Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Köprülü Beldesi Kongresine Rekor Katılım
Köprülü Beldesi Kongresine Rekor Katılım

Köprülü Beldesi Derneği 28 Mayıs 2010 Pazar günü gerçekleştirdiği kongresine Köprülülerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Ardahan Dernek Başkanı Tuncer DAĞ, Mali Muşavirler Birliği Başkanı Togay ÇOBAN, Siyasal Birikim İmtiyaz sahibi gazateci Mustafa KÜPELİ, Koç Ardahan Turizm İşletmecisi Haydar YILMAZ ve çok sayıda Köprülüler katıldılar. Özcan ÇAKMAKÇI ve Gürbüz GÖKBULUT tarafında oluşturulan iki listenin talip olduğu Yönetim Kurulu için, Gürbüz GÖKBULUT’un listesi kabul edilerek yeni yönetim belirlendi.

Saat 11:00’de başlayan kongrenin Divan başkanlığına Şakir ÖZYILDIRIM, yardımcıları ise Hikmet KARAKILIÇ, Tahsin POLAT, Hasan DEĞİRMENCİ ve Mustafa SARIKAYA getirildi. Saygı duruşundan sonra açılış konuşmasında Dernek eski başkanı Yücel AKKOÇ faaliyetlerini açıklayıp Köprülülere teşekkür etti. Dernek Saymanı sıfatı ile Orhan KARAKUŞ dernek gelir ve giderlerini açıkladı. Açıklanan rakamlara göre 2008-2010 döneminde Köprülü derneğinde toplam 18.856 tl. gelire karşılık 23.426 tl. gider olduğunu ve derneğin 4.856 tl. borçlu olduğu açıklandı. Buna göre açıklanan bilanço şöyle:

Toplam GİDER: 23.426 TL.
Toplanm Gelir: 18.856 TL
Kalan Borç : 4.856 Tl.

GİDERLE:
Eski Borç Ödenmesi: 4.250 TL.
Anadolu Şübeye 2006 Borcu: 1.000 TL:
Yildırım SARIKAYA’ya : 1.750 TL.
Gürbüz ÖZYILDIRIM’A: 1.500 TL:
Elektirik Faturası (2004-2009) 1.790 TL.
İSKİ faturası: 645 TL.
Taşdelen Pikniğine : 1.000 TL.
Işıklandırma sistemine: 1.100 TL.
Futbol Turnuvasına : 4.000 TL.
Tadilat giderlerine: 3.000 Tl
32 Aileye ramazan kumanyası: 900 TL olduğunu açıkladılar.

Üyeler arasında ilk sözü alan Alaattin KARADEMİR, gelir ve giderler arasındaki çelişkilerinin giderilmesi gerektiğini ve Benerde yapılan gecenin gelirlerinin bu gelirlerde fazla olduğunu belirtti.

Daha sonra Zeki ÖZDAĞ söz alarak birlik ve beraberlik içerisinde derneğimizi daha ilerilere taşımak için güç birliği yapmamız gerektiğini belirtti.

İrfan ÖZÇELİK konuşmasında dernek seçimlerde daha önceden yönetime yazılacak isim bulamadıklarını şimdi ise daha fazla listelerin çıkması sevindirici olduğunu ve bu listeler karıştırılmadan kendi ekibini oluşturan başkanın kendi ekibi ile çalışması daha verimli sonuçlar olacağını belirtti

Engin SARIKAYA konuşmasında Köprülülerin artık bu metropolde tek soyadı taşıyor olarak hareket etmeleri gerektiğini ve bu sayadınında KÖPRÜLÜ olması bizleri siyasetdede, ekonomidede daha ön pılana çıkaracağından şuphe duymadığını ve bu vesile ile birlik beraberlikten yana olmamız gerektiğini belirtti.

Şerafettin POLAT konuşmasında 20 yıllık bir derneğin her şey için para bulduklarını derneğe bir ses cihazının alınmaması bu derneğin ayıbı olduğunu en kısa sürede bir ses tertibatının kurulmasının gerektiğini belirtti.

İlyaz POLAT konuşmasında Benerde yapılan geceden gelirlerden giderler düşüldükten sonra kalan miktar gelir olarak hesaplandığında, toplam gelirin bilançoya yansıtılmadığını belirterek yeni gelecek yönetime başarılar diledi.Erkan ÖZÇELİK konuşmasında Derneğin Giderleri arasındaki çelişkilerin giderilmesi gerektiğini belirterek, daha önce Dernek Başkanı Yücel AKKOÇ tarafında 04-01-2010 tarihinde www.koprulubeldesi.com sitesinde yayınlanan giderler listesine bir açıklık getirmesi gerektiğini belirtti. Erkan ÖZÇELİK daha sonra listeyi divana sundu.
04-01-2010 tarihinde yaynlanan liste giderler:
Elektrik 5.000 TL .
İski 645 TL.
Dış borç 4.000 TL
40 aileye ramazan ayında kumanya dağıtıldı.
komple elektrik sistemi 2000 TL
120 çuval inşaat atıgı dernekten temizlenerek atılmıştır. Maliyeti 750 TL
boya ve badanası k 1200 m kullanım alanı temiz ve kullanılır hale getirilmiştir.Maliyeti 3.500 Tl
sahneye yeniden beton ve kalıp atılarak kalebodur ve çinisi yapılmıştır. Maliyeti 750 TL
Futbol turnuvası 4.000 TL
Taş Delen pikniği 1.000 TL
merdivenlerin mermer işlemi ve demir korkulukları 5.000 TL
3.katın mutfak ve odaları ve 2.katın lavaboları bitmiş olacaktır.Maliyeti ortalama 7.500 TL

Daha sonra dernek başkanlığı için aday olan Özcan ÇAKMAKÇI ve Gürbüz GÖKBULUT birer konuşma yaparak listelerini divana sundular.

İlk önce divana sunulan iki öneri oylamaya sunuldu. Engin SARIKAYA tarafında sunulan Dernek başkanlığına seçilen bir kişinin tekrar başkan seçilmemesi ve üyeler tarafında sunulan derneğin mevcut tapusunun devir işlemlerinin yetkisinin dernek yönetimine verilmesi oylamaya sunuldu. Her iki maddede oy çokluğu ile kabul edildi.
gürbüz gökbulutözcan çakmakçıDaha sonra listeler açıklandı. Özcan çakmakçının Listesi 1-Ozcan ÇAKMAKÇI, 2-Erdem ÖZAKDAĞ, 3-Zekı KARAKUŞ, 4- Çetin POLAT, 5- Erkan KAVAK, 6- Orkun ARAS, 7-Hükümdar ÖZKURT, 8- Güven OĞUZ, 9-Osman TOPÇU, 10-Aytekın SARIKAYA, 11- Orhan AKKOÇ 12-Cihan SÜT ,13- Aydın KARAÇİFTÇİ , 14-Gıyasettin ŞİRİN

Gürbüz GÖKBULUT’ UN listesi: 1-Gürbüz GÖKBULUT, 2-Gökcan AVŞARLI, 3-Bülent KAVAK, 4-Nejdet ÖZYILDIRIM, 5-Hakan SARIKAYA, 6-Cihanşah POLAT, 7-Serkan KARAKILIÇ, 8-Tarkan ÇAKMAKÇI, 9-Alpay ÖZAKDAĞ, 10-Selçuk ÖZÇELİK, 11-Erkan ÖZKURT, 12-Gültekin ÖZYILDIRIM, 13-Ensar KURŞUN, 14-Yüksel IRMAK, 15-Menser DEĞİRMENCİ, 16-Menser ÇAKMAKÇI, 17-Orhan KARADOĞAN, 18-Coşkun ARAS, 19-Zekeriya ÖZDAĞ, 20-Öztürk TOPÇU, 21-Atakan ÖZKAN, 22-Taner ÖZUĞURLU, 23-Başar UĞUZ, 24-Ozan GÖNET, 25-Oktay KARADEMİR, 26-Mevlut ÖZKURT (Sedrettin oğlu), 27-Tarık KARAKOYUN, 28-orhan ÖZYILDIRIM, 29-Hakan SARIKAYA (Mehmet oğlu), 30-Erdal AVŞARLI, 31-Erkan SARAÇ, 32-Muhammed POLAT, 33-Murat AKKOÇ, 34-Murat SARIKAYA, 35-Özkan ÖZÇELİK, 36-Ayhan ÖZAKDAĞ, 37-Özgür POLAT 38-Bülent BOZKURT 39-Öztürk KAVAK 40-Selçuk DEĞIRMENCI, 41-Erdinç KARAKUŞ

Divan Tarafında Listelerin birisinde eksik üye yazıldığını belirterek açık oylama yapılmasının önerildiğini bunda genel kurula sunmak istediklerini belirttiler. Genel kurulda açık oylama yapılması oy çokluğu ile kabul edildi. Açık oylamaya katılmayacağını belirten Özcan ÇAKMAKÇI, "sandığa gidilmeyen bir seçimi kabul etmiyorum insanları karşı karşıya getirilmesini arzu etmiyorum" diyerek arkadaşları ile çekildiğini görevi arkadaşlara bıraktığını ve başarılar dileyerek kongıreyi terk etti. Gürbüz GÖKBULUT’un listesi oy çokluğu ile kabul edilerek 12.dönem Yönetim Kurulunu belirlemeleri için yetki verildi….

Kapanış konuşmasında söz alan Alihan AKKOÇ, Dernek kongırelerimizin daha demokratik şekilde geçmesi için buraya davullarla zurnalarla sanatçılarla ve eşlerimizle beraber geip, ketemizi, fesellimizi, peynirimizi sergileyip hep beraber bir günde olsa birlikte ailelerimizinde birbirleri ile tanışmasına vesile olarak kongırelerimizi yapmalıyız dedi.

Haber Resim Erkan ÖZÇELİK
Yorumlar
alican - March 29 2010 12:57:01
Öncelikle Gürbüz GÖKBULUT'a ve kadrosundaki arkadaşlara başarılar diliyorum.Aslında Özcan ÇAKMAKCI amcamın oğlu olur fakat Gürbüz GÖKBULUT'un kadrosundada çok değerli arkadaşlarım, akrabam vardı orada ne elimi kaldırabildim nede indiremildim çok çelişkide kaldım ama bu seçim tek taraflı oldu ne yazıkki.
erdemozakdag - March 29 2010 17:34:06
Köprülü derneğinde Seçim Komedisi
Değerli hemşerilerim 28 Mart 2010 tarihinde Köprülü derneğinde taraflı olarak seçilen sözde divan tarafından yönetilen seçim komedisini hep birlikte yaşadık aslında yasanılan bu taraflı komedi toplumumuz acısından çok düşündürücü binlerce bireyden oluşan bir toplumda saadece her toplantıda her yemekte olduğu gibi konuşabildiğini fikir beyan edebildiğini zanneden sayıları bir elin parmağinı geçmiyen kişiler yine sahnedeydi beyler artık bu toplumun önünü açınız,sizlerin dişinda bu toplumda doğru fikir beyan edebilen binlerce insan var.SAYIN DİVAN VE ÇOK DEĞERLİ BAŞKANI NEDEN EKSİK DEDİĞİNİZ VE DAHA SONRA 21 KİŞİYE TAMAMLANAN ELLİNİZE VERİLEN LİSTEYİ KABUL ETMEDİNİZ , KABUL VE RED PARMAKLARINI 1 DK İÇERİSİNDE İLLAHİ BİR GÜÇLEMİ SAYDINIZ HER ŞEYDEN ÖNEMLİSİ NEDEN TOPLUMU GERİP TARAF OLDUNUZ NEDEN İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUTMADINIZ NEDEN SAHTE İMZALAR ATILDI.NEDEN KÖPRÜLÜ DERNEĞİNDE SEÇİM AYAK OYUNLARIYLA KAZANILIR DEDİRTTİNİZ.Neden sandiğa gidip kaybedenin kazananı tebrik ettiği toplumun tek yürek olduğu bir kongreyi engellediniz.


ERDEM ÖZAKDAĞ
orhan - March 29 2010 18:16:23
ORHAN KARAKUŞ KÖPRÜLÜ DERNEĞİNDE GERÇEKLEŞEN 12 GENEL KURULDA BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM ÇOK GÜVENDİĞİM GENÇLER HER ZAMAN FİKİRLERİNE VE DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYDUĞUM GENÇ KARDEŞLERİMİN NE YAZIKKİ KONGREDE SANKİ BİRTARAF İSRAİL GENÇLERİ BİR TARAFTA FİLİSTİN GENÇLERİ GİBİ ADETA PATLAMAYA HAZIR BARUT GİBİYDİLER BU TUTUMLARINA BİR ANLAM VERMİŞ DEĞİLİM OYSA ELELE YAN YANA OTURURLAR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM NE YAZIK Kİ SANDIĞIM GİBİ OLMADI BURDA KİMSEYLE KİŞİSEL BİR SORUNUM OLMADIĞINI BELİRTMEK İSTERİM AMA ADİL BİR SEÇİM OLMADIĞINI TEYİT EDERİM Kİ VE KORKARIM Kİ BU TUTUMLAR SERGİLENEN OLAYLAR BİZİ GERİYE GÖTÜRMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR KAZANAN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM BU SEÇİMİN ASIL GALİBİ ÖZCAN ÇAKMAKÇI VE EKİBİDİR.(KAYBEDEN BAŞTA SEÇİLEN DİVAN ÜYELERİ VE SAYIN GÜRBÜZ BEYDİR ) SAYGILARIMLA...... ORHAN KARAKUŞ
vlkn - March 29 2010 22:04:05
BİR TARAFDA 14 KISILIK BIR LISTE DIGER TARAFDA ISE 41 KISILIK BIR LISTE.. FAKAT BU LISTELER 1 AY ONCESINDEN BELLIYKEN NEDEN SECIM GUNU EK**** OLDUGU GEREKCESI ONE SURULDU ANLAM VEREMEDIM... ASIL DUSUNDURUCU OLAN SEY SUDUR KI KENDISINE VE KADROSUNA GUVENEMEYEN VE BU YUZDEN DE SANDIGA KARSI CIKAN BIR BASKANA VE KADROSUNA SIZ GUVENEREK NASIL BIR DERNEGI EMANET ETTINIZ.. KOPRULUNUN BUNU OTURUP DUSUNMESI GEREK...
senturk_kursun - March 30 2010 07:59:48
TÜM KÖPRÜLÜYE SELAM ÖNCELİKLE GÜRBÜZ KARDEŞİMİ KUTLAR YÖNETİMİNE VE KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM GELELİM SEÇİME TAM BİR REZALET KÖPRÜLÜYE YAKIMAYACAK BİR SEÇİM OLDU DİVAN KURULUNUN TARAFSIZ OLMASI GEREKİKEN TARAF OLMASI DİVAN BAŞKANIN TEK TARAF OLMASI VE DEMOKRASİDE BAHSETMESİ
BAYA ABES OLMUŞTUR KİMSE BENİ YANLIŞ ANLAMASIN DEMOKRATİK HAKIMI KULANIYORUM ELEŞTİRMEK HAKIM BEN KAZANAN TARAFTANDIM AMA HAKSIZLIK YAPILDIGINA İNANAYORUM SANDIGA GİDİLMELİYDİ OZAMAN DAHA DEMOKRATİK OLURDU GELELİM KÖPRÜLÜ HALKINA HALEN EKSİKLERİMİZ VAR DENDE DAHİL OLMAK ÜZERE BİRKERE BİRİ KONUŞURKEN DİNLEMEYİ ÖRENEMEDİK KOSKOCA 20 YILLIK DERNEK BİR SES SİSTEMİ KURAMAMIŞ HERYERE PARA BULAN DERNEK NEDENSE BUNA BİR ÇÖZÜM BULAMAMIŞ BUDA DERNEYİ YÖNETENLERİN PASİFLİGİ VE KÖPRÜLÜ HALKI KANUNİ OLRAK OYKULANMAK İSTİYORSA ÖNCELİKLE ÜYE OLMAK ZORUNDADIR EYERR SANDIGA GİDİLSEYDİ ORDA BULUNAN TOPLUMUN ACAK YÜDE ONU OY KULANIRDI BUDA DÜŞÜNDÜRÜCÜ BİR OLAY BU KONUDA YENİ YÖNETİME ÇOK İŞ DÜŞECEK GÜRBÜZ VE EKİBİ BUNU BAŞARACAK GÜÇTE OLDUGUNA İNANIYORUM EMİNİM ONLARDA BU OLAYLARI FARKINDADIRLAR TEKRAR BAŞARILAR DİLİYORUM SAYGILARIMLA ŞENTÜRK KURŞUN
tarikkarakoyun - March 30 2010 17:44:07
Sayın özcan ÇAKMAKCI kendinizi kültürlü ve okumuş bir insan olarak tanıtınız bukadar bilginiz olduğu halde mevcut dernek yönetiminin 19asıl oluşan dernek yönetimi olduğundan haberiniz yokmuydu.Yoksa dernek tüzüğündenmi haberiniz yoktu.(bence siz adam bulamadınız heralde)
Baykan_Karakilic - April 01 2010 12:55:06
Sayın GÜRBÜZ GÖKBULUT ve Yönetim kurulundaki arkadaşlarına girmiş oldukları bu zor ve meşşekatli yolculukta en içten dileklerimle başarılar dilerim.Allah muvafak etsin...
zeki karakus - April 02 2010 10:16:54
ZEKİ KARAKUS tarık KARAKOYUN tebrık ederım cok yerınde bır soru ve deyım kullanmıssın ADAM BULAMADINIZMI DOGRU adam bulamadık bır toplumda cok ınsan olur ama adam bulmak zor cok aradık cok ınsan bulduk ama ısemıze yarıyacak adam gıbı adam bulamadık.bu toplumda zor adam bulunuyurmus sevgılı kardesım tesekur ederım
admin - April 02 2010 11:02:41
Sevgili arkadaşlar; Dernekçilik zor vede meşaketli bir süreçte gerçekleşir. Aslında konuşulacakların hepsinin dernek çatısında söylenmesi gerekir kahve köşeleride ev sohbetlerinde değil. Hepimiz aynı köylü ve aynı toprağın insanlarıyız. Bir şiirimin son dsatırında "HEPİMİZ AYNI TOPRAĞIN ÇAMURUNDAYIZ İNKARIN NİYE?" demiştim. Hepimiz aynıyız lütfen yorumlarınızı yaparken neyi? kimi? nasıl? yazmamız gerektiğinide düşünmeliyiz. İnsanlarımızın çoğu zamanının kısıtlılığında, ekonomik sebeblerden ve diğer mazeretlerden dolayı listelere girmeyebilir. Ama "çok insan bulduk ama işimize yarayacak adam gibi adam bulamadık" denmesini Zeki kardeşim adına bir talihsizlik olarak düşünüyürum. Tüm insanlarımız dernek listelerine girmeseler bile "ADAM GİBİ ADAM" dırlar
saygılarımla
erkan özçelik
Baykan_Karakilic - April 02 2010 11:43:19
Hakarete varan yorumlardan kaçınmamız gerektiğini düşünüyorum.1 haftadır yazılan yorumlar taylan beyin sitesinde de yapılan haberler,altına doldurulan alaycı ve hakaret içeren yorumlardan dolayı köyüm adına gerçekten utanıyorum.Allah aşkına ne oluyor bize.Özcan beyin listesindeki 14 KİŞİ ADAMDA Gürbüz beyin listesine yazılan 41 kişi ADAM DEĞİLMİ yani.Ben dahil herkes haddini bilmeli.Köprüllü olupta kendi toplumu ve akrabaları hakkında bu denli sorumsuz ve seviyesiz yorumlardan kaçınmayan insanlar topluma kin ve nefret tohumlarından başka birşey ekmediklerini bilmelilerdir.ve oluşabilecek bir kargaşanın müsebbipleri olacaklardır.LÜTFEN AMA LÜTFEN BUNLARA DİKKAT EDELİM BİRBİRİMİZE SAYGI DUYMAYABİLİRİZ AMA TAHAMMÜL ETMEK ZORUNDAYIZ....
tarikkarakoyun - April 02 2010 19:41:37
BEN ADAM DERKEN HERKES NEYİ KAST ETTİĞİMİ ÇOK İYİ BİLİYOR.OLAYLARI BAŞKA BİR YEREÇEKMEK YERİNE BİRAZ SUSUP YAPACAKLARIMIZI BEKLESENİZ VE KÖSTEK OLMAK YERİNE DESTEK OLMAYI ÖĞRENSENİZ O ÇOK SÖYLEDİĞİNİZ (DONANIMA )SAHİP OLMAYI BAŞARIRSINIZ.HEPİMİZ KOREVENKLİYİZ SADECE KONGREYE GELMEKLE OLMUYO.BENİM VE ARKADAŞLARIMIN DADAMLIĞINI SORGULAMAK KİMSEYE DÜŞMEZ.....
Gokcan - April 02 2010 21:35:14
Zeki abi sana olan saygımızı tüketmek için çaba gösterdiğinin farkındasındır umarım.Herkes haddini bilmeli ne yazdıklarının farkına var ve lıstemızdeki 41 kişiden özür dile Erdin Karakuş dahil ...!!
Ortam gerilmesin diye cvp vermiyoruz diye meydanı boş sanmayın.Bütünleştirici olmaya çalışıyoruz.Haklı eleştiriler varsa saygı duyuyoruz.Ancak yazdıkların insanı çileden çıkarak nitelikle.Tarık arkadaşında dediği gibi köstek olmak yerine destek olmak için azda olsa çabalayabiilirsin.Bu köy hepimizin kim taş üstüne taş koyarsa Allah razı olsun deriz.Bu derneğe faydam olmaz diyorsan eğer sadece yapıcaklarımızı izle.
zeki karakus - April 03 2010 01:07:35
sevgılı kardesım GOKCEN bırdaha yurum yapmaya ve yazmamaya karar almıstım:suc ıslenır cezası odenır hata yapılır ozur dilenırsmiley 41 arkadasa ozur dılıyecek bır sey yapsaydım ozur dilerdım .QREWENK HALKINA BIR UZUR BORCUNUZ YOKMU SANIYURSUNUZ.kamo oyuna surun ıstersenız.tarık kardes bır yurum yapmıs bende yurumuna bır tebesum ettım. dogrusu yanlısı tartısılır;ortamda bır gergınlık yok ,boyle bır ıtımalda yok.yapılanlardan sonra ZORLA KAZANDIGIMIZ INSANLARIN BIR DAHA ORAYA GELMEME ITIMALI VARsmileyrada ortam gerılmedıyse o bızım erdemlıgımızdı.sız guzel seyler yapın ben destek mı kostek mı olurum sonra gel bu yurumu yap.ve yapınkı belkı o ınsanları bı daha kazanma ıtımalınız olsun zorda olsa.orda ne kadar butunleyıcı oldugunuzu gorduk hatırlatmanı fuzulu bılgı olarak telafuz edıyurum.meydan ve had gıbı talıhsız kelımelerden bas etmıssın.(yazmadık ve okumadık gokcen kardes) tum yorumlardan elestırı var bertarafher kesten elestırı olmasa yanlıslarımızı anlayamaz.anlayalımkı bı daha aynı kabusu yasatmayalım kongrelerde komık hallere dusmeyelım.sevgıyı hak eden e sevgı ;saygıyı hak edene saygı sunarım
OZBEY - April 03 2010 17:29:53
Sayın tarık karakoyun bir derneğin kurucusu ki derneğin tüzüğünde bir listenin 19 kişiden oluştuğunu tahmin edemiyorsa yaklaşık 40 günlük internette bulunan listeyi göremiyorsa ve listenin aynı gün içerisinde 22 kişi olarak kendisine verilmiş olmasına rağmen kabul etmiyorsa bunun cevabını Sayın Özcan Beyin değil,Sayın DİVAN başkanının vermesi gerektiğini düşünüyorum.2. bir sorunuz ise bilgi ve birikimler insanların yapmış olduğu icraatlarında mevcuttur.Özcan Beyin bilgi ve becerisini kamuoyu yakınen biiyordur.Özcan Beyin mantığında dernekçilik anlayışı köprüden son çıkış gibi ihalede ek**** evrak gibi mazeretlere sığınacak bir dernek anlayışı değildir.SİZ O GÜN ÖZCAN BEYİ İYİ DİNLEMEMİŞSİNİZ.DİNLEMİŞ OLSAYDINIZ BİR KARDEŞİN BİR KARDEŞE TEŞİR ETMEK TOPLUMU BİRBİRİNE KÜSTÜRMEK BÖLMEKTENSE BUYURSUN ARKADAŞLAR DEVAM ETSİN TEVECCÜSÜNÜ ANLAMIŞ OLURDUNUZ.
ÖZBEY ÇAKMAKÇI
vlkn - April 05 2010 16:07:45
tuzugu cok iyi bildigini zanneden bazi sahislar atip tutuyor.. kongre gunu saat 17:00 a kadar liste duzenlenebilir. kaldı ki aynı saat icinde liste tamamlanmısdı. fakat sozde divan ne hikmetse bu listeyi kabul etmedi.. cunku alısılan bir sistem vardı.. kim ne kadar cok gurultu yaparsa okadar cok sesi cıkar... bence artık bu sistemi unutmalıyız.. projeleri ile, yuregi ile, fedakar ve cıkarsız. tek derdi insanlarina hizmet vermek olan kisileri, 3-5 tane kendini onder zanneden 50 sene oncenin zihniyeti ile hareket eden insanlara ezdirmeyelim...
not: bazı sahislar yorumlarımı amacının dısına cekiyor.. benim elestirim gurbuz bey veya ekibine kesinlikle degildir. onlar da hizmet icin bu ugurda bircok seyden feragat etmislerdir. (gorevi daha devralmadan, yapabilecekleri icraatları görmeden insanları elestirmek kostek olmanın dısında birsey degildir zaten) benim elestirim 21.yuzyılda halen daha demokrasiden bi haber bir sekilde secim yapılması ve adına divan denen ust kurulun taraflı olmasıdır.. bunun dısında gurbuz bey ve ekibi artık koprulu derneginin yonetiminde ise, bizlere yakisan tek yurek olarak arkadaslara gerektiginde destek olmakdır, kesinlikle kostek olmak degildir...
Yorum Gönder
Yorum Gönderebilmek için Üye Girişi yapmalısınız yada Sitemize Üye Olmalısınız.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Üye olun yada Üye girişi yapın.

Harika! Harika! 0% [Oylanmamış]
Çok İyi Çok İyi 50% [1 Oy]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 50% [1 Oy]
Etkinlik takvimi
Ağustos 2018  Eylül 2018  Ekim2018
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA