Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
KÖPRÜLÜ YAYLASINDA B...
Yeni Kanun İle Bilme...
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
kadriye
yastemal
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Necaddin KARAKILIÇ Vefat etti
Beldemiz sakinlerinden Eski Muhasebeci Necaddin KARAKILIC Erzurumda vefat etti. Cenazesi Yarin Koprulude defin edilecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz.
Erkan OZCELIK
Abdulmecit (Avdo) TOPÇU Vefat Etti
Köprülü Beldesi sakinlerinden Abdulmesit (avdo) TOPÇU Köprülü Yaylasındaki evinde vefat etti. Cenazesi Köprülü Morguna kaldırılan TOPÇU, perşembe günü Köprülüde defin edilecek. Merhuma Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
DOĞU İLLERİ İÇİN ACİL ÇAĞRI
Göle Derneği Eski Başkanı, Eski Meclis Üyesi Emekli Eğitimci Asım KARABACAK, Hükümet Kurulmakta İken, Doğu Anadolu Bölgesine Dair Acil Çağrıda bulundu. KARABACAK'ın yaptığı açıklamada;

7 Haziran seçimlerinin ortaya koyduğu tablodan anlaşılıyor ki, Adalet ve kalkınma partisi merkezli ve muhtemelen iki partili bir hükümet kurulacak. İster erken, ister normal seçimli olsun yine de bir hükümet kurulacak.

Bir hafıza tazelemesi yaparsak, Doğuanadolu bölgesinin özellikle “Serhat illeri” olarak tanımlanan Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı ve Muş illerinin neredeyse Cumhuriyetle yaşıt düzeyde hükümette temsili maalesef gerçekleşmemiştir. Bu durum haklı olarak bölge ahalisinde “üvey evlat” psikolojisine sebep olmuştur. Bu tablonun arka planında ki sosyolojik, kültürel ve siyasal korkularla hareket eden “kadim devlet aklı”nın varlığına ilişkin görüş ve eleştirilerimizi teslim ederek ve fakat bu yazı kapsamının dışında tutarak;
Diyorum ki; Şimdiye kadar Serhat illeri hakkaniyet ölçüleri çerçevesinde, genel bütçeden pay alma, kamu kaynak ve yatırımlarından eşitçe faydalanma, özel sektör yatırımlarını samimiyetle teşvik etme ve dirayetle takipçisi olma, kitlesel göçü adeta teşvik eden tarımsal reorganizasyona önem verme ve benzeri kamusal sorumlulukların yerine getirilmesi, ya tamamen ıskalanmış ya da “sus payı” ölçüsünde konjektürel yaklaşımlarla yetinilmiştir.

Devamını Tıkla>>>>>>>
Asife ÖZKURT GÜNER Veat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerindenFehmi ÖZKUR'un kızı Asife Özkurt GÜNER Sültanbeyli'de ki evinde vefat etti. Merhumenin cenazesi Perşembe günü Sultanbeyli Ömer Nasuhi Bilmem caminden öğle namazı muteakip Teferus Mezarlığında defin edilecektir. merhumeye allahtan Rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz...

Erkan özçelik
www.koprulurehberi.com
Hastalarımızdan Son Haberler
Köprülü Beldesi Belediyesinden Emekli Muhasip Necaddin KARAKILIÇ Ardahan'da hastahaneye yatırıldı. Bir süredir evinde rahatsız olan KARAKILIÇ Ardahan'a götürüldü. Zaturre teşhisi ile hastahaneye yatırıldı..

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçiren Hüseyin DEĞİRMENCİ yattığı Kars Devlet Hastahanesinden taburcu oldu. Edindiğimiz bilgiye göre anjiyo olan DEĞİRMENCİnin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
KöprülüRehberi
Hatun ÖZDAĞ Vefat Etti
Vefat HaberleriBeldemiz sakinlerinden Hatun ÖZDAĞ (Bedirhan ÖZDAĞ'ın eşi) Köprülü Beldesi Yaylasındaki evinde vefat etti. Cenazesi Köprülüde Öğle namazından sonra düzenlenecek törenle defin edilecek. Merhumeye Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
...::: D A V E T :::...Taşdelen'de Canibeg Provası

Ardahan İli Göle İlçesine bağlı Köprülü Beldeliler, Köprülü Derneği ve Köprülü Derneği Anadolu Şübesi her yıl düzenledikleri geleneksel Pikniği için Taşdelen Ormanlarında buluştular. Ümraniye Taşdelen ormanına sabahın erken saatlerinden itibaren gelen piknikseverler adeta Canibeg Şenliklerinin bir provasını gerçekleştirdiler. Halk Ozanları Vahit KÖROĞLU, Kemal YILDIZ ile ses sanatçılarımız Nasip MARANGOZ ile Naim ÇELİK'in sahne aldıkları Piknik Şöleninin Sunumunu Erkan ÖZÇELİK yaptı. Dernek Başkanı Müftü ÇAM ve Şübe Başkanı Bülent KAVAK yönetimleri ile beraber tüm piknikçileri teker teker ziyeret ettiler. ÇAM ve KAVAK yaptıkları ortak açıklamada 20 Temmuz 2015'de CANİBEG ŞENLİKLERİNİN yapılacağı müjdesinide verdiler. Piknik prokgramı saat 17:00'de bitmesine rağmen alanı terk etmiyen Köprülüler geç saatlere kadar hasret giderdiler.
RESİMLER İÇİN RESMİ TIKLAYINIZ
Haber:Erkan ÖZÇELİK
Resimler: metin ÖZÇELİK


Karaca Türizim

Fevzi KAVAK Vefat Etti
SON DAKIKA Beldemiz sakinlerinden Fevzi KAVAK Kayisdagindaki evinde vefat etti. Cenazesi aksam saat 20:00'de Kayışdağındaki evinden Kopruluye goturulecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz..
Erkan OZCELIK
ŞAMPİYON KÖPRÜLÜ BELDESİ


İstanbul Göle Derneğinin 5. Kez düzenledikleri Göle Köylerarası Futbol Turnuvasının 2015 şampiyonu Köprülü Beldesi 3. Kez kupayı kazanarak yenilgisiz turnuvayı tamamladı.

İstanbulda yaşayan Göleli gençleri bir araya getirmek için bu yıl 5.Kez düzenlenen turnuvaya Yağmuroğlu, Tellioğlu, Dedeşen, Arpaşen, Okçu, Samandöken, Sürügüden, Çardaklı, Tahtakıran, Yeleçli, Çakırüzüm, B.Altunmulak, Dengeli, Durançam, Yavuzlar, Keşer, Mollahasan, Köprülü Beldesi, Filizli, Varginis, Serinçayır, Çobanköy ve Cicor köyleri katılarak dört gurupta mucadele etmişlerdi. Finala adını Yazdıran Köprülü ve Arpaşen olmuşlardı.

Devamı için DEVAMI tıklayın

Turnuvanın Tüm Resimleri İçin Üstdeki Resmi Tıklayın
SELİM POLAT YOĞUN BAKIMDA
Hasta HaberleriBağcılar'da ikamet eden beldemiz sakinlerinden Yüksel POLAT'ın oğlu Selim POLAT geçirdiği kaza sebebi ile yoğun bakıma alındı...

Evinden çıkıp işe giderken Bağcılarda bir aracın çarpması sonucu Bağcılar Devlet Hastahanesine kaldırılan Selim POLAT yoğun bakım ünitesinde muşahade altında tutuluyor. POLAT'a Allahtan acil şifalar dileriz...

Erkan ÖZÇELİK
Sayfa 1 - 75 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Temmuz 2015  Ağustos 2015  Eylül2015
PSÇPCCP
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
06/26/2015 19:19
tüm hastalara yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim E İMAM FİKRİ HOCA