Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
goksel
tahsin polat
tahsinpolat
tako203
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

SELİM POLAT YOĞUN BAKIMDA
Hasta HaberleriBağcılar'da ikamet eden beldemiz sakinlerinden Yüksel POLAT'ın oğlu Selim POLAT geçirdiği kaza sebebi ile yoğun bakıma alındı...

Evinden çıkıp işe giderken Bağcılarda bir aracın çarpması sonucu Bağcılar Devlet Hastahanesine kaldırılan Selim POLAT yoğun bakım ünitesinde muşahade altında tutuluyor. POLAT'a Allahtan acil şifalar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
Fikri AKDAĞ Ameliyat Oldu

Köprülü Beldesi Emekli İmamı Fikri AKDAĞ Yoğun bakımdan çıkarılıp servise alındı. Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisinde bir haftadır yatan AKDAĞ'ın kalp kapağı değiştiği sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Halen hastahanede yatan AKDAĞ'a acil şifalar dileriz...

KöprülüRehberi
...::: D V E T :::...
Köprülü Derneği, Anadolu Şübesi ve Gençlik Kollarının ortaklaşa düzenledikleri Taşdelen Pikniği 31 Mayıs 2015 Pazar günü yapılacaktır. Tüm hemşerilerimiz ve Köprülüler davetlidirler.

Köprülü Dernek Başkanı Müftü ÇAM
Köprülü Der. Anadolu Şb. Bşk. Bülent KAVAK
Gençlik Kol. Bşk. Aydın ÖZKURT.

Tarih: 31 Mayıs 2015 Pazar
Saat: 07:00=17:00 Arası
Adres: Taşdelen Mesire Alanı 6.Bölge
İRTİBAT
Der.Bşk. Müftü ÇAM: 0532 350 71 49
Şübe Bşk. Bülent KAVAK: 0539 668 47 12
Gençlik Kol. Bşk: Aydın ÖZKURT: 0539 621 51 11
Erol ÖZKURT:0535 213 23 67
Hayrettin GÖKBULUT 0537 930 53 30
Vahit Polat: 0530 968 23 25,
OrhaN KARADOĞAN: 0535 693 91 69
Yaşar ÇAKMAKÇI: 0537 814 64 34
KÖPRÜLÜ FİNALDEİstanbul Göle Derneğinin 5.sini düzenlemiş olsuğu Göle Köyleri Futbol Turnuvasının finalistleri pazar günü oynanan maçlarla belli oldu. Yağmuroğlunu 3-1 yenen Köprülü ilk finalist oldu. Çobanköy Arpaşen mucadelesi ise Arpaşenin 5-0'lık sonuçla ikinci finalis olarak adını yazdırdı. Önümüzdeki günlerde yer ve tarihi belli olacak musabakanın Final maçı KÖPRÜLÜ_ARPAŞEN oynayacaklar.

erkan ÖZÇELİK
Yıldız ÖZYILDIRIM Vefat EttiBeldemiz sakinlarinden Yıldız ÖZYILDIRIM (Ömer ÖZYILDIRIM'ın Eşi) Sancaktepe Samandıradaki evinde vefat etti. Cenazesi Cumartesi akşamı saat 20:00 de Samandıradaki evinden Köprülü Beldesine otobus ile götürülecek.
Merhumeye Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Aslan POLAT Ameliyat Oldu
Hasta HaberleriBeldemiz sakinlerinden Aslan POLAT kalp ameliyatı oldu.. Şu an istanbul Üniversitesi kardiyoloji servisinde yoğun bakimda yatmakta olan POLAT'ın sağlık durumu iyi.POLAT'a acil şifalar dileriz.

www.koprulurehberi.com
Fikri AKDAĞ Hastahaneye Yatırıldı


Köprülü Beldesinde Emekli İmam Fikri AKDAĞ Kartal Koşuyolu Hastahanesine yatırıldı

Uzun yıllar Köprülü Beldesinde İmamlık yapıp emekli olduktan sonra İstanbul'a yerleşen AKDAĞ geçtiğimiz günlerde ani kalp rahatsızlığı şikayeti ile gittiği Kartal Koşuyolu Kalp Damar Cerrahisinde yatırıldı. Hafta sonu eve gönderilen Fikri AKDAĞ, Salı günü ameliyat olacak. AKDAĞ'a Allahtan acil şifalar dileriz.

Haber-Resim: Erkan ÖZÇELİK

Yılmaz ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Yılmaz ÖZYILDIRIM (Şasen Oğlu) Ani kalp krizi geçirerek Köprülüde vefat etti. Yakınları 24 Nisan 2015 Cuma saat 09-10 Civarlarından İçerenköydan Köprülüye hareket edecekler. Merhuma allahtan rahmet ailesine başsağlığı dilerim.
Erkan ÖZÇELİK
ADAY ADAYLARI KOLLARI SIVADI1972 Yılında belde olan ve 2014 Tarihinde nüfusu 2000 binin altına düşen, Belediyelerle birlikte kapanan ve daha sonra Mahkeme kararıyla tekrar belde olan Ardahan İli Göle ilçesi Köprülü Beldesi 2015 tarihinde seçime gidiyor. Kararın yayınlanması ve Göle Kaymakamının Belediyeyi resmen açmasından sonra Köprülü Beldesinde seçim nabzıda hızlı atmaya başladı. Aday adayları başlattıkları çalışmalarını hızlandırdılar.

Köprülü Belde Belediyesine şu anda seçim çalışmasını yürüten iki parti aday adayları resmen açıklandılar. AKP'den Atalay KARAKILIÇ ve Ersoy ARAS çalışmalarını sürdürürken CHP'den Reşat ÇAKMAKÇI çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
BELEDİYE RESMEN AÇILDI
KÖPRÜLÜ BELEDİYESİNE VEKALETEN BAKAN GÖLE KAYMAKAMI ZAFER OKTAY İLK MESAİSİNİ YAPTI!

Bir çok Hukuki mücadele sonucu yeniden Belde olma kimliğini kazanan Köprülü (Gorevenk) beldesi yeniden resmen açılmış oldu. kısa sürede yeniden seçim tarihi belirlenecek Belediye Başkanlık seçimlerine kadar vekaleten görevlendirilen Göle Kaymakamı Zafer Oktay beraberindeki heyet Nüfus Müdürü Süleymen Çeleng, Özel idare Müdürü,Doğukan Ömeroğlu, İlçe Jandarma komutanı Serdar Termiğer ve bereberindeki heyetle Köprülü beldesine giderek ilk mesaisine başladı.
Halkın büyük coşkusuyla karşılanan Kaymakam Zafer Oktay; halkın yoğun ilgisi sonucu onlara konuk oldu ve onların sorunlarını da dinleyerek Beldemiz Köprülü için hayırlı olsun dileklerin de bulundu. İlk incelemelerde bulunan Kaymakam Oktay ve heyete halkın yoğun ilgi ve istemi üzerine belde halkıyla yemek yiyerek ön incelemelerden sonra gerekli olanı yapacaklarını söyleyerek beldeden ayrılmıştır.

Haber: Şanlıbey Alabay
KÖPRÜLÜLERDEN MUHTEŞEM GECE

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

Merkezi İstanbul Esenyurt’da bulunan Ardahan Göle Köprülü Beldesi Kültür yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gecesinde siyasiler, Sivil Toplum örgütleri ve davetlilerin muhteşem buluşması ile beklide son yılların en görkemli gecesi oldu…
Zengin bir protokol ile geceye Erkan ÖZÇELİK’in açılış şiiri ve konuşması eşliğinde Köprülüden saatlerce süren görüntüler eşliğinde başladı. Ardında Dernek Yönetimi Tanıtıldıktan sonra Dernek başkanı Müftü ÇAM’ın konuşmasında özellikle Köprülü Belediyesinin tekrardan kazanılması sürecindeki çabalardan dolayı Hukukçulara, siyasilere ve Köprülülere teşekkür etti.Ardından Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail ÇİFÇİ, Ardahan Belediye Başkanı Faruk KÖKSOY, Ardahan Milletvekilleri Ensar ÖĞÜT ve Prof.Dr. Orhan ATALAY konuşmalar yaparak Köprülülerin Mutlaka ve Mutlaka nakillerini Köprülüye aktarmalarını belirttiler. Ardından şu anda vekaleten Köprülü Belediye Başkanlığına vekalet eden Göle Kaymakamı Zafer OKTAY bir konuşma yaparak Köprülüler ile olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Gecenin son konuşmacısı Ardahan Valisi Ahmet DENİZ Köprülülerin bu birlik ve beraberliklerinden duyduğu mutluluğu dile getirerek yaz aylarında çocuklarınızı mutlaka Ardahana getirmeleri kendi yörelerinin güzelliklerini onlara göstermenin bilincinde olmanızın gerektiğini belirtti. Geceye halk Ozanlarımız Kemal YILDIZ ve Mustafa AYDIN’ın türküleri ardında sahneye Gökhan BAĞIR çıkarak davetlilere güzel halaylar ile saatlerce eğlendirdiler. Akabinde Naim ÇELİK gecenin son saatine kadar güzel türküleri ile davetlilere unutulmayacak bir gece yaşattılar.

DEVAMI TIKLA, RESİMLER İÇİN ÜSTTEKİ RESMİ TIKLA
Sayfa 9 - 82 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Etkinlik takvimi
Eylül 2016  Ekim 2016  Kasım2016
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH.tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA