURNUVASI
Duyurusu daha önce ilan edilen KÖPRÜLÜ DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARININ organize ettiği Futbol turnuvası ile ilgili uzun uğraşlar ve çalışmalar sonucunda aşağıda isimleri yazan ORGANİZASYON KOMİTESİ oluşturulmuştur. Komitenin oluşumunda emeği geçen,bizlere yardımcı olan,büyük bir çaba ve özveri ile bizlere sabır gösteren tüm hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Bu çerçevede Köprülü Derneğinde KOMİTE olarak ilk toplantı yapılmış ve turnuva genel çerçevesi çizilmiş,Katılım şartları ve kurallar konusunda aşağıda ki kararlar alınmıştır. (Resim dosyaları)

Tek amacı gençlerimizi, gençlerimizin ailelerini ve uzun zamandır birbirlerini görmeyen hemşerilerimizi bir araya getirmek,özellikle gençlerimizin tanışıp kaynaşmasına vesile olacak olan bu etkinliğimizin tüm KÖPRÜLܒlere hayırlı olmasını temenni ederiz.
Meral DEĞİRMENCİ Yoğun Bakımda


Beldemiz sakinlerinden Meral DEĞİRMENCİ (Muhlis Kızı) Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastahanesine kaldırıldı. Yoğunbakım ünitesinde yaşama destek makinelerine bağlanan DEĞİRMENCİ'nin durumu ciddiyetini koruyor. Acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Elattin SARIKAYA Vefat EttiKöprülü Beldesi Sakinlerinden Elattin (Ele) SARIKAYA vefat etti.

Bir yılı aşkındır kanser ile mucadele veren SARIKAYAbu sabah hayata gözlerini yumdu. Anadolu yakasında özel bir hastahanede vefat eden Elattin SARIKAYA'nın cenazesi bugün (Pazartesi) saat 17:00 civarında Kayışdağında Otobus ile Köprülüye hareket edecektir.
Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Erkan ÖZÇELİK
11 Eylül Umudumuz
Hastalarımızdan Son HaberlerKöprülü Derneği Eski Başkanı İlyaz POLAT, Esenyurt'da Özel Bir Hastahanede yanlış göz ameliyatı yapılması sebebi ile Samatya Hastahanesinde Gözlerinde yeniden ameliyat oldu. Sağlık durumu iyi.

İsmet ÖZKAN'ın eşi İsmigül (İse) Özkan Köprülüden tedavisi için getirilip Bakırköy Hastahanesine yatırıldı. anjio olan ÖZKAN Halen hastahanede tedavisi devam ediyor.

Şerefettin POLAT 'ın Eşi Fazilet POLAT Acil kaldırıldığı Yenibosna Özel Safa hastanesinde bel fıtığı ameliyatı oldu. Taburcu edilen POLAT'ın sağlık durumu iyi.

Turan KARAKILIÇ 'ın eşi Çiğdem KARAKILIÇ sağlık sorunları nedeniyle İstanbul da tedavisi için geldi. Önümüzdeki günlerde Süreyya Paşa Hastanesinde tedavisine başlanacak .

Göztepe'de ikamet eden Yüksel KARADEMİR geçtiğimiz günlerde acil kaldırıldığı hastahanede fıtık ameliyatı oldu. Taburcu edilen KARADEMİR evinde tedavisi oluyor.
Tüm Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.
Erkan Özçelik
Kemal KURŞUN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Kemal KURŞUN Köprülüdeki evinde vefat etti. Cenazesi Köprülü Camii Morguna kaldırılan KURŞUN Cuma günü defin edilecek. İstanbulda bulunan yakınları Saat 10:00'da Köprülüye hareket edecekler.

erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
KÖPRÜLÜ GENÇLİK KOLLARINDAN FUTBOL TURNUVASI
KÖPRÜLÜ GENÇLİK KOLLARINDAN FUTBOL TURNUVASI

Köprülü Gençlik Kolları yaptığı basın açıklamasında önümüzdeki günlerde Köprülüler adına bir Futbol Turnuvası başlatacaklarını duyurdular. Yapılan Basın açıklamaları şöyle

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz, yapılması için ön hazırlıklarının yapıldığı ve çeşitli fikir alışverilşerinde bulunduğumuz Köprülü Gençlik Kollarının düzenleyeceği FUTBOL TURNUVAS için start vermiş bulunmakytayız.

On yıllık futbol hakemi Serkan KARAKILIǒın yoğun gayretleri, GENÇLİK KOLLARI bünyesindeki arkadaşlarımız ve Köprülünın yetiştirdiği değerli spor adamları ile yapılan istişareler sonucu turnuvanın en kısa sürede başlatılması için karar alınmıştır. Yaptığımız ön görüşmeler sonucu tahmini olarak Eylül ayının 2. Haftası turnuvayı başlatmayı planlıyoruz. Buna göre takımlarını oluşturmak istayen Köprülülü arkadaşlarımızın şimdiden hazırlıklarına başlar iseler, süreci dahada hızlandırmakta yardımcı olacaklardır.

Şu anda ön çalışması yapılan ve başlaması halinde tüm tüm Köprülü Gençliğini kaynaştırmayı, birlik ve beraberliklerini pekiştirmeyi KÖPRÜLÜ GENÇLİK KOLLARI'nın kuruluş felsefesi olan "İSİMLERİMİZİN FARKLI SOY İSİMLERİMİZİN KÖPRÜLÜ" olduğu fikrinin tekrar hatırlatmayı amaçlayan, aynı zamanda genç yaşta vefat etmiş Köprülüde ve Gölede futbol oynamış Köprülü'lü büyüklerimizin anısına düzenlenecek olan bu Turnuva için herkesin öneri, görüş ve fikirlerin ayrıca süreç için düşüncelerini paylaşmalarınada açığız.

Konu ile ilgili daha kapsamlı çalışma yapılıp Turnuvanın kuralları,katılım şartları, takım sayısı, maçların nerede yapılacağı ve daha detaylı açıklama en kısa sürede siz değerli Köprülülere bilgi verilecektir.

Köprülü Beldesi için Hayırlı Olmasını Temenni Ederek Saygılarımızı Sunarız...

KÖPRÜLÜ GENÇLİK KOLLARI ADINA
Gençlik Kolları Başkanı
Baykan KARAKILIÇ 0 535 434 02 96
73 Yıl Sonra Köprülü Yolcusu
1933 Doğumlu Nurettin ŞİRİN 7 yaşında ayrıldığı Köprülüye, 3 yaşında iken kaybettiği annesinin mezarını bulmak umudu ile 80 yaşında Köprülüye geliyor.

Bayramın ikinci gününde beni arayan ve babasının Köprülüden olduğunu belirten Nurettin ŞİRİN'in kızı olduğunu ismininde Çiğdem olarak tanıtarak babamın annesinin KAVAK'ların kızı olduğunu fakat 6-7 yaşlarında Köprülüden ayrıldığını bir daha dönmediğini babamın annesinin mezarını bulmamızda yardıma ihtiyacı olduğunu belirttiler.

Yaptığım araştırmaya göre Nurettin ŞİRİN'in Şerif (Çipo) ŞİRİN'in oğlu olduğu, Annesi Hanım ile Şemsi (Şemşo) ve Hüseyin (Miro) KAVAK'ın anneleri Hatun ile kardeş oldukları onlarında Mevlut ve Battal ÖZUĞURLU'NIN halaları oldukları, üç yaşlarında iken annesini kaybettiği dört yıl boyunca teyzesi Hatun KAVAK'ın yanına alarak büyüttüğünü kendilerine açıkladım.

Edirnede Görüştüğüm kızı Çiğdem AYDIN "Babam küçük yaşlarda annesini kaybetmiş yedi yaşlardan itibarende artık o köye gitmemiş. İnternetden yaptığım araştırmada hazırladığınız sanal Mezarlıkda Babanneme ait mezar bulamayınca sizinle irtibata girip babamı bir nevi olsun özlemini azaltmak için 73 yıl sonra alıp Köprülüye o Mezarlığa götürüp getireceğim. dedi.

Bende yaptığım tüm araştırmaları detayları Çiğdem AYDIN'a aktarıp görüşebileceği kişiler ile irtibata girip Köprülü Beldesinin Kendilerini beklediğini belirttim. Kuzen oldukları Kemal KAVAK'ın (Şemşo KAVAK'ın oğlu) kendilerini yarın Gölede karşılayıp Köprülüye kadar refakat edeceklerini öğrendikk.

Erkan ÖZÇELİK
Araştırmacı
İbrahim ARAS Vefat Etti
Köprülü Beldesi Sakinlerinden Emekli Öğretmenlerimizden İbrahim ARAS vefat etti.
Uzun bir süredir Arnavutköydeki evinde tadavisi sürdürülen ARAS 15/08/2013 Perşembe günü ebediyete gözlerini kapadı. İbrahim ARAS 79 yaşında ve sekiz çocuk babası idi. ARAS'ın cenazesi cuma günü saat 10:30'da Arnavutköy Özkul Sokak No:13 deki adresinden (Devlet Hastahanesinin Yakınında) otobus ile Göle Köprülü Beldesine götürülecek.
Merhuma Allahtan Rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Serinçayır Derneği Zoru Başardı
Serinçayır Derneğinden süper hizmet

Merkezi İstanbul Esenyurt’da bulunanArdahan Göle ilçesi Serinçayır köyü Kültür derneği örnek bir hizmete imza atarak Serinçayır köyüne modern bir Misafirhane ve taziye evi kazandırdı.

Serinçayır Köyü üyelerinin ve duyarlı vatandaşların katkısı ile başlatılarak üç ay içerisinde bitirilen Misafirhane ve Taziye Evi 25 Ağustos 2013 günü Ardahan Vali Yardımcısı Kadir Taner Eser, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, AK Parti Göle İl Genel Meclis Üyesi Dailaver Aşçı, Ardahan Kültür Evi Başkanı Tüncer Dağ, AK Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak, Serinçayır Köyü Kültür Derneği Başkanı Acar Dağ, Yönetim Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Sayfa 9 - 68 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Haziran 2014  Temmuz 2014  Ağustos2014
PSÇPCCP
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
07/26/2014 10:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 10:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 20:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

ykurt
04/24/2014 10:27
merhaba , düğün takvimlerinden yesim özkurt nişanlanıyor duyurusunu çıkarabilir misiniz? cenaze dolayısı ile ertelenmiştir? teşekkürler

ibrahim
02/25/2014 23:02
.

Kısa Mesajlar Arşivi