Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
ugur_tanci
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Süper Başkan: Bir ayağı İstanbul'da, Bir Ayağı Köprülüde
Seçildiğinden beri Bir ayağı İstanbul'da, diğer ayağı Köprülü'de olan Köprülü Belediye Başkanı Yıldırım SARIKAYA, İstanbul'a son ziyaretindeki skandalları bitmek bilmiyor. Görevi devir aldıktan beri sık sık İstanbulda gelip görev süresini doldurmaya çalışan Başkan SARIKAYA, geçtiğimiz günlerde İlköğretim Okulu Toplantısınada katılmamasından büyük tepki almıştı. Son günlerde ise özellikle ziyafet masalarında eksik olmayıp Serinçayırlar ile sürtüşmelerinin, hatta yumruklaşmalarının bir açıklamasını yapması gerekmektedir. Köprülü Belediye Başkanı sıfatını taşıyan kişilerin Köprülüleri temsilen attıkları adımlardan sorumludurlar. Evde Tek Başına filmini oynarcasına, İstanbul'da Başkan Tek başına ziyafet masalarında Köprülü Belediye Başkanlığı sıfatını kullanarak Köprülü halkını kimseler rencide edemezler. Eskide Belediye Başkanları İstanbul'a geldiklerinde halk toplantıları yapar, istek ve önerilerini halkı ile paylaşır sorunlarının çözümlerinden çalışmalar yaparlardı. Dedeşen Köprülüden ayrılma kararı almış, Durançam bıçak ağzında bekliyor, adına kayıtlı dernek tapusu bütün gizemliliğini sürdürüyor, Başkan İstanbul'da Tek başına meyhanelerde kavgalar ediyor. Bu Köprülü Tarihinde bir ilktir. Hepimiz alkol alırız, içki içeriz ama adabına göre lütfen sizde makamınıza göre takılınız.

Belediye başkanı adına sözcülük yapanlar, başkanın haberi bile olmadığı icraatları sıralayanlar, Kendilerini gazeteci sıfatını yakıştıranlar bu sorularıda sormak mecburiyetindedirler. Köprülü Beldiyesi kimsenin çiftliği değildir. Köprülü Derneğinden ve Köprülü Belediye Başkanından bir talebimiz vardır. Geniş kapsamlı bir halk toplantısı ama muhalefetinden destekliyicisinden herkesin katılacağı bir halk toplantısını talep ediyoruz. Sorunlarımızı tartışalım. Önerilerimizi sunalım. Tapu sorununa son noktayı koyalım.

saygılarımla

Erkan ÖZÇELİ,K
www.koprulurehberi.com
Yorumlar
ERDEM - February 15 2011 15:46:52
"Biz nasılsak öyle yönetiliriz" Sözün özü........
MuzafferKk - February 15 2011 18:32:19
.
MuzafferKk - February 15 2011 18:32:45
Benim güzel köyüm;
Köprülü rüyalarımızı süsleyen köprülü.!
Hakkında güzel şeyler duyduğumuz zaman hep göğsümüz kabarır ve gurur duyarız , Ancak ne yazıktırki Köprülünün hak etmediği bazı bazı tadsız olayları , Yani seçilmişlermizin adını ve sesini meyhanelerde yaşanmış tadsız olaylarla duyduğumuzda tabiki utanıyoruz. Köprülü bu tür olayları hak etmiyor ve bu olaya duyarsız kalmayacaktır inşallah. Çünkü bizim atalarımız bu köyde hep barış ve kardeşlik içinde yaşadılar onların evlatlarıda onlara laik olmaları gerekiyor.
Ve sözümü bitirirken küçük bir not'ta bulunmak istiyorum.
Seçilmişlerimiz Brokratik işlerini Ankara değilde İstanbuldamı takip ediyorlar Anlamış değilim.!
Köprülüye Sevgilerimle Muzaffer Karakılıç.
emrah - February 15 2011 20:55:21
katılıyorum size eğer bir toplumun lideri ise sayın baskan hal ve hareketleri ile o toplumun değerlerini küçük düşürmemeli tavırlarını ona göre takınmalı
atanurirmak - February 16 2011 05:57:16
son zaman lerde iternet yoğun tapu tartışmasıdır gidiyor ama dun akşam bir akadaş beni aradı yahu niye bunun beşın düşmüşler kardeşım bu nasıl bir anlatiş bu tplumsal bir meseledır bizler onlar demiyoruz ki onda alıp başka birıne verelım dernek lerın mülk etm yasasi var bizlerın yasay inancımız yoks toplum siz niye inansın bilerı birbirınız htiyacı ola insanlarız yapmayın bakı gencler sulale bazında hareket ediyorlar bir leri bundan kar sağliyebilır biz ler
bun göz yumarsak en büyük
kötlük yapmayımyız o arkadaşler insanleri karş karşiy getırmeyın lutfen birde köyümuzun kanat öderlerı bun göz yumaler icım almiyor lutfen kahve lerde deyıl dernek te konuşalım tapu ya gelınc siz bir örnek gecenlerde yıdırım karakılıc 70 model motor vardı kırk insan yasal olarak hepsi haksayib yazık deyılmı bir suru zahmet birde bu tapu sayesınde ben yavaş yavaş bilgisayerı örenyorum ha birde not hukuk var
admin - February 16 2011 16:01:44
Sayın Fırat SARIKAYA, Burada babanızın çalışmalarını icraatlarını sıralayabilir yazabilirsin. Fakat üçüncü şahıslara hakaret ettiğin için yorumun silinmiştir. takrarlarsan yine silinir. Siz duygularınızı düşüncelerinizi yazınız başkasına hakaret etmeyiniz lütfen. Tekrarlarsanız yine silinir... üçüncü şahısların alacak verecekleri bizleri ilgilendirmez. Bizleri igilendiren KÖPRÜLÜ'dür... Her zaman eleştiri öneri ama hakaret asla...
firat - February 16 2011 16:28:47
SENİN İÇİN KÖPRÜLÜ BU KADAR ÖNEMLİYSE ERKAN BEY BANA KÖPRÜLÜ BELDESİNDE ÖZÇELİK AİLESİNİN KAÇ TANE HANESİ VAR VEYA DA KAÇ NUFUSU VAR BANA BUNLARI AÇIKLARYIN....
catlakk - February 16 2011 20:30:17
Sözün özü........nü söyleyen Erdem kardeşime katılıyorum.

başkanın göle gözlem gazetesine verdiği rötörtaj ekteki linktedir.
bu sadece internet sayfasında yayınlanan bir röpörtaj değil malesef kısa zaman önce Köprülüdeydim şubatın başında herkesin elinde bu gazete ben utanç duydum köyümüzün böyle bir başkanı var diye....

http://www.golegozlem.com/koseyazi/344/sarikaya-8217dan-beklenen-cevap-karimi-versek-
acardag - February 16 2011 23:44:21
Bu yazılara rağmen çıkıp konuşabiliyor bu adamı savunanlarada anlam veremiyorum istanbula onun için gelmiş duydunuzmu bir gazeteye demeç veriyor umrumda değil karımı verseydik belediye düşmesin daha bunuda yeni duydum ya insan bu kadarmı basit olur allah aşkına...
vlkn - February 17 2011 07:14:12
Erdem beye bende katılıyorum.. sizlerin dernek başkanı, belediye başkanı vs. seçme kriterlerinizi bildiğim için, şuan bu olumsuzluklar karşısında yorum yapma hakkınızın bulunmadığını düşünüyorum.. saygılarımla..
Koprulu11 - February 17 2011 15:31:48
Erkan ÖZÇELİK'i eleştiren insanlar.. ilk öncelikle Bu sülale meselesi değildir.BU KÖPRÜLÜ BELDESİNDE YASAYAN VE SEHİR DISINDA YASAYAN KÖPRÜLÜ BELDESİ İNSANLARININ MESELEDİR.

Köprülüde gelmiş geçmiş belediye baskanları içerisinde en çok ayrımcılık ve bölücülük yapan şuandaki belediye baskanımızdır.
Peki Dernek tapusu meselesi acaba sülaleyemi bağlıyorsunuz da insanların hakkını yiyorsunuz ? Buna cevap istiyoruz.40 seneden beri köprülüde belediye baskanları vardı.Kavga veya tartısmada olurdu ama 1 ay içerisinde herkes birbirine konusur ve barışıp eskiye dönebilirdi. Şu andaki Bel. Başkanı öyle ayrımcılık yaptıki herkesi 3 seneden beri insanları birbirine düşman edip kimse birbirine komsuluk yapamicak hale getirdi.Belediye baskanına inanan insanları hepsini eleştiriyorum..! ve eğlenip bi araya geldiğimiz Festivalleri kimin kaldırdığını sorabilir miyim Firat Bey?

(Hani belki dersiniz belediye baskanı ayrımcılık,bölücük veya insanları birbirine düşürmedi derseniz diye bu soruyu sormak zorunda kaldım )
EROLOZCELIK - February 24 2011 20:32:46
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR.
KÖR CEHALET ÇİRKEFLEŞTİRİR İNSANLARI !!!

Sevgili Fırat internetteki yorumunu ve belediye bşk'mızın (babanızın)çalışmalarını fevkalade yazmışsınız.Adınızın Fırat olmasından sizi Fırat nehrine benzetmek isterim.Fırat kaynağından tertemiz doğar,fakat Fırat nehrine can veren dere ve ırmaklar bazen Fıratı bulandırır.yatağından taşırırlar.Böyle durumlarda bazen çevreye zarar verir.
İnancım odur ki Fırat durulanacak,berraklaşacak tertemiz yatağından akıp gidecek.Okyanuslara can verecek,temennim budur.Babanızın hizmetlerini sıralarken merak ediyorum,bu hizmetler karşılığında belediyeyi nekadar borçla terk edeceğini zamanı gelince hep beraber göreceğiz.Sizi o zaman daha iyi anlayacağız.Daha önceki dönemlerde bld.bşk'lığını yapanlar hem hizmetler yapmış,hemde bld'yeyi borçsuz bir sonra ki başkanlara devretmişlerdir.(Bir dönemin belediye başkanı hariç.)merak ediyorsan mevcut belediyemiz arşivlerinden öğrenebilirsin.
Kendinizi Üniv.öğrencisi olduğunuzu seviyeli ayakları rolü yapmışsın.Bırakalımda bizleri tanıyanlar o seviye meşreblerimizi anlatsın.Bence seviyeli olmak; bildikleriyle insanlara ışık gibi ışık sacan insanlardır.Bu insanlar okur-yazarda olabilir.Benim seviye ölcü anlayışım budur...Haddini bil.
ÖZÇELİKlerin kaç hane ve nüfusu var demişsin.Köprülü beldesinde yaşayan tüm bireylerin onurlu, haysiyetli, meşrebli insanlar olduğunu düşünüyoruz.Babanız maaşını o köydeki nüfuzlar sayesinde almakta.Bilmem anladın mı?. Bir üniv.öğrencisine yakıştıramadım.Mezun olunca daha çok şeyler öğrenmiş olacaksınız..
ÖZÇELİKler hiçbir zaman insanları hane yada nüfus bazında düşünmemişlerdir.Ama sana göre az zannettiğin ÖZÇELİK'LERİ değerli KÖPRÜLÜ halkın teveccühleriyle iki (2) dönem belediye başkanı seçmişlerdir.
İnsanlara tehdit mahiyetinde yorum yazmak seviyeli insanların işi olmamalı.Buda sizin seviyenizi ortaya koymakta.Ama illede yazıyorsa ''OT KÖKÜN ÜSTÜNDE BİTER'' Sevgili Fırat bilesinki her kuşun eti yenmemeli.
Bizler siz üniversiteli gençler birbirimizi medeni insanlar gibi eleştirerek,doğru yazmayı öğreneceğimiz kanısındayım diyerek Hz.Mevlana sözüyle şimdiden yazacakların yada yazmayacaklarını iki cümle ile özetlerken adı farklı soyadı KÖPRÜLÜ olan hemşerilerime saygılarımı sunuyorum.


Kör cehalet cirkefleştirir insanları !
Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa bir cevabım var.Lakin bir lafa bakarım laf mı ? diye.
Birde söyleyene bakarım adam mı? diye.

EROL ÖZÇELİK
Yorum Gönder
Yorum Gönderebilmek için Üye Girişi yapmalısınız yada Sitemize Üye Olmalısınız.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Üye olun yada Üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Etkinlik takvimi
Ağustos 2018  Eylül 2018  Ekim2018
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA