Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

HASTALARIMIZDAN SON HABERLER
AMCA YEĞEN'e ACİL ŞİFALAR : Mahmut ÖZDAĞ'ın oğlu Beycan ÖZDAĞ ile Ali ÖZDAĞ'ın oğlu Özcan ÖZDAĞ Erzurumda yatmakta oldukları hastanede tedavileri devam ediyor.
Özcan ÖZDAĞ'ın geçirdiği operasyon ile durumu iyiye gittiği öğrenildi. Beycan ÖZDAĞ'ın ise durumunun ciddiyetinin devam ettiği ve tadavilerine başlandığı bildirildi. her iki kardeşimizde geçirdikleri rahatsızlıklarından dolayı Acil şifalar dileriz...
ALKAN ÖZKAN: Alkan ÖZKAN Haseki Hastahanesinde Yatıyor. Hafta başında rahatsızlanarak Haseki Hastanesine getirilen Alkan Özkan'ın ameliyatı Pazartesi gününe ertelendi. Allah'tan acil şifalar dileriz.
İLYAS POLAT: İLYAS POLAT Ameliyat oldu:
Köprülü Eski Dernek Başkanlarından İlyas Polat Bakırköy Devlet Hastahanesinde Ameliyat oldu. Böbreklerindeki rahatsızlıkdan dolayı tedavi gören POLAT'ın ameliyatı başarılı geçti. Taburcu olup Esenyurtdaki evinde istirahat olan POLAT'ın sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. İlyas POLAT'a acil şifalar dileriz.
KöprülüRehberi,com
DERNEKDEN TEŞEKKÜR METNİ
Sevgili Köprülüler değerli sivil toplum kuruluşları kıymetli misafirler 10 Aralık Cumartesi akşamı coşkuyla gerçekleştirdiğimiz geleneksel dernek yemeğimize katılım ve katkılarında dolayı yöetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Değerli kardeşlerim, sevgili gençler derneğimize karşı ilginizin her geçen gün artması bizleri çok memnun ediyor. Sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Gecemizde dikkatimi çeken bizler için önemli olan her soy isminden katılımcının olmasıydı.(DERNEKCİLİĞİN TEMEL İLKESİDİR)
Bu duygu ve düşüncelerle gecemize katılarak bizleri onrlandıran,
Eski belediye başkanımız Şeref Karadoğan ve Yıldırım Sarıkaya (eski der bşk) Esenyurt Belediyesi Meclis üyeleri Akan DELİ, Adem SAÇIN, Gürbüz SÜLEYMANOĞLU, Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM, , Göle Dernekler Federasyon Başkanı Ertekin BAYSAN, Göle Dernek Başkanı Bülent SARITAÇ, Kuzupınar Dernek kurucu Başkanı Tunay ARAS, Kuzupınar Dernek Başkanı Aslan ARAS, Serinçayır Dernek Başkanı Ömer DAĞ, Durançam Dernek Başkanı Turgay SÖĞÜT, Durançam Ankara Dernek Başkanı Suat MORKOÇ, Köprülü Eski Dernek Başkanları İlyas POLAT, Kurbani KARADOĞAN, Yucel AKKOÇ, Müftü ÇAM, Ardahan 3. Bölge dernek Başkanı Özgür POLAT, Anadolu Şübe Başkanı Bülent KAVAK ve yönetimi, Eski Şübe Başkanı İlhan AKKOÇ, Karatay Yayın Gurubunda Gazeteci Gürbüz KÜPELİ, İşadamları Alihan AKKOÇ, Bülent SAMANCI, Zafer ARAS, Kubilay ARAS, Karaca Türizm Esenyurt Bölge Sorumlusu Erhan KARAKURT
Dernek yemeğimize uzaktan yakından iştirak eden, mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan, bizleri destekleyen tüm hemşerilerimize şahsım, Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımın adına teşekkür ediyorum
Bülent başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum.
Yönetim kurulu olarak: Erkan Özçelik sunuculuğu,slayt gösterisi ve şiirleriyle geceyi renk kattı emekleri için yönetim olarak teşekkür ediyor başarıların devamını diliyoruz.
Mücahit Kavak arkadaşımızınbir çıktı pir çıktı anında canlı yayın yaparak halkımızı bilgiledirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz.
Anadolu yakası araç organizasyonunu yapan Hayrettin Gökbulut a teşekkür ediyoruz.
Göle Kaymakamı Zafer OKTAY , Köprülü Eski Belediye Başkanı Mehmet ÖZÇELİK ve Köprülü Akp belde Başkanı Dursun Çakmakçı telgraf çekerek güzel dileklerini bildirdililer. Dernek yönetimi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.
Yönetim Kurulu Adına
Başkan:Gürbüz GÖKBULUT.
KÖPRÜLÜLER GECEDE BULUŞTU


Ardahan ili Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği Esenyurt Salon Locada yaptığı gecede hemşehrileri ile bir araya geldiler.
Saat 19:00 da başlayan gecede Köprülüler ve Hemşehriler salonu doldurdu. Yemekli gecede Çoban Ali ve Ömer Amed davetlileri coşturdu. Gecenin ilerleyen dakikalarında Erkan ÖZÇELİK tarafında hazırlanan KAYBETTİKLERİM Adlı slayt-video gözterimi salonda duygusal anlar yaşattı.

Gecenin sunumunu yapan Erkan ÖZÇELİK'in açılış konuşması ardında Dernek ve Şube Yönetimleri davetlilere tanıtıldı. Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT bir konuşma yaparak geceye katılımdan dolayı davetlilere teşekkür etti. GÖKBULUT konuşmasında "Köprülülerin kenetlenip birbirlerine destek olmalı ve Köprülü Beldesinin nufus sorunu ve yapılacak Baraj sorunları için Köprülüler ve hemşehrileri ile devamlı istişare içerisinde olduklarını belirtti." Ayrıca Esenyurt Belediye Meclis üyesi Gürbüz SÜLEYMANOĞLU ve Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM birer konuşma yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT'ın 2011 yılında yaptığı Canibeg Yayla Şenliklerinde katkılarından dolayı Fikri AYAZ'a ve Köprülüler Futbol Turnuvasında 4 yıldır organizasyon komitesinde genel koordinatörlüğünü üstlanan Serkan KARAKILIÇ'a birer teşekkür belgesi taktim etti.

Geceye çok sayıda davetliler yanısıra Esenyurt Belediyesi Meclis üyeleri Akan DELİ, Adem SAÇIN, Gürbüz SÜLEYMANOĞLU, Ardahan İl Meclis Üyesi Yaşaddin ÖZYILDIRIM, Eski Belediye Başkanları Şerafettin KARADOĞAN, Yıldırım SARIKAYA, Göle Dernekler Federasyon Başkanı Ertekin BAYSAN, Göle Dernek Başkanı Bülent SARITAÇ, Kuzupınar Dernek kurucu Başkanı Tunay ARAS, Kuzupınar Dernek Başkanı Aslan ARAS, Serinçayır Dernek Başkanı Ömer DAĞ, Durançam Dernek Başkanı Turgay SÖĞÜT, Durançam Ankara Dernek Başkanı Suat MORKOÇ, Köprülü Eski Dernek Başkanları İlyas POLAT, Kurbani KARADOĞAN, Yucel AKKOÇ, Müftü ÇAM, Ardahan 3. Bölge dernek Başkanı Özgür POLAT, Anadolu Şübe Başkanı Bülent KAVAK ve yönetimi, Eski Şübe Başkanı İlhan AKKOÇ, Karatay Yayın Gurubunda Gazeteci Gürbüz KÜPELİ, İşadamları Alihan AKKOÇ, Bülent SAMANCI, Zafer ARAS, Kubilay ARAS, Karaca Türizm Esenyurt Bölge Sorumlusu Erhan KARAKURT çok sayıda davetli katıldılar.

Göle Kaymakamı Zafer OKTAY ve Köprülü Eski Belediye Başkanı Mehmet ÖZÇELİK telgraf çekerek geceye katılanları ve yönetimi kutladılar.

Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT, Şübe Başkanı Bülent KAVAK yönetim kurulu üyeleri Özcan POLAT, Coşkun ARAS, Ensar KURŞUN, Hakan SARIKAYA, Menser ÖZAKDAĞ, Gürbüz SARIKAYA, Namık Kemal KARAKILIÇ, Özkan KAVAK, Sadrettin ÇAKMAKÇI, Taner ÖZUĞURLU, Engin KARADOĞAN, Yalçın ÖZÇELİK, Caner TOPALOĞLU, Yalçın DEĞİRMENCİ, Mahmut DEĞİRMENCİ, Menser DEĞİRMENCİ Hayrettin GÖKBULUT, Yıldırım ÇAKMAKÇI, İlhan ÖZUĞURLU, Hakan SARIKAYA, Mucahit KAVAK, Gökhan IRMAK, Muhammet POLAT tüm davetlileri teker teker karşılayıp ilgilendiler...

ŞAMPİYON FIRTINA SPOR

Köprülü Beldesi 4.Futbol Turnuvası 2016 Şampiyonu FIRTINA SPOR Oldu

Köprülü derneği, Anadolu şübesi gençlik kollarının desteği ile Organizasyon Komitesinin koordine ettiği Köprülü Futbol Turnuvası Finalı pazar günü Esenyurt Gözde Spor Tesislerinde gerçekleşti

Final Adresine Adını Yazdıran geçen yılın şampiyonu Kartal Spor ve geçen yılın ikincisi Fırtına Spor karşı karşıya geldi. Yüzlerce genç yaşlı çocuk taraftarların futbol zevki aldığı karşılaşma beraber sonuçlanınca skoru penaltı atışları belirledi. Gülen Taraf FIRTINA oldu.

Program 14:^^= da her yıl olduğu gibi miniklerin maçı ile başladı. Daha sonra bu yıl ilk defa Veteran Gurubu maçları başladı. Gurupta puan eşitliği bulunan Xorte Mezın ve Güz Yağmurları maç sonrasında denge değişmedi ve averajla Qorte Mezın Gurup lideri olarak kupayı almaya hak kazandı, Güz Yağmurları ikinci oldu.
Çermik Spor da En Centilmen Takım Kupasını aldı.
Veteran Grubunda en iyi kaleci Erçin ÖZYILDIRIM seçilirken Gol kralıda Abdülkadir KARADOĞAN oldu.

Turnuvanın Gençler Kategorisin de ise 3.lük maçında rakibi Devgençleri 2-1 yenen Çametek kupayı kazanmayı başardı.
Gençler Turnuvasının gol krallığına Gürol ÖZKAN olurken, En iyi kalecilik ödülünede Emrah ÖZYILDIRIM layık görüldü. Centilmenlik kupası Durançam 1453 takımı layık görüldü.
Daha sonra Turnuvanın kupa ve madalya törenin de açılış konuşmalarını kuşkusuz en çok emek sarf eden Turnuvanın genel Koordinatörü Serkan KARAKILIÇ yaptı. KARAKILIÇ organizasyonun başarılı son bulmasının mutluluğunu yaşarken tüm katılımcılara teşekkür etti. Daha sonra Dernek Başkanımı Gürbüz GÖKBULUT Anadolu şube başkanı Bülent KAVAK, Gençlik kolları bakanı Okan KARADOĞAN birer konuşma yaparak tüm takımlara ve destek sunan katılmcılara teşekkür ettiler.
Asıl amacı rahmetle andığımız ve anılarını yaşatmak olduğu abilerimiz Atilla KARADOĞAN, Ercan ÇAKMAKÇI, Erkin ARAS, Sado BİNGÖL, Menderes SARIKAYA, Güven ÖZYILDIRIM, Hükümdar ÖZKURT ve Mürsel BİNGÖL'İN yakınlarına Organizasyon Komitesinde tarafından plaketleri verildi.

Turnuvaya Heyecan ve renk katan Kuzupınar, Durançam ve Köprülülerin birlikteliğinin sağlandığı organızasyon madalyaların ve plaketlerin ardında verilen kupalarla son buldu.

Köprülü Rehberi olarak bu organizasyona destek veren Köprülü Derneğine ve Yönetimine, Anadolu Şübesi ve Yönetimine, Gençlik Kollarına ayrıca bu oluşumda herkesten çok emek sarf eden ve dördüncüsünü başarı ile sonlandıran Genel koordinatör Serkan KARAKILIÇ'a ve Organizasyon Komitesinde yer alan Huseyın BİNGÖL, Okan KARADOĞAN, Erçin ÖZYILDIRIM, Ismail ARAS, Baykan KARAKILIÇ, Gökcan AVŞARLI Selcuk KAVAK ve Kaan ÖZKURT'u başarılrından dolayı kendilerini kutlarız.

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.
Köprülü Beldesi ve Durançam sınırları içerisinde yapılacak Sulama (Şimdi HES iddiaları var) barajı sorunları ve Köprülü Beldesi Belediyesinin eksilen nüfuzlarının tekrarından artış sağlanabilmesi amacı ile Köprülü Derneğinin yürüttüğü çalışmalara Köprülü Derneğinin tüm dernek ve Şube Başkanları yaptıkları bir toplantı ile güç birliğini sergilediler.
Köprülü dernek Kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM, mevcut Başkan Gürbüz GÖKBULUT, Eski başkanlardan Kurbani KARADOĞAN, Atanur IRMAK, Zeki ÖZDAĞ, Orhan ÖZYILDIRIM, Müftü ÇAM Köprülü Derneği Anadolu Şubesi Başkanı Bülent KAVAK’IN makamında bir araya geldiler. Eski Başkanlardan Gürsel KAVAK, Mustafa KURŞUN, Yıldırım SARIKAYA ve İlyas POLAT ile Şube Eski Başkanı İlhan AKKOǒ un işlerinden dolayı katılamadıkları bu toplantıya Köprülü Beldesinin geleceği için tüm kararlara diğer dernek başkanları ile beraber Mevcut Dernek Yönetimine ve Şube Yönetimine destek olacaklarını bildirdiler. Yaklaşık dört saat süren Dernek Başkanları toplantısı Köprülü Beldesindeki Tüm sorunlar masaya yatırıldı. Köprülü Derneği Bünyesinde çalışmaların sürdürüldüğü Komisyon oluşturulmasına, baraj Sorunun Hukuki boyutunun başlamasına, Aralık ayında Esenyurt da yapılacak Dernek Gecesine desteklerin artırılmasına varana kadar tüm çalışmalarda Köprülülerin Güç Birliği yaparak mevcut Yönetimlere destek olacaklarını bildirdiler.
Köprülü Dernek Eski Başkanlarının Mevcut Yönetimlere destek olmalarının Köprülüler için anlamlı buluyor Köprülü Rehberi olarak, üyeler olarak bizlerde Dernek Yönetimlerine destek için üzerimize düşen sorumluklarımızı yerine getirmemize ışık olmuştur.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
ÇİMEN POLAT AMELİYATI BAŞARILI OLDU
Çimen POLAT Yoğun Bakımdan Çıktı
Bakırköy Sadi Konuk Hastahanesinde salı günü ciddi fakat başarılı bir ameliyat geçiren Sabahattin Polat'ın eşi Çimen POLAT bir gün yoğun bakımda tutulduktan sonra normal servise alındı. POLAT'a acil şifalar dileriz.
DAVET

Şeref POLAT Ameliyat Oldu
Esenlerde ikamet eden beldemiz sakinlerinden şeref POLAT Ameliyat oldu. Vatan Caddesi üserinde bulunan Vakıf Gureba Vakıf hastanesinde ameliyat olan POLAT'ın sağlık durumu iyi. Yarın taburcu olması beklenen şeref POLAT'a Acil şifalar dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
Mulazim KAVAK Ameliyat Oldu
Köprülü Beldesinde TEDAŞ İşletme Şefliğinde emekli, Köprülü Derneği Anadolu Şb.Bşk Bülent KAVAK'ın babası Eski Muhtar Mulazim KAVAK, ameliyat oldu.
rahatsızlığı sebebi ile istanbul'a getirilen Mulazim KAVAK yatırıldığı Üsküdar Devlet Hastanesinde başarılı bir operasyon geçirdi. edindiğimiz bilgiye göre sağlık durumunun iyi olduğu önümüzdeki günlerde taburcu edileceği öğrenildi. KAVAK'a geçmişolsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileri.

Erkan ÖZÇELİK
Yaşar (ÇAKMAKÇI) ERGUN Vefat Etti
Vefat HaberleriSON DAKİKA: Beldemiz sakinlerinden Merhum Dursun. Sahismail ve Nazim ÇAKMAKÇI'ların ablasi Yasar ERGÜN Ankarada vefat etti. ERGUN'ın Cenaze Pazartesi öyle namazindan sonra Ankarada defin edilecek. Merhumeye ALLAH'tan rahmet ailesine yakınlarına ve tüm sevdiklerine Başsağlığı dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
GÖLE-FED KADIN KOLLARI EĞİTİM İÇİN KOLLARI SIVADI
GÖLE-FED Kadın Kollarından Göleli Öğrencilere Kaynak Desteği
Ardahan’ın LYS ve LGS’de başarısız sonuçlar alarak son sıralarda yer almasına GÖLE-FED Kadın kolları tarafından neşter vuruluyor.
GÖLE-FED Kadın kolları Göle’de ikamet eden ve üniversiteye hazırlanan Lise 12. Sınıf öğrencilerine LYS-YGS kaynak kitapları desteğinde bulunmak üzere kampanya başlattı.
İlk ve Orta Eğitimini Ardahan ‘da tamamladığını ve kendi öğrencilik yıllarında Üniversiteye hazırlanırken kaynak bulmakta güçlük çektiklerini ifade eden, GÖLE-FED Kadın kolları başkanı Türkan Deli başlattıkları kampanya ile ilgili olarak; “Gölede öğrenci olmanın, veli olmanın ve anne olmanın ne kadar zor olduğunu bilen ve o zorlukları yaşayan GÖLE-FED Kadın kolları olarak, Göle’de ki öğrencilerimizin eğitim hayatına katkı sunmak için Üniversiteye hazırlanan öğrencilere kaynak kitap desteği kampanyası başlattıklarını” dile getirdi.
Deli; “Bu konuda başta komisyon üyeleri, federasyon yöneticileri ve tüm Göleli hemşerilerimiz gerekli desteği ve duyarlılığı göstereceklerinden yana hiç kuşkumuz yoktur. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Göle’mizin her alan da gelişimi için nitelikli beyin gücünün yaratılması gerekmektedir.” Dedi.

www.koprulurehberi.con
Erkan ÖZÇELİK
Sayfa 4 - 86 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Etkinlik takvimi
Ekim 2017  Kasım 2017  Aralık2017
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA