Ana Sayfa · Köşe Yazarları · Dost Siteler · Haber Katagorileri
Ana Menü
Ana Sayfa
Köşe Yazarları
Düğünler Takvimi
Komşularımız
Dost Siteler
Haber Katagorileri
Bize Yazın
Site İçi Arama
Makale Gönder
Haber Gönder
Yararlı Linkler

***KÖPRÜLÜ***
Köprülü Tarihçesi
Köprülüler Rehberi
Köprülü Belediyesi
Köprülü Derneği
Köprülü Tlf.Rehberi
Geleneklerimiz
Manilerimiz
Hastaneler Rehberi
Dêngbej Dinle
Kürtçe Dinle
Kuran Dinle
--------
Ziyaretçi Mesajları
***Resimler **
2008 Videoları -1-
2008 Videoları -2-
2011 Videolar
**Sanal Mezarlık**
Nostalji-1-
Nostalji-2
Anadolu kızları video
En Son İnceleme
YURT DIŞINDA BULUNAN...
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL...
Gültekin ÖZYILDIRIM ...
EMPATİ YOKSUNLUĞU/ İ...
makale
Anket
Sitede Yayınlanan resimlerden memnunmusunuz?

Evet

Hayır

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Son Fıkralar
Toplam Fıkra -=[23]=-
Yanlış E-Mail
Eyi ki Dik Geldi
Bir Kuru Bir Pilav
Hasta Şikayeti
Poposunda Ne Kalmış?
Bugün Doğan Üyeler
emrah
FOTO LİMON

Bilgi Feneri

Aras Catering

Yeşil Göle

NAKLİYECİ

Köprülü Camii Yenileniyor
Köprülü Beldesi Merkez Camii Çatısı ve kubbeleri yenileniyor.

Bayramın ikinci gününde başlanan çalışmalar hızla devam ediyor. Köprülü İmamı Ersin ŞEN'den edindiğimiz bilgilere göre 28.000 TL. ile anlaşılan çatı yenileme ve izalasyon işleri için Köprülülerin yardım ve bağışları için 17.000 Tl toplandığı, 11.000 TL. civarında bir eksiklik olduğunu belirtti. Köprülükerin yardımları ile bu eksiklerinde tamamlanacağı ve önümüzdeki kış ayında sıcak bir camii Köprülülere hizmet edeceğini belirtti.

Yardımlarınız için Köprülü Camii imamı Ersin ŞEN ile irtibata geçilesi gerekmektedir.

www.koprulurehberi.com
Nazim ÖZYILDIRIM Vefat Etti
Köprülü Derneği kurucu Başkanı Şakir ÖZYILDIRIM'ın abisi, Fariz oğlu Nazim ÖZYILDIRIM İstanbul Güneşlideki evinde vefat etti. ÖZYILDIRIM'ın cenazesi Cuma akşam saatleriden otobus ile Köprülüye götürülecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
YAŞAR TOPÇU YOĞUN BAKIMDA
Yaşar TOPÇU Ardahan Devlet Hastahanesinde Yoğun Bakıma alındı.

Yaz tatilini geçirmek için gittiği Köprülü Beldesinde rahatsızlanınca Erzurum' giden TOPÇU, Orada anjio yapıldıktan sonra geçen gün evine gönderildi. Köprülüdeki evinde bir gün sonra tekrar fenalaşan Yaşar TOPÇU hemen Ardahana götürüldü. Ardahanda yoğun bakıma alınan TOPÇU'nın ateşi yükseldiği ve tansiyonu düştüğü öğrenildi. Yoğun bakımda tutulan TOPÇU'ya acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
Dilber POLAT Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum Hasan POLAT'ın eşi Dilber POLAT (Binbaşi, Güven ve Güner'in anneleri), vefat etti.

Dün gece geç saatlerde Köprülü Yaylasındaki evinde aniden rahatsızlanan Dilber POLAT hemen Göle'ye götürüldü. Kalp krizi geçiren POLAT Ardahan'a gönderildi. sabaha karşı Ardahan'da vefat eden Dilber POLAT Köprülüye getirildi. İstanbul'da bulunan yakınlarının Köprülüye varmaları halinde Köprülüde defin edilecek.

Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Öner ARAS Ameliyat Oldu
İstanbul Köprülü Spor'un genç oyuncularından Öner ARAS (Özcan Oğlu) Yatırıldığı Samatya Hastahanesinde ameliyat oldu. Ailesinden Edindiğimiz bilgiye göre sağlık durumunun iyi olduğu önümüzdeki günlerde taburcu olacağı açıklandı. İstanbul Göle Derneğinin düzenlediği Futbol Turnuvalarında Köprülülerin başarılarına genç oyuncu Öner ARAS'ın katkıları çok olmuştur. Köprülü Rehberi olarak acil şifalar dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Müslüm KARAKILIÇ İstanbul Sinopspor'da
Köprülülü genç futbolcumuz Müslüm KARAKILIÇ İstanbul Sinopspora Transfer oldu. Sarı lacivertli yönetim Esenyurt İncirtepespor'un başarılı sol kanat oyuncusu Müslümle prensipte anlaştı.

Bir çok takımın renklerine bağlamak için yarıştığı Müslüm KARAKILIÇ tercihini sarı lacivertli takımdan yana kullandı. Bu arada yönetimin önümüzdeki günlerde de transferi resmiyete dökeceği belirtildi.

www.koprulurehberi.com/spor
Köprülü Belediyesi Yine Kıl Payı!!
Son DakikaKöprülü Belediyesi Yine Kıl Payı!!
Son Dakika 8 Mayıs 2014'de Danıştay 8.Dairede alınan bir karar takipsizlik nedeni ile iki ay geçmesine rağmen imzalanmayıp erzurum bölge idare mahkemesi ulaşamadığı bu gecikmeden dolayı fısıltı gazetesinin yaygarası mahallelerin tekrardan köy statüsüne dönüşeceği haberleri Köprülüleri oldukça endişelendirmişti. Bugün karar imzalandığını , yaklaşık iki ay içerisinde Köprülü Beldesi Belediye seçimlerin yapılabileceği öğrenildi.

Bugün konu ile görüştüğüm Ardahan Eski Milletvekili Saffet KAYA dava sürecini takip eden Avukatların ilgisizliğinden dolayı imzalanmayan kararı bizzat kendisi takip edip, kararı imzalattırıp yetkili mercilere ulaştırıldığını belirtti.

Siz okuyucularımızda taktir edersiniz ki bu konunun detayları hakkında biz haber yapana kadar Başta Belediyenin SON BAŞKANI dahil ne bir avukat nede bir yetkili bir açıklama yapma tenezzülünde bulunmamışlardır. Halk konulardan habersiz kaldıkça devreye fısıltı gazetelerinin günlük baskıları çıkıyor.

Özetle Köprülü Belediyesine ait 8.Dairede alınan karar imzalanıp yetkili mercilere yani erzurum bölge idare mahkemesine gidecek bölge idare mahkemesi bu kararı yüksek seçim kuruluna bildirir yüksek seçim kurulu ise seçim takvimini belirler Mahalle olan Köylerin şimdilik tekrar ayrılma gibi bir duyum söz konusu değildir. Köprülülere Hayırlı uğurlu olsun

Erkan ÖZÇELİK
Yaşar ÖZAKDAĞ Vefat Etti
Beldemiz Sakinlerinden Merhum Binali ÖZAKDAĞ'in oglu Yasar ÖZAKDAĞ Esenyurtdaki evinde vefat etti. Uzun bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören ÖZAKDAĞ, bu sabah hayata gözlerini yumdu. Yakinlari Esenyurtdaki evinden toplanip cenazenin köyemi gideceği veya buradamı defin edileceği kararı verileceği öğrenildi. Merhuma Allahtan Rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Erkan ÖZÇELİK
Lalizar ÖZKAN Vefat Etti
Beldemiz sakinlerinden Merhum mevlut ÖZKAN'ın eşi Lalizar ÖZKAN Güngörende vefat etti. Esenyurt Hazreti Ömer Camii morguna getirilen cenaze pazar günü akşamı otobus ile Köprülü Beldesine götürülecek. Merhumeye Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

erkan ÖZÇELİK
İsrafil ÇAKMAKÇI Vefat Etti
Ankara'da ikamet eden beldemiz sakinlerinden İsrafil ÇAKMAKÇI vefat etti.

İstanbulda bulunan yakunları 03-06-2014 Salı akşamı saat 18:00 civarlarında Esenlerden otobus ile hareket edecekler. Ankarada bulunan İsrafil ÇAKMAKÇI'nın cenazesi yarın 09:00'da Köprülüye götürülecek. Merhuma Allahtan Rahmet ailesime Başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Yıldız KAVAK Vefat Etti
Köprülü Beldesi Eski muhtarlarından merhum Battal KAVAK'ın eşi Yıldız KAVAK vefat etti.

Uzun bir süredir Köprülü Beldesindeki evinde tadavi olan Yıldız KAVAK bu sabah (03-06-2014) hayata gözlerini yumdu. Merhumeye Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Erkan ÖZÇELİK
www.koprulurehberi.com
Sayfa 1 - 68 1 2 3 4 > >>
Etkinlik takvimi
Haziran 2014  Temmuz 2014  Ağustos2014
PSÇPCCP
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Sanal Mezarlık

Polat Oto

Reklam

Videoları İzle

Yaylaları İzle

Köprülü Yaylası Videoları için tıkla

Giriş
Kullanıcı Adı

ŞifreHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Şifreni mi unuttun?
Yeni bir tane istemek için buraya basın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

fikri hoca
07/26/2014 10:59
TAZİYE Köprülü kardeşlerimde bay ve bayan tüm ölenlere yüce ALLAH.tanrahmet dilerim mekanlarıhepsinin cennet olsun.AMİN.FİKRİ HOCA E.İMAM

fikri hoca
07/26/2014 10:42
evlerinde ve hastahanelerde hast3a olan tümhastalara allahtan acil şıfalar dilerim f.hoca,emekli inan

POLAT
05/13/2014 20:29
belediyemizin kapanmaması için çaba gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür eder geçmiş muhtarlık seçimine ders alıp herkez den önümüzdeki olaca seçim için daha titiz davranmalarını gönülden arzu eder

ykurt
04/24/2014 10:27
merhaba , düğün takvimlerinden yesim özkurt nişanlanıyor duyurusunu çıkarabilir misiniz? cenaze dolayısı ile ertelenmiştir? teşekkürler

ibrahim
02/25/2014 23:02
.

Kısa Mesajlar Arşivi