Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Hastalarımızdan Son Haberler
Hasta Haberleri*** Hükümdar ÖZKURT Süreyyepaşa Hastahanesine yatırıldı. Solunumyollarındaki şikayetler için gittiği Hastahaneye 15 günden beri tedavi olduğu öğrenildi.

*** Fevzi ÇAKMAKÇI (Öğretmen Kemal ÇAKMAKÇI'nın abisi) Ardahan Devlet Hastahanesine kaldırıldı.

*** Sureyyepaşa Hastahanesinde yatmakta olan Patone ÇAKMAKÇI'nın yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.
Mehmet ÖZYIDIRIM Vefat Etti
Vefat HaberleriAlmanyada ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Mehmet ÖZYILDIRIM (Kemal Hocanın Kardeşi), izinli geldiği İstanbul Samandıra'daki evinde vefat etti. Cumartesi gecesi vefat eden ÖZYILDIRIM'ın cenazesi hastahaneye kaldırıldı. Taziye için Samandırada toplanan yakınları Almanyadaki akrabalarının gelmesi durumunda Köprülüye götürme saati belirlenecektir. Merhuma Allahtan rahmet ailesine sabırlar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
KUZUPINARI YAS'TA
OLGUN ARAS'I KAYBETTİK
İzmir Kemalpaşa'da ikamet eden Olgun Aras'ı kaybettik,uzun süredir mücadele ettiği beyin kanserine bu gün (18/10/2014)sabaha doğu yenik düştü.

Genç yaşta yakalandığı beyin kanseri Olgun Aras'ı 45 yaşında aramızdan aldı,merhum Olgun Aras'a Allah tan rahmet,yakınlarına ve Aras ailesine başsağlığı dileriz.
Konuyla ilgili bilgi almak için abisi Özay Aras la irtibata geçebilirsiniz.
Özay Aras 05353600608

www.kuzupinari.net
.
Patone ÇAKMAKÇI Yoğun BAKIMDA
Beldemiz sakinlerinden Merhum Kazim ÇAKMAKÇI'nın eşi Patone ÇAKMAKÇI (Reşat ÇAKMAKÇI'nın annesi, İlyaz POLAT'ın ablası) Sureyya Paşa Hastahanesine yatırıldı. Yoğun Bakım ünitesinde muşahade altında tutulan ÇAKMAKÇI'nın durumu ciddiyetini koruyor. Patone ÇAKMAKÇI'ya acil şifalar dileriz.

erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Türkan GÜLER Vefat Etti
Vefat HaberleriGöle Kızılkilise köyü'nden Tahsin Güler'in eşi Türkan Güler vefat etti,Kuzupınarı köyünden Tunay Aras'ın kayınvalidesi olan merhume Türkan Güler,iki yılı aşkın süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu.Esenyurt' ta evinde 10/10/2014 Cuma günü öğleden sonra hakkın rahmetine kavuşan merhume Türkan Gülerin cenazesi 11/10/2014 Cumartesi günü Talatpaşa camminde öğle namazının ardından Esenyurt'ta defnedilecektir.Merhume Türkan Güler'e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

www.koprulurehberi.com
HAYIRLI BAYRAMLAR
Yeni Kanunlar İle Bilmeniz Gerekenler
Değerli Okurlarım;
Gerek Şireketimizle ilgili yapmış olduğumuz yapılandırmamız ve gerekse mesleğimizin vermiş olduğu yoğunluk nedeniyle yazılarımıza bir süre ara vermek zorunda kalmıştık.Bu yazılarda asıl amacımız sadece yazmak değil okurlarımıza faydalı bilgiler aktarmak olduğundan çıkan kanunlarının tümünü değil size faydalı olacağına inandığımız belli bir kısmını alarak ve bunu yorumlayarak aktarmaya çalışmaktayız.Özellikle bu yazımda 6552 sayılı torba kanun olarak bilinen ve bir çok alanda hepimizi ilgilendiren konulara kısaca değinmek istiyorum. 6552 sayılı kanuna dayanarak aşağıda belirtmiş olduğum konuları özetlersek

Gelir testi yapmayanlara fırsat!

Özetlersek:Hiçbir sağlık güvencesi olmayan(Sgk,Bağkur,Emekli sandığı)kişileri sgk sağlık güvencesi kapsamına almakta ve borçlandırmaktaydı.Bu durumdan hiç haberi olmayan kişilerin sayısı oldukça fazladır.Peki ne yapmalıyım diye aklınızda bir soru oluştuysa açıklayayım;Hiç gelir testi yapmamış iseniz başvurunuz alınacak ve geçmiş dönem borçlarınızdan kurtulacaksınız.Eğer gelir testi yaptırıp borcunuz oluştuysa bunuda fazilerini sildirerek ödeme yada taksitlendirme yapabilirsiniz.
Vergi,Sgk,Bağkur,Motorlu Taşıtlar Vergisi,Emlak vergisi
Özetlersek:Vergi borcu,sigorta borcu,Motorlu taşıtlar vergisi ve Emlak vergi borcu olanların İlgili kuruma başvurmaları halinde bu borçların faizinden kurtulacak ve taksitlendirme imkanından faydalanacaktır. Yİ-ÜFE aylık değişim oranları esas alınarak hesaplanacak olan bu borçlar 6-12-18-36 taksitler halinde ödeyebilecekler.
Değerli okurlarım;
Yukarda bahsetmiş olduğum konuları özetlemeye çalıştım.Çünkü detaylı açıklamaya girip sizlerinde kafasını karıştırmak istemedim.Sorularınız olursa ofisimize ulaşbilirsiniz.Özellikle bu kanunun çok önemli bir maddesinin üzerinde durmamızda fayda görüyorum
Devamı İçin DEVAMI Tıkla >>>>>>
Köprülü Derneği Basın Açıklaması

Değerli Köprülü Beldesi Halkı ;

Köprülü Beldesi .yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu yıl mecburiyetten dolayı yapılmayan etkinliklerimizin her birinin sebebini belirtip etkinliklerin neden iptal edildiği konusunda bütün halkımızı gerek sosyal medya, gerekse mesajlaşma sistemi aracılığı ile bilgilendirdik.Ancak bu gerekçeli iptallere rağmen ısrarla tepki gösteren hemşerilerimize aşşağıda hatırlatmak isteriz ;Taşdelen Piknik İptal Sebebi : Soma’da gerçekleşen 301 yurttaşımızın yaşamını yitirmesi.
Canibeg Yayla Şenliği İptal Sebebi : Ramazan Ayının Geleneksel Yayla Şenliği tarihi ile çakışması.
Sms Sisteminin İptal Sebebi : Telefon numaralarının güncellenmesi.


Sms sisteminin Erkan Özçelik’e verilmesi söz konusu olamaz.Olmamasının nedeni ise Erkan Özçelik Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminde değildir.Köprülü Derneği Başkanı, yönetim ile hareket zorundadır.Bu kural benim içinde, bundan sonra gelecek dernek başkanı içinde geçerlidir.

Bugün tarafıma resmi olarak sunulmayan ve sosyal medyadan bilgisini aldığım değerli yönetici arkadaşımız Özkan Özçelik’in istifasını saygıyla karşılıyorum ve en kısa sürede resmi istifasının sunulması halinde kabul edeceğimizi bildirmek isteriz.

Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Başkan
Müftü Çam
KURBANLARIMIZ GELMEYE BAŞLADI 


Zeki ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Göle TEDAŞ Emekçilerinden Zeki ÖZAKDAĞ Erzurumda vefat etti.

Kanser teşhisi ile yatırıldığı Erzurum Araştırma Hastahanesinde üç ameliyat olduktan sonra kurtarılamadı. Cumartesi akşamı vefat eden ÖZAKDAĞ'ın yakınları gece Köprülü Beldesine gitmek için Fındıklı Mahallesinde toplanıyorlar. Zeki ÖZAKDAĞ'ın cenazesi Pazar günü Köprülüye götürülerek Köprülüde defin edilecek.
Zeki ÖZAKDAĞ'a allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Köprülü Beldesinde Yangın
Köprülü Beldesinde Kenan KARADOĞAN'a ait ahırda gece 01:00 civarlarında çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı. Can kaybının olmadığı, fakat ev, ahır, anbar ve civarındaki evlerede büyük hasar verdiği öğrenilen yangında iki büyükbaş hayvanın telef olduğu diğer hayvanların kurtarıldığı öğrenildi. Göleden gelen bir heyetin olay yerinde inceleme yaptığı öğrenildi. Elektirik kontağında şüphelenilen yangın sabaha karşı söndürüldü.


www.koprulurehberi.com
Sayfa 1 - 70 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Eylül 2014  Ekim 2014  Kasım2014
PSÇPCCP
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

bilentkavak
09/02/2014 22:36
önceliklik köprülü beldesi halkına ve duyarlı bütün vatandaşlarımıza teşekkürler ediyorum ormanlarımız kesilmesin imza kampanyasına katılan ve katılmayan bütün köprülü beldesi halkına desteklerinden d

fikri hoca
07/26/2014 10:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 10:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 20:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

ykurt
04/24/2014 10:27
merhaba , düğün takvimlerinden yesim özkurt nişanlanıyor duyurusunu çıkarabilir misiniz? cenaze dolayısı ile ertelenmiştir? teşekkürler

Kısa Mesajlar Arşivi