Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
gurbuzgokbulut
ykurt
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

ŞAMPİYON FIRTINA SPOR

Köprülü Beldesi 4.Futbol Turnuvası 2016 Şampiyonu FIRTINA SPOR Oldu

Köprülü derneği, Anadolu şübesi gençlik kollarının desteği ile Organizasyon Komitesinin koordine ettiği Köprülü Futbol Turnuvası Finalı pazar günü Esenyurt Gözde Spor Tesislerinde gerçekleşti

Final Adresine Adını Yazdıran geçen yılın şampiyonu Kartal Spor ve geçen yılın ikincisi Fırtına Spor karşı karşıya geldi. Yüzlerce genç yaşlı çocuk taraftarların futbol zevki aldığı karşılaşma beraber sonuçlanınca skoru penaltı atışları belirledi. Gülen Taraf FIRTINA oldu.

Program 14:^^= da her yıl olduğu gibi miniklerin maçı ile başladı. Daha sonra bu yıl ilk defa Veteran Gurubu maçları başladı. Gurupta puan eşitliği bulunan Xorte Mezın ve Güz Yağmurları maç sonrasında denge değişmedi ve averajla Qorte Mezın Gurup lideri olarak kupayı almaya hak kazandı, Güz Yağmurları ikinci oldu.
Çermik Spor da En Centilmen Takım Kupasını aldı.
Veteran Grubunda en iyi kaleci Erçin ÖZYILDIRIM seçilirken Gol kralıda Abdülkadir KARADOĞAN oldu.

Turnuvanın Gençler Kategorisin de ise 3.lük maçında rakibi Devgençleri 2-1 yenen Çametek kupayı kazanmayı başardı.
Gençler Turnuvasının gol krallığına Gürol ÖZKAN olurken, En iyi kalecilik ödülünede Emrah ÖZYILDIRIM layık görüldü. Centilmenlik kupası Durançam 1453 takımı layık görüldü.
Daha sonra Turnuvanın kupa ve madalya törenin de açılış konuşmalarını kuşkusuz en çok emek sarf eden Turnuvanın genel Koordinatörü Serkan KARAKILIÇ yaptı. KARAKILIÇ organizasyonun başarılı son bulmasının mutluluğunu yaşarken tüm katılımcılara teşekkür etti. Daha sonra Dernek Başkanımı Gürbüz GÖKBULUT Anadolu şube başkanı Bülent KAVAK, Gençlik kolları bakanı Okan KARADOĞAN birer konuşma yaparak tüm takımlara ve destek sunan katılmcılara teşekkür ettiler.
Asıl amacı rahmetle andığımız ve anılarını yaşatmak olduğu abilerimiz Atilla KARADOĞAN, Ercan ÇAKMAKÇI, Erkin ARAS, Sado BİNGÖL, Menderes SARIKAYA, Güven ÖZYILDIRIM, Hükümdar ÖZKURT ve Mürsel BİNGÖL'İN yakınlarına Organizasyon Komitesinde tarafından plaketleri verildi.

Turnuvaya Heyecan ve renk katan Kuzupınar, Durançam ve Köprülülerin birlikteliğinin sağlandığı organızasyon madalyaların ve plaketlerin ardında verilen kupalarla son buldu.

Köprülü Rehberi olarak bu organizasyona destek veren Köprülü Derneğine ve Yönetimine, Anadolu Şübesi ve Yönetimine, Gençlik Kollarına ayrıca bu oluşumda herkesten çok emek sarf eden ve dördüncüsünü başarı ile sonlandıran Genel koordinatör Serkan KARAKILIÇ'a ve Organizasyon Komitesinde yer alan Huseyın BİNGÖL, Okan KARADOĞAN, Erçin ÖZYILDIRIM, Ismail ARAS, Baykan KARAKILIÇ, Gökcan AVŞARLI Selcuk KAVAK ve Kaan ÖZKURT'u başarılrından dolayı kendilerini kutlarız.

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.
Köprülü Beldesi ve Durançam sınırları içerisinde yapılacak Sulama (Şimdi HES iddiaları var) barajı sorunları ve Köprülü Beldesi Belediyesinin eksilen nüfuzlarının tekrarından artış sağlanabilmesi amacı ile Köprülü Derneğinin yürüttüğü çalışmalara Köprülü Derneğinin tüm dernek ve Şube Başkanları yaptıkları bir toplantı ile güç birliğini sergilediler.
Köprülü dernek Kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM, mevcut Başkan Gürbüz GÖKBULUT, Eski başkanlardan Kurbani KARADOĞAN, Atanur IRMAK, Zeki ÖZDAĞ, Orhan ÖZYILDIRIM, Müftü ÇAM Köprülü Derneği Anadolu Şubesi Başkanı Bülent KAVAK’IN makamında bir araya geldiler. Eski Başkanlardan Gürsel KAVAK, Mustafa KURŞUN, Yıldırım SARIKAYA ve İlyas POLAT ile Şube Eski Başkanı İlhan AKKOǒ un işlerinden dolayı katılamadıkları bu toplantıya Köprülü Beldesinin geleceği için tüm kararlara diğer dernek başkanları ile beraber Mevcut Dernek Yönetimine ve Şube Yönetimine destek olacaklarını bildirdiler. Yaklaşık dört saat süren Dernek Başkanları toplantısı Köprülü Beldesindeki Tüm sorunlar masaya yatırıldı. Köprülü Derneği Bünyesinde çalışmaların sürdürüldüğü Komisyon oluşturulmasına, baraj Sorunun Hukuki boyutunun başlamasına, Aralık ayında Esenyurt da yapılacak Dernek Gecesine desteklerin artırılmasına varana kadar tüm çalışmalarda Köprülülerin Güç Birliği yaparak mevcut Yönetimlere destek olacaklarını bildirdiler.
Köprülü Dernek Eski Başkanlarının Mevcut Yönetimlere destek olmalarının Köprülüler için anlamlı buluyor Köprülü Rehberi olarak, üyeler olarak bizlerde Dernek Yönetimlerine destek için üzerimize düşen sorumluklarımızı yerine getirmemize ışık olmuştur.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
ÇİMEN POLAT AMELİYATI BAŞARILI OLDU
Çimen POLAT Yoğun Bakımdan Çıktı
Bakırköy Sadi Konuk Hastahanesinde salı günü ciddi fakat başarılı bir ameliyat geçiren Sabahattin Polat'ın eşi Çimen POLAT bir gün yoğun bakımda tutulduktan sonra normal servise alındı. POLAT'a acil şifalar dileriz.
DAVET

Şeref POLAT Ameliyat Oldu
Esenlerde ikamet eden beldemiz sakinlerinden şeref POLAT Ameliyat oldu. Vatan Caddesi üserinde bulunan Vakıf Gureba Vakıf hastanesinde ameliyat olan POLAT'ın sağlık durumu iyi. Yarın taburcu olması beklenen şeref POLAT'a Acil şifalar dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
Mulazim KAVAK Ameliyat Oldu
Köprülü Beldesinde TEDAŞ İşletme Şefliğinde emekli, Köprülü Derneği Anadolu Şb.Bşk Bülent KAVAK'ın babası Eski Muhtar Mulazim KAVAK, ameliyat oldu.
rahatsızlığı sebebi ile istanbul'a getirilen Mulazim KAVAK yatırıldığı Üsküdar Devlet Hastanesinde başarılı bir operasyon geçirdi. edindiğimiz bilgiye göre sağlık durumunun iyi olduğu önümüzdeki günlerde taburcu edileceği öğrenildi. KAVAK'a geçmişolsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileri.

Erkan ÖZÇELİK
Yaşar (ÇAKMAKÇI) ERGUN Vefat Etti
Vefat HaberleriSON DAKİKA: Beldemiz sakinlerinden Merhum Dursun. Sahismail ve Nazim ÇAKMAKÇI'ların ablasi Yasar ERGÜN Ankarada vefat etti. ERGUN'ın Cenaze Pazartesi öyle namazindan sonra Ankarada defin edilecek. Merhumeye ALLAH'tan rahmet ailesine yakınlarına ve tüm sevdiklerine Başsağlığı dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
GÖLE-FED KADIN KOLLARI EĞİTİM İÇİN KOLLARI SIVADI
GÖLE-FED Kadın Kollarından Göleli Öğrencilere Kaynak Desteği
Ardahan’ın LYS ve LGS’de başarısız sonuçlar alarak son sıralarda yer almasına GÖLE-FED Kadın kolları tarafından neşter vuruluyor.
GÖLE-FED Kadın kolları Göle’de ikamet eden ve üniversiteye hazırlanan Lise 12. Sınıf öğrencilerine LYS-YGS kaynak kitapları desteğinde bulunmak üzere kampanya başlattı.
İlk ve Orta Eğitimini Ardahan ‘da tamamladığını ve kendi öğrencilik yıllarında Üniversiteye hazırlanırken kaynak bulmakta güçlük çektiklerini ifade eden, GÖLE-FED Kadın kolları başkanı Türkan Deli başlattıkları kampanya ile ilgili olarak; “Gölede öğrenci olmanın, veli olmanın ve anne olmanın ne kadar zor olduğunu bilen ve o zorlukları yaşayan GÖLE-FED Kadın kolları olarak, Göle’de ki öğrencilerimizin eğitim hayatına katkı sunmak için Üniversiteye hazırlanan öğrencilere kaynak kitap desteği kampanyası başlattıklarını” dile getirdi.
Deli; “Bu konuda başta komisyon üyeleri, federasyon yöneticileri ve tüm Göleli hemşerilerimiz gerekli desteği ve duyarlılığı göstereceklerinden yana hiç kuşkumuz yoktur. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Göle’mizin her alan da gelişimi için nitelikli beyin gücünün yaratılması gerekmektedir.” Dedi.

www.koprulurehberi.con
Erkan ÖZÇELİK
Kardeşden Kardeşe "CAN"
Uzun süredir karaciğer rahatsızlığı yaşayan 26 yaşında ki Emrah İPEK nakil bankasında sırasını beklerken Abisi Turgay İPEK kardeşinin bu bekleyişine dayanamadı ve kendisi bıçak altına yatıp ciğerini kardeşi ile paylaştı. Annesi Göle Köprülü Beldesi babası Göle Varginisli olan İPEK Kardeşlerin hayata tutunmaları için Tüm hemşehrileride kan vermek için sıraya girdiler. Ataşehir Memorial Hastanesinde başarılı bir organ nakli gerçekleşti. Aldığımız bilgiye göre İPEK kardeşlerin sağlık durumu iyi. her iki kardeşe Acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Dilaver ÖZYILDIRIM Vefat Etti
SON DAKİKA: Beldemiz Sakinlerinden Dilaver ÖZYILDIRIM Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti. Cenazesi yarın Köprülü de defin edilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
İlk Düdük Çaldı
Köprülü Derneği, Anadolu Şübesi, Gençlik Kolları ve Organizasyon Komitesi tarafında 2016 yılında 4.'si yapılan Köprülüler Futbol Turnuvası Pazar günü başladı. 5 Gurup 20 Takımın mucadele için Organizasyon komitesine muracatları sonucunda çekilen kuraların ardında Pazar günü start verilen turnuvaya Awa Şor Takımı Cumartesi turnuvada çekildiklerini bildirdiler. Musabakalara 5 Gurup ve 19 takım ile devam edilecek. çekişmeli ve o kadarda heyacanlı mucadelenin sonucunda Centilmenlik ve Dostluğun ön planda hüküm sürdüğü mucadelelerin toplu sonuçları şöyle.
A.Grubu:
Kartal spor -9- Durançam Merkez- O-
Devgençler -4- Quro lehe -2-
B Grubu:
Fırtına-2- Yeni gençlik -1-
Tekçam bay...,
C Grubu :
Kuzupınarı-11- Kardeşler -2-,
Yastemal-3- Durançam75 -2- ,
D Grubu:
Kaniya tomıl -7- Doruk-1-,
Rojava-2- 1453Durançam -1-.

Veteranlar Gurubu
Güz Yağmuru: 6-Çermik: 2
Dostluk Kazansın: 3- Qorte Mezın: 2
Sayfa 5 - 87 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Etkinlik takvimi
Aralık 2017  Ocak 2018  Şubat2018
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA