Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
akadir
mahmut1976
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Tuncay SÜT Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Yakub SÜT'ün oğlu Tuncay SÜT hayat mucadelesinde yenik düştü. Geçtiğimiz günlerde evinin balkonundan düşerek yoğun bakımda olan Tuncay SÜT (27) Kardeşimizi kaybettik. Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Tuncay SÜT sevenleri tarafında Otobüsler ile Memleketi Köprülüye götürüldü. Kalabalık bir törenle ebedi istirahatına gönderilen SÜT tüm Gölelileri yasa boğdu.

Erkan ÖZÇELİK
Öztürk OĞUZ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Kezim OĞUZ'un oğlu Özturk Oğuz İstanbul Güngören Hastahanesinde 9 Ocakda vefat etti. Cenazesi Küçükçekmece Mezarlık Müdürlüğüne getirilip yıkandıktan sonra İstanbul Esenyurdaki Serinçayır Derneğinden aynı gün ikindi namazı sonrası Esenyurt Mezarlıkta defin edildi. . Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
Sadiye ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum İbrahim Çavuşun Eşi. Korkmaz, Gürbüz ve Cengiz ÖZYILDIRIM anneleri Sadiye ÖZYILDIRIM Esenyurdaki evinde vefat etti Cenazesi Esenyurt'dan otobus ile Köprülü Beldesine Götürüldü...
Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
Binali ÖZDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Binali ÖZDAĞ Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti. Cenazesi pazar günü Köprülüde defin edildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
Erkan Özçelik
Şekernaz ARAS Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden İsmet ARASın eşi Şekernaz ARAS Adapazarında vefat etti. Cenazesi Pazartesi Adapazarı Kocaali de düzenlenen tören ile defin edildi. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.
Erkan Özçelik
Hükmiye KARADOĞAN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum Bahri KARADOĞAN'ın eşi Mevlüt, Naim, Yüksel KARADOĞAN'ın anneleri Hükmiye KARADDOĞAN Pendikde Vefat ett..
Cenazesi 15 Aralık Cuma günü öğle namazı Esenyurt Köyiçi Mezarlığında defin edilecek.
Toplanma yeri: Esenyurt Köprülü Derneği olarak karar verilmiştir. (Bugün ve Yarın Dernekde toplanılacak)
İrtibat Tlf: Mevlüt Karadoğan: 0542 557 71 57
Merhumeye Allahtan rahmet ailesine Başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi .com
2017 5.FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Köprülü Derneği Anadolu Şübesi ve Organizasyon Komitesi Tarafında bu yıl 5.Si düzenlenen Köprülüler Futbol Turnuvası Pazar günü oynanan maçlarla sonuçlandı. Rekli gürüntülere ve maçlarta sahne olan Final Haftasına Köprülü Dernek Başkanı Gürbüz Gökbulut ve Yeni Gençlik spor Yönetici ve futbolcuları cenazeleri sebebi ile katılamadıkları final hhhhhhasına minikler maçı, ve Final Maçı ile son buldu. musabakalarda 3.ilen edilen Devgençler hocası Gürhan Özyıldırım kupa töreninde rakiplerinin cenazesinden dolayı oynayamadıkları 3.'lük maçının galibi rakiplerimizdir deyip kupalarını Yençlik Spo Yöneticisi Ercan Sarıkaya ya teslim etti. Veteranlar Liginin Şampiyonu Canibeg olurken 2. Awaşor, 3. Bedirspor oldu.
Gençler liginin Şampiyonu Kartal Spor, 2. Birlik Spor üçüncüsü ise gönüllerde 2 takım olarak ilen edildi. Yeni Gençlik ve Dewgençler..
Köprülülü Eski Futbolcular yanısıra Köprülü Dernek Yönetimi, Anadolu Şübe Yönetimi ve Organizasyon Komitesi tarafında emekleri bulunan Takım Sorumlularına , anılarını yaşayytğımız eski Merhum Futbolcu ailelerine ve Turnuvada emekleri geçen hemşehrilerimize günün anısına Madalya ve plaketler taktim edildi. Turnuvabnın en Centilmen takımı Çermik Spor olurken Gençlerde Gol Kralı Fırat Özakdağ, Veteranlarda ise Gol kıralı Kayhan KARAKUŞ oldu... Yener Bingöl'ın sunuculuğu ile gerçekleşen törenin ardında gelecek yıl buluşmak dilekleri ile katılımcılar sahadan ayrıldılar.
KöprülüRehberi.com olarak Komite tarafında plake layık görüldüğümüz bu turnuvada emekleri geçen Köprülü Dernek başkanı Gürbüz Gökbulut ve Yönetimine, Anadolu Şübesi Başkanı Bülent Kavak ve Yönetimine Organizasyon Komitesinde Görev alan Engin Karadoğan, Zafer Aras,Yener Bingöl, Reşat Çakmakci, Hakan Sarıkaya, Zülküf Özyıldırım, Alkan Ozkan, Fevzi Özyıldırım, Beycan Erginci, Metin Polat, Menser Özakdağ, Hayrettin Gokbulut, Ensar Kurşun ve komitede olup isimlerini yazamadığımız ArkadaşlarınaTüm takım sorumlu ve Futbolcularına, her hafta turnuvaya güç veren taraftarlara, turnuvanın Birincisinden bu güne kadar enek veren tüm Emekçilerine, Durançam, Kuzupınarı ve Köprülülere şahsım adına teşekkür ederim. Bu organizasyonlarda mutlaka önerler, eleştiriler, küskünlükler, kırgınlıklar olur fakat tek kazananın KÖPRÜLÜ ve KÖPRÜLÜ BİRLİKTELİĞİ olduğunuda unutmamak gerekir. Her tartışmanın bu oluşumlara zarar vermeden sonlandırılması gerekir. Eleştiriler olmadan asla doğrular bulunmaz.
Yıldız ÖZÇELİK KOÇAK Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden Merhum Hüseyin ÖZÇELIK kizi Pertvanda evli Yildiz (ili) KOÇAK Ankarada vefat etti. Cenazesi Ankarada pazar günü defin edilecek.
merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
DİLAVER SARIKAYA VEFAT ETTİ
Beldemiz sakinlerinden Dilaver SARIKAYA Köprülü Beldesinde evinde vefat etti. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Yakınları Cumartesi saat 10:00'da Fındıklı Mahallesi Atatürk Caddesinde Erkan POLAT kiraathanedinden otobüs ile Köprülü Beldesine hereket ettiler.. SARIKA'nın cenazesi Pazar günü Köprülüde defin edilecek.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Erol KARAKOYUN Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Yusuf KARAKOYUN'ın oğlu Erol KARAKOYUN (30) Esenyurtdaki evinde ani kalp krizi geçirerek vefat etti. Cenazesi Yarın Çarşamba Günü öğle namazı sonrası Esenyurtda defin edilecek. Merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
TOPLANMA ADRESİ:
Ardıçlı Mahallesi Isparta Kule Caddesi Bulut Durağı
BİM karşısı Eldebeyler Kıraathanesi ESENYURT
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi
Siyaset (Sino) POLAT Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Mehmet (Memo) POLAT'ın eşi Siyaset (Sino) POLAT Esenyurtdaki evinde ani kalp krizi sonucu vefat etti. Cenazesi bugün ikindiye doğru Esenyurt İncirtepe Mahallesi Tabela durağı yakınlarındaki evinden otobus ile Köprülü Beldesine Götürülecek. Merhumeye Allahtan Rahmet Kederli ailesine başsağlığı dileriz.
#KöprülüRehberi .com
Erkan Özçelik
Sayfa 3 - 89 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Etkinlik takvimi
Temmuz 2018  Ağustos 2018  Eylül2018
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA