Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Ardahanın Yolları - ...
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
ardahan
enesgole
serifenes
FOTO LİMON

OLİMPİYAT

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

...:::/// ŞENLİĞE DAVET\\\:::...
ŞÜBEYE DESTEK
Sevgili Köprülüler:
Köprülü Derneği Anadolu Şübesi Uzun Süredir yaptığı çalışmasını son ve en önemli aşamasına gelmiş bulunmaktadır. Fındıklı Mahallesinde alınan yerin tapu teslim ve ödeme yapılmasının sonuna gelindi. Köprülülerin benimde çorbada tuzum olsun tezini benimseyip katkı sunan tüm Hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Fakat Halen önemli bir eksiklik olduğu aşikardır. Kısa süre içerisinde bir kez daha silkelenip adımıza düşen ödemeleri hesap numaralarına aktarmayı hızlandırıp Ramazana girmeden bu sorunuda çözmemiz gerekmektedir. Familya bazında toplanan paralarında kısa sürede aktarılması rica olunur. Sizlerde bilirsiniz ki Sizlerin desteği ve katkısı olmadan başarılara imza atılmıyor. Lütfen Pamuk Eller cebe...
#KöprülüRehberi .com
Atilla KARAKOYUN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Atilla KARAKOYUN Tadavi Gördüğü Özel Avcılar Hospıtal Hastahanesinde vefat etti. Cenazesi İçin Pazartesi Esenyurt İncirtepe Mahallesi Tabelada Durağında İlyas POLAT IN Kahvesinde toplanılacak saat 14:00 de otobüs ile Köprülü Beldesine götürülecek.
Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
KöprülüRehberi.com
ENGİN SARIKAYA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Engin Sarıkaya 24 Haziran 2018’te yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde CHP'den Ardahan Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Göle Köprülü (korevenk)beldesinde ikamet eden CHP Ardahan il başkan yardımcısı olan Engin Sarıkaya CHP Göle ilçe parti binasında aday adaylığını açıklayarak adaylığını kamuoyu ile paylaştı .
Engin Sarıkaya burada yaptığı açıklamada yıllarca parti içerisinde cizgimi değiştirmeden
partim için sorumluluk alarak her görevde bulundum.İki dönem Esenyurt CHP ilce başkanlığıda yapan Sarıkaya teşkilat içerisinden gelen biri olarak halkın sorunlarını bilen biri olarak bundan sonrada partime milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum dedi.

1965 göle köprülü beldesi doğumlu olan Sarıkaya uzun yıllar suren gurbet Hayatından sonra memleketine dönerek köprülü beldesine yerleşerek hayatini burada idame ettirmektedir . lise mezunu evli 5 çocuk babası olan SARIKAYA uzun yıllar İstanbul da turizm sektöründe ve aydında çiftçilik yaptı iki dönem esenyurt ilçe parti başkanlığı yürüten SARIKAYA üç dönem seçim kurulu başkanlığı görevinde bulundu 2014 de esenyurt meclis üyesi adayı olan Sarıkaya 1984 yılı CHP Güngören gençlik kolları Bakırköy gençlik kolları aydın söke didim bölgesinde aktif görev aldı.Ardahan ilbaskan yardımcısı olan Sarıkaya teşkilat içerisinde aktif olarak siyasi hayatına devam etmektedir.
Merdinik Göle Haber
Ömer Turan
Kamber KARAKILIÇ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Kamber KARAKILIÇ Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti.
İstanbulda bulunan yakınları 24 Nisan Salı günü saat 10:00'da Esenyurt İncirtepe Mahallesi Hürriyet Caddesi Hürriyet Camii önünde otobüs ile Köprülü Beldesine hareket edecekler.
Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi. Com
Ertuğrul ÖZDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden İstanbul Altınşehirde ikamet eden Ercan ÖZDAĞ'ın oğlu Ertuğrul Özdağ (22) Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etti. Bir süredir Lösemi Hastalığı ile mucadele eden ÖZDAĞ bugün hayat mucadelesine yenik düştü. Cenazesi 13 Nisan 2018 Cuma Günü Yarımburgaz Mahallesi Yedi Yıldırım Sokak No: 18/1 Küçükçekmece adresinde Cuma Namazı Sonrası kaldırılacak. Ertuğrul ÖZDAĞ harita Mühendisi olarak okulunu bitirip iki yıldır Rusyada çalışmakta idi. Ocak ayında Türkiyeye gelen ÖZDAĞ'ın baş ağrısı şikayeti ile gittiği hastahanede Kan Kanseri teşhisi olduğu anlaşıldı. Yapılan tüm tedaviler olumsuz sonuçlandı ve 22 yaşında genç bir fidanımızı kaybetmenin acısı ile tüm Köprülüleri yasa boğdu.
Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
Sabri (Zabit) DEĞİRMENCİ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum Musa Değirmenci oğlu Sabri (Zabit) DEĞİRMENCİ Fındıklı Mahallesindeki evinde vefat etti.
Cenazesi Perşembe (Yarın) Günü saat 12:00-13 :00 arasında Fındıklı Mahallesi Erkan POLAT IN Kahvesinde Palmiye Caddesi Sarmaşık Sokakta Köprülü Beldesine hareket edecek.
Merhuma Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi .com
Gule ÖZÇELİK Vefat Etti
Ardahan Göle Köprülü Beldesi sakinlerinden Köprülü Eski Belediye başkanı Şeref ÖZÇELİK 'in eşi Gule ÖZÇELİK Köprülü Beldesinde vefat etti. Yakınları Salı saat 14:00'de Fındıklı Mahallesi Erkan POLAT'ın Kahvesinde toplanıp Köprülüye hareket edecekler. Cenazesi Çarşamba günü Köprülü Beldesine defin edilecek. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
KÖPRÜLÜ DERNEĞİ KONGRESİ YAPILDI
Ardahan İli Göle İlçesi Köprülü Beldesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Pazar günü olağan genel kongresini yaptı. Saat 12:00'de hazır olan üyeler yoklamanın ardında salonda yerlerini aldılar. Açılış Konuşmasını yapan Eski Dernek Başkanı Gürbüz GÖKBULUT iki yıllık süre içerisinde destek olan tüm üye ve hemşehrilerine teşekkür etti. Divan Seçimi için Zafer ARAS, Öztürk POLAT ve Latif SÜT önerildi ve oy birliği ile divan kuruldu. Bir dakikalık saygı duruşu ardında Söz alan Gürbüz GÖKBULUT derneğin gelir-Gider bilançosunu üyelerine detaylı açıkladıktan sonra konuşmalara geçildi. Şübe Başkanı Bülent KAVAK konuşmasında Anadolu Yakasında alınan yer için merkez dernek ve Köprülülerden yardım istedi. Ardında daha önce Dernek başkan adaylığından çekilen Kurbani KARADOĞAN konuşmasında çekilme sebebinin Köprülülerin birlik ve bütünlüğü için olduğu alıtında başka gerekçelerin çoıkmaması gerektiğini söyledi.
Eski Dernek başkanı Atanur IRMAK, Zeki ÖZDAĞ kurucu Başkan Şakir ÖZYILDIRIM, Şahmaran SARIKAYA ve Arnavutköy Belediyesi meclis Üyesi Özcan ÇAKMAKÇI bireruşma yaparak Köprülülerin Birlik-Beraberlik içerisinde olmaları gerekliliğini vurguladılar. Ardında Divan Başkanı zafer ARAS tarafında seçime girmek için hazır olan listeleri divana sunulması istendi. Tek Liste Cihanşah POLAT tarafında sunuldu. Başka liste çıkmayınca oy birliği ile Cihanşah POLAT'ın listesi Köprülü dernek Yönetimi olarak mazbatasını aldı.
Seçimden sora kürsüye çıkan Cihanşah POLAT Verilen güvene Köprülüleri mahcup etmiyeceği ve ekibi ile Köprülülere layık bir yönetim sergileyerek teslim aldığı görevi aynı özveri ile yürüteceğinden kimsenin kuşkusu olmasın dedi.
KöprülüRehberi olarak yeni yönetime başarılar diler. Köprülüler adına yapılan tüm çalışmalarda desteklerimizi esirgemiyeceğimizi belirtiriz.
Yeni Yönetim Listesi. Cihanşah POLAT (Başkan), Ercan OĞUZ, Hakan ÖZYILDIRIM, Ercan SARIKAYA, Şerif KAVAK, Cavit POLAT, Güven ÇAKMAKÇI, Korkmaz ÖZYILDIRIM, Özkan IRMAK, Orhan AKKOÇ, Özcan ARAS, Yalçın DEĞİRMENCİ, Aydın KARAÇIFÇİ, Sedrettin SÜT, Bülent KARAKOYUN, Ahmet POLAT, Levent KURŞUN, Güntay SARIKAYA, Ercan GÖKBULUT, Kenan KAVAK, Gürbüz ÖZAKDAĞ, İlşimdar AVŞARLI, Mümtaz AKKOÇ, Metin POLAT, İlbey DEĞİRMENCİ, Hilmi ÖZUĞURLU, Alican KARAKILIÇ, Özcan BİNGÖL....
NOT: Liste olarak yazıldı Görev Dağılımı yapıldıktan sonra dernek tarafında üyelerine paylaşılacaktır.

haber:Erkan ÖZÇELİK
#KöprülüRehberi.com
İpek ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Köprülü Beldesi sakinlerinden Binali ÖZAKDAĞ in eşi İpek ÖZAKDAĞ vefat etti. Cenazesi bugün (Pazar) öğlen namazından sonra Esenyurt İncirtepe Mahallesinden kızı Birsen Sarıtaç'ın evinden son yolculuğuna uğurlanacaktir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Erkan Özçelik
#KöprülüRehberi. Com
Çiğdem KARAKILIÇ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Amcam Cafer Özçelik kızı Turan Karakılıç ın eşi Çiğdem KARAKILIÇ vefat etti. Uzun zamandır kanser tedavisi gören Karakılıç yatmakta olduğu Sureyya Paşa Hastahanesinde hayat mucadelesinde yenik düştü. Cenazesi Pazartesi günü saat 13 :00 de Fındıklı Mahallesi Erkan POLAT IN Kahvesinde Palmiye Caddesi Sarmaşık Sokakta Köprülü Beldesine hareket edecek.
NOT: 2 Otobüs hareket ediyor yer sıkıntısı yok.
Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz
Erkan Özçelik
Sayfa 1 - 88 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Mart 2018  Nisan 2018  Mayıs2018
PSÇPCCP
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Sanal Mezarlık

ÖZYURT PANSİYON

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
11/03/2016 19:16
Yüce ALLAH,a duan hastahanede ve evlerinde hasta olan ve şifa bekleyenlere ALLAH Hayırlı şifalar nasip etsin E FİKRİ HOCA

fikri hoca
11/16/2015 10:07
ARZU VE İSTEYİM/ Tüm hastahanelerden ve evlerinden hasta olan bay ve bayan kardeşlerime yüce ALLAH. tan acil şıfalar dilerim.Dermansız hastalık vermesin İNŞALLAH,amin. E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
10/18/2015 16:23
Hastahanede veya evlerinde hasta olanlara ALLAH,tan hayırlı acil şifalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA