Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
che
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

2017 TURNUVASI BAŞLIYOR

2017-2018 KÖPRÜLÜLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR...
Köprülü Derneği, Anadolu şübesi ve Gençlik Kolları tarafında oluşturulan Organizasyon Komitesi Tarafında Organize edilen Köprülüler Futbol Turnuvası start alıyor. Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz Gökbulut tarafında yapılan açıklamada Cumartesi Akşamı Dernek Merkezindeki Toplantıya Mahallemiz Durançam, Kuzupınarı ve Dedeşen yanısıra Tüm üye, Futbolseverler ve Köprülü Sevdalıları davet edildi. Bizlerde Her yıl olduğu gibi bu yılda tüm desteklerimizle Köprülülerle olmaktan onur duyarız. Dernek Tarafında yapılan Açıklama da "Derneğimiz ve organizasyon komitesi tarafından 5. düzenlenecek olan futbol turnuvasını takımların ve komitenin belirlenmesi için 23 Eylül cumartesi saat 19:00 da dernek merkezimiz de takım sorumluları ile yapılacak toplantıda belirlenecektir.Takım sorumluların ve komitede görev almak isteyen arkadaşlarımızın katılması önemle rica olunur.
Sayğılarımla
Köprülü der.yön.adına
Bşk Gürbüz Gökbulut
Fevzi ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Fevzi ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Fevzi ÖZYILDIRIM Bayram sabahı Götürüldüğü Erzurum'da Hastahanede vefat etti. Cenazesi Bugün 3 Eylül Pazar günü Öğle Namazı sonrası Köprülüde defin edilecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi .com
Erol ÖZÇELİK Amerikada Bizi Gururlandırdı
Ardahan Göle Köprülü Beldesi Doğumlu Erol Ozcelik 2 Gümüş Madalya kazanarak Dünya ikincisi oldu.
Amerika’da devam eden ‘Polis ve İtfaiye Oyunları’nda mücadele veren İstanbul İtfaiyesi, ilk gün müsabakalarında 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.
59 Kg’da Halit Pınar ve 71 Kg’da Şükrü Akyıldız ALTIN madalya, 80 Kg’dve yine aynı kiloda Nurettin Ertekin GÜMÜŞ madalya, 75 Kg’da da Ramazan Alpul BRONZ madalyayı kazanarak bizleri gururlandirdilar.
Musabakaların ikinci gününde Sporcularımız serbest stil güreşte 86 kg EROL OZCELIK 1 gümüş (dunya 2. 2. Madalya) ve 65kg Halit Akpinar 1 bronz, (dunya 3)atletizm dalı 3000 metre engelli koşuda Yasin Bilmez gümüş madalya kazanarak dünya ikincisi oldu.
Başta Erol kardeşimize ve tüm takım arkadaşlarını kutlarız.
#KöprülüRehberi
Emine ÖZKURT Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Fehmi ÖZKURT'un eşi Emine ÖZKURT Esenyurtda vefat etti
ÖZKURT'un cenazesi yarın (salı) saat 13:00'de Esenyurt Köprülü Derneğinden otobus ile Köprülüye götürülecek. Merhumeye Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Şuşar ÖZUĞURLU Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Susar ÖZUGURLU Fındıklı Mahallesindeki evinde vefat etti. Cenazesi sali günü saat 11:00 de Findikli Mah. Palmiye Cad.no 13 evinde Köprülüye götürülecek. Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dilerz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Kemal POLAT Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Kemal POLAT Köprülü Beldesinde vefat Etti. Uzun bir süredir Ardahan Devlet Hastahanesinde tedavi olan POLAT taburcu edilerek evine gönmderildi. Evinde bir gece kalan POLAT hayata gözlerini yumdu. cenazesi bugün (Pazar) Köprülüde kaldirilacak. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
CANIBEGİ ENGELLEMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEDİ

CANIBEGİ ENGELLEMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEDİ
Geleneksel Canibeg Yayla Şenlikleri 5 Temmuz 2017 günü 8.si yapılarak tüm etkinlikleri gölgede bıraktı.
Göle Kaymakamı Zafer Oktay, Köprülü Belediyesi, Köprülü Dernek başkanı Gürbüz GÖKBULUT ve yönetim, Anadolu Şübe başkanı Bülent KAVAK ve yönetimi tarafından oluşturulan ORGANİZE KOMİTESİ tarafından iki aydır başlatılan yoğun çaışmalar sonucu bütün engellemelere ve provakalara rağmen Köprülülerin muhteşem ev sahiplği ve misafirperverliği ile binlerce hemşehrilerimizin katılımı ile gerçekleşti.
Sabah 04:00’den itibaren Canibeg Yaylası’na yoğun bir trafik akışı başladı. Şenlik alanına saat 07:00’den itibaren davul-zurna ile misafirler karşılanmaya başlandı. Canibeg Mesire alanına sığmayan piknikçiler ormanın içine sofralarını serip meşhur Cağ Kebabı, mangal ve yöresel yemeklerini gelen davetliler ile paylaştılar.
Sunuculuğunu Erkan ÖZÇELİK’in yaptığı şenliğe Saat 10:00’da Ardahan Valisi Mehmet Emin BİLMEZ, Ardahan AKP milletvekili Prf.Dr. Orhan ATALAY, Göle Kaymakamı zafer OKTAY, Göle Belediye Başkanı Akın İSMAİLOĞLU ile çok sayıda davetli protokol çadırında yerlerini aldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunduktan sonra açılış sunumunu Erkan ÖZÇELİK yaptıktan sonra Köprülü derneği ve Anadolu Şübe yönetimleri tanıtıldı. Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT yaptığı konuşmada bilik ve beraberliğin önemine değinerek bölgemizdeki sorunları dile getirerek yapılacak Durançam Baraşının akıbetinin bir an önce netlik kazanmasını dile getirdi. Ardında Anadolu Şube Başkanı Bülent KAVAK , Göle Kaymakamı Zafer OKTAY, Ardanan Milletvekili Prf.Dr. Orhan ATALAY ve Ardahan Valisi birer konuşma yaparak yöremizin güzellikleri ve bu tür etkinliklerin önemine değinerek bu tur faaliyetlerin devamlılığını dile getirdiler.
HABERİN DEVAMI İÇİN Devamı Tıkla>>>>
Haber: Erkan ÖZÇELİK
Mahmut ÖZDAĞ Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Mahmut ÖZDAĞ Anı kalp krizi sonucu Karsda vefat etti. Köprülü Beldesindeki evinde fenalaşan ÖZDAĞ, Göle Devlet Hastahanesine Kaldırıldı. Kars'a sevk edilen ÖZDAĞ Kurtarılamadı. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
ErkanÖzçelik
#KöprülüRehberi
Nurettin ŞİRİN Vefat Etti
Nurettin Şirin Vefat Etti
Köprülü Beldesinden 7 Yaşında ayrılan ve 73 yıl sonra Köprülü Beldesine bizimle iletişime geçip annesinin mezarını bulmak için gelen Nurettin Şirin vefat etti cenazesi Edirnede defin edildi. Nurettin Şirine Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz
Hikayesi için DEVAMI tıkla oku
ErkanÖzçelik
#KöprülüRehberi
Ziyattin ÖZYILDIRIM Vefat etti
Köprülüden Sinot köyüne yerleşen Ziyattin ÖZYILDIRIM ( Mehmet Özyıldırım abisi, sanatçi Yusufi Özyıldırım babası Güner Özyıldırımin kayinpederi ) Güneslide Vefat etti. Cenazesi Çarşamba öğle namazı sonrası Güneslide defin edilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Adres: Güneşli Evren mahallesi şehit murat karayazi sokak No 24
Erkan Özçelik
Metin KARADOĞAN Vefat Etti

Beldemiz Sakinlerinden Metin KARADOĞAN kalp krizi sonucu Esenkent de evinde vefat etti yakınları Haramiderede Köprülü Kahvesinde toplanıyorlar. Cenazesi Pazar günü saat 11:00'de Haramiderede otobüs ile Köprülüye hareket edecekler. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
ErkanÖzçelik
#KöprülüRehberi
Sayfa 5 - 90 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Etkinlik takvimi
Eylül 2018  Ekim 2018  Kasım2018
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

torubots
10/03/2018 14:09
[url=http://siwienie.net.
pl/]http://siwienie.net.p
l/[/url]


kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

Kısa Mesajlar Arşivi