Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

İstanbul’da Salonlar Köprülülere Dar Geliyor

Resimler İçin bu Resmi Tıklayınız


Ardahan ili Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin geleneksel olarak her yıl düzenledikleri DOSTLUK ve DAYANIŞMA gecesini 2 Nisan 2011 Esenyurt da Boy Davet Salonunda gerçekleştirdi.

Katılımın beklenenin üzerinde gerçekleştirdiği gecede Köprülüler yanı sıra çok sayıda yabancı davetlilerde iştirak ettiler. Sunuculuğunu Erkan ÖZÇELİK’in yaptığı gecede saat 18:00’den itibaren 1000 kişilik salona adeta davetli akını başladı. Dernek yönetiminin ve salon görevlilerinin başarılı organizasyonu sonucunda izdiham yaşanmadan tüm misafirler organize edilerek Köprülülerin misafirperverliğine yakışır bir şekilde ağırlandılar.

Saat 20:00’de dernek Kurucularını, eski başkanlarını ve yönetimini tanıtan bir slayt gösterildikten sonra Erkan ÖZÇELİK’in okuduğu şiir ile gece açılışı yapıldı. Geceye katılan Esenyurt Belediye Başkanı nemci KADIOĞLU ve Başkan yardımcısı Gürbüz SÜLEYMANOĞLU toplantıları nedeni ile erkenden ayrılmak istediklerini ve Köprülülere teşekkür ederek salondan ayrıldılar. Daha sonra Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT ve yönetimi davetlilere tanıtıldı. GÖKBULUT yaptığı konuşmasında tüm davetlilere teşekkür etti. Konuşmasında “Kültürümüzü yaşatma adına derneğimizin düzenlemiş olduğu yıllık, yemekli buluşmamıza hepiniz hoş geldiniz. Bugün aynı duygularla,çoşkuyla, onurla,hasretle, muhabbetle, heyecanla kalbimin derinliklerinde gelen sıcak duygularımla Köprülü dernek yönetimi adına hepinizi selamlıyorum.Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu birlik beraberlik çok önemlidir. Bu bir güven, sevgi ve değerde ortaklaşma anlamını taşımaktır. Bu beraberlik, birimiz hepimiz için,hepimiz birimiz için duygu ve coşkunun devamı anlamındadır.” Dedi. Daha sonra GÖKBULUT konuşmasında Canibeg şenliği ve Taşdelen Pikniğinede değinerek “hayalimizde Sizlerle Canibegde omuz omuza el ele kol kola halaylar tutmaktır.
Köprülü Derneği Anadolu Şube başkanı İlhan AKKOÇ’ DA kısa bir konuşma yaparak tüm davetlilere teşekkür ederek bu tür organizasyonlara destek olunmalı ve köprülüleri bir araya getirmeliyiz dedi.Gecede davetlilere satılan numaralar ile birde çekiliş yapılarak 1 adet LCD Tv., 1 Ad. DVD, POLATMEN’in sponsorluğundan bir takım elbise talihlilere verildi. İlk çekilişi yapan Raif DELİ derneğe 500 Tl. ikinci çekilişi yapan Zafer ARAS 500 Tl. ve son çekilşişi yapan Alihan AKKOÇ derneğe 1.000 TL. bağışladıklarını açıkladılar. Göle derneğinin düzenlediği futbol Turnuvasının geçen yıl şampiyon olan Köprülü Derneği Futbol takımıda davetlilere tanıtıldı. Zafer ARAS, Reşat ÇAKMAKÇI, Gençlik Kolları Başkanı Nejdet ÖZYILDIRIM, Erkan ÖZKURT ve Tarkan ÇAKMAKÇI’NIN birlikte organize ettikleri Futbol takımı Kuzupınarı ile maçtan hemen sonra Salona gelerek başarılarını davetliler ile paylaştılar.

Geceye katılan Marmara Üniversitesinden hemşerimiz Kuzupınarı Köyünden Ersoy ARAS, Köprülüye gönderilmesi için koliler ile kitapları dernek yönetimine teslim etti.

Yöremizin sevilen sanatçısı Çoban ALİ’nin muhteşem temposu ve güzel türküleri eşliğinde davetliler geç saatlere kadar halay çekip bol bol eğlendiler.

Geceye Katılan Davetliler: Esenyurt Belediye Başkanı Nemci KADIĞLU, Esenyurt Belediye Başkanı Yardımcısı Gürbüz SÜLEYMANOĞLU, Köprülü Eski Belediye Başkanı Mehmet ÖZÇELİK, Köprülü Dernek Kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM, Eski Başkanlar Kurbani KARADOĞAN, Atanur IRMAK, Zeki ÖZDAĞ,Gürsel KAVAK,Mustafa KURŞUN, İlyas POLAT, Yücel AKKOÇ, Göle TEDAŞ İşletme Şefi Zeki ÖZAKDAĞ, Ardahan Kültür Evi Başkanı Tuncer DAĞ, Esenyurt Kent Kültür Dernek Başkanı Engin SARIKAYA, Pir Sultan Abdal Dernek Başkanı Zeynel ODABAŞ, Göle Dernek Başkanı Bülent SARITAÇ, Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı ve CHP İstanbul Milletvekili Aday Adayı Güven DOĞRUYOL, CHP İstanbul Milletvekili Aday Adayı Gazeteci Mustafa KÜPELİ, CHP Ardahan Milletvekili Aday Adayı Setrettin ATALAY, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. A.Kadir KARADOĞAN, Yönetmen Emrah IRMAK, Esenyurt Belediyesi Eski Meclis Üyeleri Kenan YILMAZ ve Asım KARABACAK, Boğaziçi Üniversitesinden Ersoy ARAS, Esenyurt Esnaflar Dernek Başkanı Gürsel DOĞAN, Hanak Avcılar Dernek Başkanı Fedayi ÖZTÜRK, Yalnızçam Dernek Başkanı İsrafil SANCAR, Durançam Dernek Başkanı Mevlut BİNGÖL ve Yönetimi, Günorta Dernek Başkanı Yücel KILIÇ ve Yönetimi, Serinçayır Dernek Başkanı Gülyeter DELİ ve Yönetimi, Siyasal Birikim Gazetesinden Gürbüz KÜPELİ, Yeni Umut Gazetesinden Mihrican DENİZ, Ardahan Merkes Eski DSP İlçe Başkanı Ömer DOĞRUYOL, Has Parti Esenyurt İlçe Başkanı Av.Ş. Oktay ARSLAN, Has Parti Yönetim Kurulu Üyesi ve Esadaş İşletme Müdürü Haydar YILMAZ, Mali Müşavirler Birliği Başkanı Tugay ÇOBAN, Mali Müşavir Edip AYAZ, Yorulmaz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan YORULMAZ, Öz-Yıldırım Yönetim Kurulu Başkanı Milletvekili Aday Adayı Enver YILDIRIM, Ak Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Murat DEMİRTAŞ ve Sadık ÇAKIR, CHP Esenyurt İlçe Başkanı Kemal BOZKURT, Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatından İlhan SAYGILI, Hüseyin YİĞİTER, Selahattin ÖLMEZ ve Yener BİNGÖL, geceye katılanlar arasındaydılar.

Gecenin sonunda Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT, gençlik Kolları Başkanı Nejdet ÖZYILDIRIM, Dernek Yönetiminden Orhan KARADOĞAN, Coşkun ARAS, Gültekin ÖZYILDIRIM, Özgür POLAT, Selçuk ÖZÇELİK Alpay ÖZAKDAĞ, Tarkan ÇAKMAKÇI, Gökçen AVŞARLI, Erkan ÖZKURT, Menser DEĞİRMENCİ, Hakan SARIKAYA, Bülent KAVAK, Zekeriya ÖZDAĞ, Başar OĞUZ, Atakan ÖZKAN ve Mevlut ÖZKURT davetlileri kapıda uğurladılar.

resimler için yukarıdaki resmi tıklayınız

www.koprulurehberi.com
Haber: Erkan ÖZÇELİK
Resimler: metin ÖZÇELİK
Yorumlar
admin - April 04 2011 19:02:08
Üye girişi yapmadan gece hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi ziyaretçi defterine yorumlarınızı yazabilirsiniz...
aleyna polat - April 05 2011 07:16:41
ben özgür polat güzel bir gece oldu dernekçilik gençlerde olunca hizmetlerde güzel oluyo büyüklerimizden artık bu işi bize bırakmalarını rica ediyoruz gençlerimizin geleceği için darısı piknik ve canibeg yayla şenliğimizin başına emeği geçen herkese teşekkür ederim bde gecemizde mükemmel sunuculuk yapan erkan abimize teşekkür ederiz
aleyna polat - April 05 2011 11:25:22
ben özgür polat güzel bir gece oldu dernekçilik gençlerde olunca hizmetlerde güzel oluyo büyüklerimizden artık bu işi bize bırakmalarını rica ediyoruz gençlerimizin geleceği için darısı piknik ve canibeg yayla şenliğimizin başına emeği geçen herkese teşekkür ederim bde gecemizde mükemmel sunuculuk yapan erkan abimize teşekkür ederiz
Yorum Gönder
Yorum Gönderebilmek için Üye Girişi yapmalısınız yada Sitemize Üye Olmalısınız.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Üye olun yada Üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [3 Oylar]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]
Etkinlik takvimi
Ağustos 2018  Eylül 2018  Ekim2018
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA