Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
makale
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
Bugün Doğan Üyemiz Bulunmamaktadır.
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Köprülü Derneği Basın Açıklaması

Değerli Köprülü Beldesi Halkı ;

Köprülü Beldesi .yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu yıl mecburiyetten dolayı yapılmayan etkinliklerimizin her birinin sebebini belirtip etkinliklerin neden iptal edildiği konusunda bütün halkımızı gerek sosyal medya, gerekse mesajlaşma sistemi aracılığı ile bilgilendirdik.Ancak bu gerekçeli iptallere rağmen ısrarla tepki gösteren hemşerilerimize aşşağıda hatırlatmak isteriz ;Taşdelen Piknik İptal Sebebi : Soma’da gerçekleşen 301 yurttaşımızın yaşamını yitirmesi.
Canibeg Yayla Şenliği İptal Sebebi : Ramazan Ayının Geleneksel Yayla Şenliği tarihi ile çakışması.
Sms Sisteminin İptal Sebebi : Telefon numaralarının güncellenmesi.


Sms sisteminin Erkan Özçelik’e verilmesi söz konusu olamaz.Olmamasının nedeni ise Erkan Özçelik Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminde değildir.Köprülü Derneği Başkanı, yönetim ile hareket zorundadır.Bu kural benim içinde, bundan sonra gelecek dernek başkanı içinde geçerlidir.

Bugün tarafıma resmi olarak sunulmayan ve sosyal medyadan bilgisini aldığım değerli yönetici arkadaşımız Özkan Özçelik’in istifasını saygıyla karşılıyorum ve en kısa sürede resmi istifasının sunulması halinde kabul edeceğimizi bildirmek isteriz.

Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Başkan
Müftü Çam
KURBANLARIMIZ GELMEYE BAŞLADI 


Zeki ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Göle TEDAŞ Emekçilerinden Zeki ÖZAKDAĞ Erzurumda vefat etti.

Kanser teşhisi ile yatırıldığı Erzurum Araştırma Hastahanesinde üç ameliyat olduktan sonra kurtarılamadı. Cumartesi akşamı vefat eden ÖZAKDAĞ'ın yakınları gece Köprülü Beldesine gitmek için Fındıklı Mahallesinde toplanıyorlar. Zeki ÖZAKDAĞ'ın cenazesi Pazar günü Köprülüye götürülerek Köprülüde defin edilecek.
Zeki ÖZAKDAĞ'a allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Köprülü Beldesinde Yangın
Köprülü Beldesinde Kenan KARADOĞAN'a ait ahırda gece 01:00 civarlarında çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı. Can kaybının olmadığı, fakat ev, ahır, anbar ve civarındaki evlerede büyük hasar verdiği öğrenilen yangında iki büyükbaş hayvanın telef olduğu diğer hayvanların kurtarıldığı öğrenildi. Göleden gelen bir heyetin olay yerinde inceleme yaptığı öğrenildi. Elektirik kontağında şüphelenilen yangın sabaha karşı söndürüldü.


www.koprulurehberi.com
ORMANLARIMIZA DOKUNMAYIN
Ardahan Göle Köprülü Beldesi sınırları içerisinde bulunan Canibeg Mevkii ve Karapaca Bölgelerinde kesim yapılacak duyumları üzerine harekete geçen Köprülü Beldesi Derneği ile Derneğin Anadolu Şubesi yönetimleri ortaklaşa imza kampanyası başlattılar.
Dernek Başkanları ve yönetimin başlattıkları imza kampanyasına düğünlerde yoğun ilgi gösterildiği görüldü.

Sizlerde bu kampanyaya destek olmak istiyorsanız lütfen Köprülü Derneği ve Anadolu Şübesi yöneticileri ile irtibata geçiniz.

erkan ÖZÇELİK
Şerafettin POLAT Hastahaneye Yatırıldı


Köprülü Beldesinde yaz tatilini geçirdikten sonra geçen hafta İstanbul'a dönen Şerafettin POLAT Hastahaneye yatırıldı.

Esenlerdeki evinde bel tutulması olan POLAT hemen Özel Sefa Hastahanesine kaldırıldı. Çekilen filim ve röntgenlerin ardından acilen yatış işlemleri gerçekleştirildi. Bugün saat 17:00 civarlarında ameliyat olacağı öğrenilen POLAT'a acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Nazlı ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz Sakinlerinden Kemal ÖZAKDAĞ'ın eşi Nazlı ÖZAKDAĞ, Köprülü Beldesindeki evinde vefat etti.

Pazartesi gecesi sabaha karşı vefat eden ÖZAKDAĞ Öğle namazından sonra Köprülü Mezarlığına defin edilecek.

Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
ÇEŞMELER YENİLENDİ EKSİKLER TAMAMLANDI


Köprülü Beldesi Yaylasında 2013 Yılında, Köprülülerin elbirliği ile Hızar Deresinde Yayla Camiine getirilen sudan Camiinin dışına Yaptırılan Çeşme Köprülülerin büyük bölümüne su vermektedir. Aynı Yıl Bınye Malan Mevkiinde yaylası olanların el birliği ile Yatak Mevkiisinde getirilen çeşmenin ardında bu yıl tamamını Emirhan SARIKAYA'nın ödediği 30.000 Tl civarında mal olan 3 çeşmede Yaylaların değişik yerlerine yaptırıldı. Yukarı Yayla olarak bildiğimiz mahallede ikamet eden Köprülülerde elbirliği ile Hızar Deresinden Hidrofor desteği ile çeşme yapmayı başardılar.

Köprülü Beldesinin Can damarı olan Tomul Çeşmesi ve Soro Çeşmesi'de tadilatdan geçip yenilendiler. ÇAKMAKÇI ailelerinin önderliğinde finansmanını kendi aralarında sağladıkları TOMUL Çeşmesi Yanileme çalışmaları sonlandı. Yaklaşık 8.000 TL'ye mal olan çalışma sonunda Deposu ve Çeşmenin Ana kısmı Kesme Taşlar ile Köprülülü Taş Ustası Turan KARAKILIÇIN çalışması ile şık bir görünüm kazandırılmıştır. ÇAKMAKÇI Aileleri Dedelerinin mirasına sahip çıkarak Köprülülere Yıllarca daha hizmet sunacak çeşmeyi yenilemiş oldular.

Aynı Zamanda Dip Mahallesinde yıllardır su sağlanılan SORO Çeşmesi'de yenilendiği önümüzdeki yıllarda Deposununda yenileneceği belirtildi.

Haber/Resim
Erkan ÖZÇELİK
Songül POLAT Hastahaneye Yatırıldı
Köprülü Derneği Eski Başkanlarından İlyaz POLAT'ın Eşi Songül POLAT Hastahaneye yatırıldı.

Tatil için Köprülü Beldesinde bulunduğu esnada aniden fenalaşan Songül POLAT yakınları tarafından ambulans ile hemen Göle Devlet Hastahanesine, oradan da Ardahan Devlet Hastahanesine gönderildi. Böbreklerinden ve Kalp damar sorunu yaşayan POLAT, Ardahan'da üç gün müdahale yapıldıktan sonra İstanbul'a getirildi. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastahanesine yatırılan Songül POLAT'ın sağlık durumu iyiye gittiği öğrenildi. POLAT'a acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Sabri ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Sabri (seo) OZAKDAG Koprulu Yaylasinda vefat etti yatkinlari Icerenkoyden aksama dogru Kopruluye hareket edecekler. Merhuma Allahtan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum.
Erkan ÖZÇELİK
Hüseyin ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Beldemiz sakinlerimnden AKP Belde Başkanı Minübüscü Hüseyin ÇAKMAKÇI Ani kalp kırişzi geçirerek vefat etti. Köprülü Beldesinde aniden fenalaşan ÇAKMAKÇI hemen Köprülü Sağlık Ocağına kaldırıldı. Köprülüye gelen 112Acil Sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen Hüseyin ÇAKMAKÇI kurtarılamadı. ÇAKMAKÇI'ya Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Sayfa 1 - 69 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Ağustos 2014  Eylül 2014  Ekim2014
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

bilentkavak
09/02/2014 22:36
önceliklik köprülü beldesi halkına ve duyarlı bütün vatandaşlarımıza teşekkürler ediyorum ormanlarımız kesilmesin imza kampanyasına katılan ve katılmayan bütün köprülü beldesi halkına desteklerinden d

fikri hoca
07/26/2014 10:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 10:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 20:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

ykurt
04/24/2014 10:27
merhaba , düğün takvimlerinden yesim özkurt nişanlanıyor duyurusunu çıkarabilir misiniz? cenaze dolayısı ile ertelenmiştir? teşekkürler

Kısa Mesajlar Arşivi