Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
cankursun
onder34
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Erzurum'da Karar Çıktı
Son DakikaKöprülü Belediyesinin kapatmasına karar veren Erzurum İdare Mahkemesi, Ankara'da danıştayın kararı bozmasında sonra Erzurum'da beklenen karar çıktı. Erzurum İdare Mahkemesi Köprülü Belediyesinin tüzel kişiliğinin devam etmesi yönünde karar verdiğini açıkladı... Erzurumda davayı takip eden avukatlarımızdan aldığımız bilgiye göre Yüksek Seçim Kurulu tarih belirledikten sonra seçim yapılacağını bu tarihin belirlenmesinden sonra sizinle paylaşacağımızı belirtiriz.

erkan özçelik
TURNUVADA FİNAL "DAĞ FARE DOĞURDU"
Yaklaşık üç aylık bir süredir devam eden ve toplamda 16 takımın mucadele ettiği, Köprülü Derneği, Anadolu Şübesi, Gençlik Kolları ve Organize Komitesinin düzenlediği 2.Futbol Turnuvası finalı süpriz! bir şekilde sonlandı.

Haftalardır oynanan musabakalarda dostluk ve kardeşlik örneğini sergileyen Köprülü ve vözellikle turnuvaya renk katan Durançam'lı gençler musabakanın yapılacağı final maçına günlerce kenetlenip yüzlerce taraftarlarla Sultanbeyliye akın ettiler. Önce çocukların muhteşem maçları, yaşlıların musabakasından sonra Final için sahaya çıkan Durançam ve Karapaça takım Sorumlularını aralarında anlaştıklarını belirtip karma birer takım oluşturum finalı oynayacaklarını açıkladılar. Oynayacak futbolcuların bile böyle birer karardan haberdar olmadıkları, Organize komitesinin, Dernek Başkanının, Şübe Başkanının takım sorumlularının böyle bir organizeden haberdar olmadıkları için Final maçı tepkilere neden oldu.

Göleliler Salonlara Sığmadılar

Erkan Özçelik’in sunuculuğunu yaptığı, İstanbul Göle Derneğinin geleneksel “10. Kaz gecesi” Siyasetten, sanata, sivil toplum örgütünden, iş dünyasına, sanattan bürokrata 1500 kişinin katılımıyla gerçekleşen gecede İkram edilen yöresel ürünler ve kaz eti yedikten sonra Göleliler, geç saatlere kadar yöresil türküler eşliğinde eğlencenin tadını çıkardılar.

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle, geceye katılamayan, Sivas Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir (eski göle kaymakamı), Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, telgraf gönderirken, Göle İlçesinin 34 belde ve köy dernek başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri gecede hazır bulundular.
Şehri POLAT Vefat etti
Beldemiz sakinlerinden Sehri POLAT Kopruludeki evinden vefat etti Yakinlari Persembe Sabah 10da Esenlerde Torunu Cengiz POLAT'ın evinin önünden Kopruluye hareket edecekler.

Merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
TURNUVA TAM HIZ DEVAM EDİYOR

Köprülü Derneği, Anadolu Şübesi, Gençlik Kolları ve Organize Komitesi tarafında, Menderes SARIKAYA, Ercan ÇAKMAKÇI, Atilla KARADOĞAN ve Güven ÖZYILDIRIM Anısına bu yıl ikincisi düzenlenen ve 16 takımın 2 gurupla mucadele ettiği Futbol Turnuvası pazar günü oynanan maçlar ile Gurup karşılaşmaları sona erdi. 16 takımdan 8 takım elenip 8 takım çeyrek final oynamayı hak kazandı. Çekişmeli geçen mucadeleler sonunda son haftaya kadar takımlar guruptan çıkmak için şanslarını korudu. Bu yıl Mahallemiz olan Durançam Köyü iki takımla turnuvaya renk kattıkları görüldü. Durançamdan 1 takım Köprülüden 7 takım 25 Ocak 2015 tarihinde çeyrek final mucadelesi verip yarı finale çıkmak için ter dökecekler. Oldukçe centilmence geçen karşılaşmalarda taraftarların yoğun ilgisi ise turnuvaya ayrı zevk katmaktadır.

25 Ocak 2015 Pazar Günü Anedolu Yakasında mucadele edecek takımlar;

ÇAME TEK - ROJOVA
DURANÇAM2 - YASTEMAL
AWE ŞOR - KARAPAÇA
LANSE İNŞAAT - KARTAL SPOR

Tüm takımlara başarılar dileriz....

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Nadiye UĞUZ Ameliyat Oldu
Hasta HaberleriBeldemiz sakinlerinden Merhum Remzi UĞUZ'un eşi Nadiye UĞUZ, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde ameliyat oldu. Salı sabahı ameliyata alınan UĞUZ'un başarılı bir ameliyatdan sonra odasına alındığı sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. UĞUZ'a acil şifalar dileriz....
Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Fariz ÖZÇELİK Ameliyat oldu
İstanbul Fındıklı'da ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Fariz ÖZÇELİK gÖZTEPE eĞİTİM VE aRAŞTIRMA Hastahanesinde Safra Kesesi ameliyatı oldu. Başarılı bir operasyon gerçekleştirildiği öğrenilen fARİZ özçelik taburcu edilerek evine gönderildi. Fariz ÖZÇELİK'e acil şifalar dileriz...

www.koprulurehberi.com
Yaşar POLAT Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden Merhum Hamza POLAT'ın eşi Yaşar POLAT Gebze Devlet Hastahanesinde vefat etti. Merhumeye Allah'tan Rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
KARAR
Son DakikaDanıştay Sekizinci Dairenin kararı. Dava Avukatımız Sayın Murat TOPRAK kararın Erzurum idare Mahkemesine geldiği, Erzurum İdare Mahkemesinden en kısa sürede kararın çıkmasını takip ettiklerini, İdare Mahkemesinden Olumlu kararın alındıktan sonra 2015 Genel Seçimlerine Köprülü Belediye Seçimlerininde eklenmesi için çabaladıklarını belirtti. Köprülü Beldesinin tekrar Belde statüsünü kazanması için emek sarf eden tüm Siyasi ve Hukukçularımıza teşekkür ederiz...
Hatun KARAKOYUN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerindem Memet KARAKOYUN'un eşi Hatun KARAKOYUN Sültanbeylideki evinde vefat etti. KARAKOYUN'un cenazesi Köprülü Beldesine Götürülecek.

Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı Dileriz.
Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
TEŞEKKÜR MESAJI


Sayfa 1 - 72 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Şubat 2015  Mart 2015  Nisan2015
PSÇPCCP
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
10/22/2014 13:58
Evlerinde ve hastahanelerde yatan hastalarımıza ALLAH.tan acil şıfalar dilerim.E İMAM FİKRİ HOCA

bilentkavak
09/02/2014 19:36
önceliklik köprülü beldesi halkına ve duyarlı bütün vatandaşlarımıza teşekkürler ediyorum ormanlarımız kesilmesin imza kampanyasına katılan ve katılmayan bütün köprülü beldesi halkına desteklerinden d

fikri hoca
07/26/2014 07:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 07:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 17:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

Kısa Mesajlar Arşivi