Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.

Köprülü Beldesi Eski ve yeni Dernek Başkanlarından GÜÇ BİRLİĞİ mesajı.
Köprülü Beldesi ve Durançam sınırları içerisinde yapılacak Sulama (Şimdi HES iddiaları var) barajı sorunları ve Köprülü Beldesi Belediyesinin eksilen nüfuzlarının tekrarından artış sağlanabilmesi amacı ile Köprülü Derneğinin yürüttüğü çalışmalara Köprülü Derneğinin tüm dernek ve Şube Başkanları yaptıkları bir toplantı ile güç birliğini sergilediler.
Köprülü dernek Kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM, mevcut Başkan Gürbüz GÖKBULUT, Eski başkanlardan Kurbani KARADOĞAN, Atanur IRMAK, Zeki ÖZDAĞ, Orhan ÖZYILDIRIM, Müftü ÇAM Köprülü Derneği Anadolu Şubesi Başkanı Bülent KAVAK’IN makamında bir araya geldiler. Eski Başkanlardan Gürsel KAVAK, Mustafa KURŞUN, Yıldırım SARIKAYA ve İlyas POLAT ile Şube Eski Başkanı İlhan AKKOǒ un işlerinden dolayı katılamadıkları bu toplantıya Köprülü Beldesinin geleceği için tüm kararlara diğer dernek başkanları ile beraber Mevcut Dernek Yönetimine ve Şube Yönetimine destek olacaklarını bildirdiler. Yaklaşık dört saat süren Dernek Başkanları toplantısı Köprülü Beldesindeki Tüm sorunlar masaya yatırıldı. Köprülü Derneği Bünyesinde çalışmaların sürdürüldüğü Komisyon oluşturulmasına, baraj Sorunun Hukuki boyutunun başlamasına, Aralık ayında Esenyurt da yapılacak Dernek Gecesine desteklerin artırılmasına varana kadar tüm çalışmalarda Köprülülerin Güç Birliği yaparak mevcut Yönetimlere destek olacaklarını bildirdiler.
Köprülü Dernek Eski Başkanlarının Mevcut Yönetimlere destek olmalarının Köprülüler için anlamlı buluyor Köprülü Rehberi olarak, üyeler olarak bizlerde Dernek Yönetimlerine destek için üzerimize düşen sorumluklarımızı yerine getirmemize ışık olmuştur.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Yorumlar
erhanaras - November 12 2016 10:55:18
Beldemizde yapılması planlanan baraj projesinin yaratacağı olumsuz etkiyi şimdi görmek biraz geç olmuş. Umuyorum ki sadece maddi kazanc elde edebilmek adına hemşerilerimiz bu projeye sıcak bakmıyordur. Küresel çapta değişen mevsimsel değişiklik küresel sıcaklık ve benzeri bir çok insan hayatını etkileyecek değişimler söz konusu baraj yapımının bölgede ekonomik is gücü yaratacağı gerçeğide bilinen bir gerçektir. Planlanan bu projenin daha sonraki dönemlerde meydana getireceği olumsuzluklar göz ardı edilmemeli sulama barajı yapımı projesi iptal edilmelidir. Kısa zamanda belkide planlaması olmayacak fakat uzun vadede ise beldemizin belli kısımlarında kaydırmalar olacaktir. Sulama barajının uzun vadede elektrik projelerinde kullanımı olabilecek projeler arasindadir.

Nüfus olarak gocu konuşmak gerekirse yanlış bir uygulama görülmektedir. Ayrıca belde dışından mevcut hane halkları dışında yabancılara mülk satışıda yanlıştır. Peki neden göç ediyoruz bizi buna iten şey sadece ekonomi mi önce bunun üzerine konuşmak gerek geceler düzenleyip sanatçı davet ederek sorunlarımızı çözemeyiz bunlardan öncesinde hayla ne olacağı belli olmayan bir belediyemiz var. Sorunlarımıza yaklaşımımız ne yazıkki yetersiz tepkilerde anlamsız aslında biz sorunlarımıza yeteri kadar zaman ayırmıyor cozum üretemiyoruz. Kısaca bir tepki niteliğinde bir yorum yapmak istedim umarım faydalı olur. Birlik mesajları icin duyarlı başkanlarımıza teşekkür ediyor belde halkımıza saygılarımı iletiyorum.

Not olarak kaybedilecek zaman Yok aralık ayındaki yapılacak olan geceyi beklemenin anlamı da Yok nacizane fikrim eklemek istediğim bir konuda dernek faaliyetleri ve yapılan isler hakkında yılda iki defa belde halkımızı faaliyet raporu ile bilgilendirmesinde önem arz etmektedir. Derneğimiz bir sunum yapsın bugüne kadar ne yapıldı kazanımlarımız neler oldu ek****lerimiz neyden kaynaklanıyor çözüm noktasında neler yapılabilir. Bir görelim gençlik faaliyetleride bu kapsamda değerlendirilmelidir. Sosyal kazanımlar futbol turnuvası ve gece düzenlemeler ile sınırlı kalmamalı. Ülkemizde ve bulunduğumuz coğrafyada ki sorunlar gelişmeler bizimse ilgilendirmeli dernekcilik devletlerin sosyal devlet olma ilkelesi ile ayni payidarlikta ve paralelde olmalıdır. Yine umuyorum ki yazılan ve çizilenler faydalı olur. Bu temennilerle;

Saygi ve selam ile hepimize hayırlı ve huzurlu bir gelecek temenni ediyorum.
Yorum Gönder
Yorum Gönderebilmek için Üye Girişi yapmalısınız yada Sitemize Üye Olmalısınız.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Üye olun yada Üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [1 Oy]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]
Etkinlik takvimi
Ağustos 2018  Eylül 2018  Ekim2018
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

kunt312
08/16/2018 06:31
güncel [url=http://borsacanli.ne
t] borsa canlı [/url] ekranı ile sitemizden borsa verilerini anlık öğrenebilirsiniz.


fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA