Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
EvRiM KURSUN 75
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Yıldız ÖZÇELİK KOÇAK Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden Merhum Hüseyin ÖZÇELIK kizi Pertvanda evli Yildiz (ili) KOÇAK Ankarada vefat etti. Cenazesi Ankarada pazar günü defin edilecek.
merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
DİLAVER SARIKAYA VEFAT ETTİ
Beldemiz sakinlerinden Dilaver SARIKAYA Köprülü Beldesinde evinde vefat etti. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Yakınları Cumartesi saat 10:00'da Fındıklı Mahallesi Atatürk Caddesinde Erkan POLAT kiraathanedinden otobüs ile Köprülü Beldesine hereket ettiler.. SARIKA'nın cenazesi Pazar günü Köprülüde defin edilecek.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Erol KARAKOYUN Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Yusuf KARAKOYUN'ın oğlu Erol KARAKOYUN (30) Esenyurtdaki evinde ani kalp krizi geçirerek vefat etti. Cenazesi Yarın Çarşamba Günü öğle namazı sonrası Esenyurtda defin edilecek. Merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
TOPLANMA ADRESİ:
Ardıçlı Mahallesi Isparta Kule Caddesi Bulut Durağı
BİM karşısı Eldebeyler Kıraathanesi ESENYURT
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Siyaset (Sino) POLAT Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Mehmet (Memo) POLAT'ın eşi Siyaset (Sino) POLAT Esenyurtdaki evinde ani kalp krizi sonucu vefat etti. Cenazesi bugün ikindiye doğru Esenyurt İncirtepe Mahallesi Tabela durağı yakınlarındaki evinden otobus ile Köprülü Beldesine Götürülecek. Merhumeye Allahtan Rahmet Kederli ailesine başsağlığı dileriz.
#KöprülüRehberi .com
Erkan Özçelik
Servet KURŞUN Vefat etti
Beldemiz sakinlerinden Servet Kursun Sancaktepedeki evinde vefat etti. Cenazesi (Pazar) öğleye doğru otobüs ile Köprülü Beldesine hereket etti. KURŞUN'ın cenazesi Pazartesi günü Köprülü Beldesinde defin edilecek. Merhume Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Mihriban Çakmakçı Canpolat Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Kazım ÇAKMAKÇI'nın Kızı Dedeşen köyünden evli Mihriban Canpolat yatirildigi Ankara İbni Sina Hastanesinde vefat etti. Cenazesi 12/10/20174 (Perşembe) öğle namazı sonrası Ankarada enleri, akrabaları ve hemşehrileri tarafında törenle defin edildi.. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz
#KöprülüRehberi .Com
Gürbüz DEĞİRMENCİ Vefat Etti

Beldemiz sakinlerinden Gürbüz Değirmenci Esenyurtdaki evinde vefat etti. Daha önce Kalbinde rahatsız olan ve bir süredir değişik hastahanelerde tedavi olan DEĞİRMENCİ hayata yenik düşerek genç yaşta hayata gözlerini yümdu. Tüm Köprülüleri yasa Boğan DEĞİRMENCİ'nı Cenazesi persembe günü öyleye doğru Esenyurt da otobus ile Köprülü Beldesine harekat etti. Cuma Günü Köprülü Beldesinde kalabalık bir tören ile defin edilen DEĞİRMENCİ'ye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi


Karaca Türizim


Şükrü ÖZKAN Vefat Etti

Şükrü ÖZKAN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Şükrü ÖZKAN Esenyurdaki evinde vefat etti. Uzun bir süredir Kanser hastalığı ile mucadele eden ÖZKAN hayata gözlerini yumdu. Cenazesi salı günü öğlen saat 11:00'de otobüs ile Köprülü Beldesine hereket edecek. Cenaze Esenyurt incirtepe Mahallesi Hazreti Ömer Camii 'nden gönderilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz .
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
2017 TURNUVASI BAŞLIYOR

2017-2018 KÖPRÜLÜLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR...
Köprülü Derneği, Anadolu şübesi ve Gençlik Kolları tarafında oluşturulan Organizasyon Komitesi Tarafında Organize edilen Köprülüler Futbol Turnuvası start alıyor. Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz Gökbulut tarafında yapılan açıklamada Cumartesi Akşamı Dernek Merkezindeki Toplantıya Mahallemiz Durançam, Kuzupınarı ve Dedeşen yanısıra Tüm üye, Futbolseverler ve Köprülü Sevdalıları davet edildi. Bizlerde Her yıl olduğu gibi bu yılda tüm desteklerimizle Köprülülerle olmaktan onur duyarız. Dernek Tarafında yapılan Açıklama da "Derneğimiz ve organizasyon komitesi tarafından 5. düzenlenecek olan futbol turnuvasını takımların ve komitenin belirlenmesi için 23 Eylül cumartesi saat 19:00 da dernek merkezimiz de takım sorumluları ile yapılacak toplantıda belirlenecektir.Takım sorumluların ve komitede görev almak isteyen arkadaşlarımızın katılması önemle rica olunur.
Sayğılarımla
Köprülü der.yön.adına
Bşk Gürbüz Gökbulut
Fevzi ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Fevzi ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Fevzi ÖZYILDIRIM Bayram sabahı Götürüldüğü Erzurum'da Hastahanede vefat etti. Cenazesi Bugün 3 Eylül Pazar günü Öğle Namazı sonrası Köprülüde defin edilecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi .com
Erol ÖZÇELİK Amerikada Bizi Gururlandırdı
Ardahan Göle Köprülü Beldesi Doğumlu Erol Ozcelik 2 Gümüş Madalya kazanarak Dünya ikincisi oldu.
Amerika’da devam eden ‘Polis ve İtfaiye Oyunları’nda mücadele veren İstanbul İtfaiyesi, ilk gün müsabakalarında 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.
59 Kg’da Halit Pınar ve 71 Kg’da Şükrü Akyıldız ALTIN madalya, 80 Kg’dve yine aynı kiloda Nurettin Ertekin GÜMÜŞ madalya, 75 Kg’da da Ramazan Alpul BRONZ madalyayı kazanarak bizleri gururlandirdilar.
Musabakaların ikinci gününde Sporcularımız serbest stil güreşte 86 kg EROL OZCELIK 1 gümüş (dunya 2. 2. Madalya) ve 65kg Halit Akpinar 1 bronz, (dunya 3)atletizm dalı 3000 metre engelli koşuda Yasin Bilmez gümüş madalya kazanarak dünya ikincisi oldu.
Başta Erol kardeşimize ve tüm takım arkadaşlarını kutlarız.
#KöprülüRehberi
Sayfa 3 - 88 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Etkinlik takvimi
Nisan 2018  Mayıs 2018  Haziran2018
PSÇPCCP
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA